Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 3276

Znamy finalistów Mistrzostw Polski Żaków

2009-03-28 20:23:09

Po drugim dniu półfinałów Mistrzostw Polski Żaków wiadomo że w finałowym turnieju zmierzą się zespoły Ciarko KH Sanok, UKH Unia Oświęcim oraz UKS MOSM Bytom i MMKS Nowy Targ.


SANOK (28.03.2009)

JKH GKS Jastrzębie – Ciarko KH Sanok  6:9 (3:2, 2:2, 1:5)
 
1:0 Paszko Kamil – Świerski Kamil 03:00 (R)
2:0 Świerski Kamil 09:46 (R)
3:0 Paszko Kamil – Świerski Kamil 13:53 (R)
3:1 Bielec Maciej – Suchecki Dawid 14:42 (+1)
3:2 Sawicki Radosław 17:35 (+1)
4:2 Matusik Patryk – Świerski Kamil 28:34 (+1)
4:3 Bar Piotr – Ćwikła Konrad 35:35 (R)
4:4 Sawicki Radosław 36:51 (-1)
5:4 Świerski Kamil - Paszko Kamil 37:00 (+1)
6:4 Ulaski Szymon 47:08 (R)
6:5 Sawicki Radosław – Bielec Maciej 54:01 (+2)
6:6 Naparło Piotr – Bar Piotr 54:37 (+1)
6:7 Bielec Maciej – Suchecki Dawid 58:43 (R)
6:8 Bielec Maciej – Ćwikła Konrad 59:27 (R)
6:9 Suchecki Dawid 59:38 (R)

Kary:
JKH GKS: 22 minuty
Ciarko KH: 8 minut

UKH Unia Oświęcim - UKS Sielec Sosnowiec 3:1  (1:0, 1:1, 1:0)

0:1 Budzowski Artur – Malicki Patryk 06:14 (+2)
0:2 Malicki Patryk 22:44 (-1)
1:2 Krawczyk Oskar 37:08 (R)
1:3 Budzowski Artur 49:06 (-1)

Kary:
UKH Unia: 40 minut (w tym 1 kara 10 minut)
UKS Sielec: 22 minuty

TABELA PO DRUGIM DNIU TURNIEJU

            

 

                                                    MECZE    PUNKTY    BRAMKI

1. UKH UNIA OŚWIĘCIM            2              6          14:4

 

2. CIARKO KH SANOK                2              6          16:9

 

3. UKS SIELEC SOSNOWIEC      1              0          9:16

 

4. JKH GKS JASTRZĘBIE            1              0          4:14



Terminarz:

29.03.2009 - niedziela
11.00 UKS Sielec Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie
14.00 Ciarko KH Sanok - UKH Unia Oświecim



NOWY TARG (28.03.2009)

Stoczniowiec Gdańsk – UKS MOSM Polonia Bytom 3:4 (2:2 ; 1:1; 0:1)

0:1 – Secemski – Jaworski 01:20
1:1 – Pogonowski – Sochacki 04:21
1:2 – Bryłka – Nandzik 12:32
2:2 – Sochacki 16:39
2:3 – Jaworski – Krzemień – Mazur 21:35
3:3 – Dolny – Kuszka – Strzelecki 31:50
3:4 – Bryłka 42:11 4/5

Sędziowali: Kępa Przemysław – Mateusz Niżnik i Robert Długi

Stoczniowiec Gdańsk:
Kopyciński Wiktor – Dolny Kamil, Kanka Jakub, Kuszka Paweł, Kazimierczak Artur, Strzelecki Marcin – Skutchan Adam, Iwanow Tomek, Urasakiewicz Mikołaj, Sochacki Michał, Durczyński Oskar – Malinowski Maciej, Pietraszewski Paweł, Piekur Mikołaj, Nasławski Patryk, Pogonowski Jacek.
Trener: Zwoliński Paweł ; Kierownik: Sochacki Jacek

UKS MOSM Polonia Bytom:
Frak Paweł – Orłowski Rafał, Chrapek Klaudia , Nandzik Marcin, Bryła Bartosz, Bogucki Marek - Secemski Patryk, Falkenhagen Kamil, Mazur Dawid, Krzemień Łukasz, Jaworski Jakub – Sowa Mateusz, Sobiesiak Paweł, Bajon Piotr, Kulesza Fabian , Wcisło Tomasz – Sukiennik Dawid, Martyniak Grzegorz, Filip Kamil, Pszon Jakub.
Trener: Secemski Andrzej ; Kierownik: Kucharczyk Jerzy

MMKS Podhale Nowy Targ – MKS Sokoły Toruń 11:4 (4:0 ; 6:1 ; 1:3)

1:0 – Sulka 04:36
2:0 – Jaworski 06:50
3:0 – Gacek 10:14
4:0 – Wronka – Kmiecik 12:26 5/4
4:1 – Hoppe 23:22
5:1 – Wronka – Kmiecik 25:29
6:1 – Wronka – Sulka 27:12 5/4
7:1 – Dębowski – Wronka 27:30
8:1 – Wronka 27:39
9:1 – Wronka – Gacek 35:14 4/5
10:1 – Gacek – Wronka 39:34
10:2 – Błotnicki – Hoppe 46:30
11:2 – Kmiecik 48:21
11:3 – J. Świerczewski – Fraszko 55:36 3/5
11:4 – Hoppe – Gościński 59:22

Kary: 14 min. - 24 min. ( w tym 10 min. dla Błotnickiego za niesportowe zachowanie)

Sędziowali: Kępa Przemysław – Mateusz Niżnik i Robert Długi

MMKS Podhale Nowy Targ:

Kapica Błażej (od 47:29 Wójcik Majcherczyk Michał)
Dębowski Przemysław, Sulka Damian, Kmiecik Maciej, Wronka Patryk, Gacek Mateusz – Smoleń Maciej, Czubernat Michał, Michalski Przemysław, Kałużny Adam, Jaworski Krystian – Siuty Łukasz Jaśkiewicz Oskar, Kuraś Denis, Kacica Alan, Panczakiewicz Jan – Gorzeński Mateusz, Rabski Patryk, Dziatkowiec Krzysztof, Czekaj Adrian, Kudasik Michał,
Trener: Robert Szopiński ; Kierownik: Jacek Sulka i Dębowski Romuald

MKS Sokoły Toruń :

Studziński Mateusz (od 10:14 do 27:39 Tejza)– Makowski Kamil, Świerczewski Jakub, Jurkiewicz Jakub, Fraszko Bartosz, Okoński Szymon – Gazda Remigiusz, Korzestański Łukasz, Błotnicki Łukasz, Gościński Mateusz, Hoppe Radosław - Borowicz Adrian, Świerczewski Kacper, Podlas Piotr, Laskowski Szymon, Pluskota Arkadiusz oraz Bargiel Aleksander, Jaworski Adrian.

Trener : Szachniewicz Sławomir

Terminarz:

Niedziela – 29 marca 2009 r.

13.00 – MKS Sokoły Toruń – GKS Stoczniowiec Gdańsk
15.45 – MMKS Nowy Targ – MOSM Bytom

Źródło: podhale-hokej.pl



Finały: 4 – 5 kwietnia w Sanoku

Półfinały: sobota – 4 kwietnia 2009 r.

1 A – 2 B

2 A – 1B

Finał i o 3 miejsce – 5 kwietnia 2009 r.
 




Powrót

Komentarze:

nie było by tych nerwów gdyby trener jerzy nie wpuscił swojego syneczka na bramke i po 13 minutach było 3-0 brawa dla r.sawickiego za bramke na 4-4 naprawde majstersztyk
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V