Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 4591

Baraże CLJ: Poznaliśmy ostatnich finalistów

2009-04-16 15:50:35

Zakończyły się baraże w Krynicy-Zdrój, do finałów które odbędą się 21 kwietnia w Opolu awansowały zespoły z Krynicy i Gdańska. Emocji nie zabrakło w grupie "opolskiej" gdzie awansowały zespoły z Opola i Nowego Targu. Ci drudzy awansowali dzięki ... jednej bramce zdobytej więcej, choć ostatni mecz przegrali z JKH Jastrzębie.


KRYNICA-ZDRÓJ (16.04.2009):

UHKS Mazwosze Warszawa - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:4 (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0) karne: 0:1

Bramki:
0:1 Tomasz Ziółkowski - Dawid Maj - Marcin Kabat 5:48
0:2 Maciej Rompkowski 28:30
1:2 Paweł Garbarczyk - Patryk Wąsiński - Mateusz Bepierszcz 28:44
2:2 Mateusz Bepierszcz 35:06 (w osłabieniu)
2:3 Kamil Zieńkiewicz - Błażej Pryboń 39:24
3:3 Mateusz Bepierszcz 43:26
3:4 Mateusz Strużyk 65:00 (decydujący rzut karny)

Mazowsze: Iwaszkiewicz (40:00 Strąk) – Wardecki, Niewiadomski, Bepierszcz, Stajak, Garbarczyk – Lycka, Nowiński, Plechawski, G.Rostkowski, Wąsiński – Stępski, Kran, T.Rostkowski, Fisz, Floriańczyk.

Stoczniowiec: Witkowski – Kabat, Maj; Strużyk, Ziółkowski, Surgot – Kwieciński, Maciejewski; Rompkowski, Prygoń, Zieńkiewicz – Rubacha, Czapkowski; Marzec, Chmielewski, Wróblewski oraz Klata, Ruszkowski.

Kary: 6 - 54 min. (w tym 10 minut dla Dawida Maja oraz 10+20 dla Marcina Kabata)
Sędziowali: J. Strzempek - J. Syniawa, K. Zygmunt

MKS Sokoły Toruń - KTH KM Krynica-Zdrój 4:5 (1:2, 2:2, 1:1)

Bramki:
0:1 Kamil Pawlik - Jakub Witecki 1:33
1:1 Miłosz Lidtke - Krzysztof Ruszyński 2:01
1:2 Kamil Pawlik 18:37
2:2 Kamil Kalinowski 26:09
2:3 Mariusz Zwierz - Damian Zabawa 31:56
3:3 Kamil Gościmiński 32:02
3:4 Michał Matuszyk - Tomasz Cieślicki 36:16
3:5 Tomasz Bulanda 52:22 (w osłabieniu)
4:5 Patryk Pronobis - Kamil Gościmiński 57:17

Sokoły: Ciesielski - Lidtke, Bałos; Winiarski, Gościmiński, Kalinowski - Porębski, Pronobis; Pieniak, Rodziewicz, Chyliński oraz Ruszyński.

KTH: Szczerba – Myjak, Pach; Matuszyk, T.Bulanda, Cieślicki – Pociecha, Kiklica; Witecki, R.Galant, Pawlik – Kozak, Dudzik; Bryła, Bober, Zdrojewski - Talanda; D.Zabawa, M.Zwierz, M.Gurgul.

Kary: 8 - 14 min.
Sędziowali: P. Breske - M. Syniawa, T. Przyborowski

Tabela:
KTH      3 - 9 - 10/7
GKS      3 - 5 - 12/8
MKS      3 - 3 - 12/15
UHKS   3 - 1 -   8/12



OPOLE (16.04.2009):


JKH GKS Jastrzębie  - MMKS Podhale Nowy Targ 5:3 (3:1, 1:2, 1:0)

Bramki:
0:1 Kasper Bryniczka - Sebastian Hajnos 11:59
1:1 Tomasz Kulas - Paweł Lerch 14:49
2:1 Mateusz Bryk - Tomasz Kulas 16:24
3:1 Arkadiusz Kąkol 18:35 (w przewadze)
4:1 Michał Szczurek - Dawid Twardoń 28:08
4:2 Kasper Bryniczka - Piotr Kmiecik 32:41 (w przewadze)
4:3 Piotr Kmiecik - Kasper Bryniczka 33:50
5:3 Tomasz Mackiewicz - Arkadiusz Kąkol - Tomasz Jaguś 49:37

JKH: Wąsik - Lerch, Mateusz Bryk; Kulas, Kąkol, Mackiewicz - Górny, Jagoda; Bąkowski, Szczurek, Brańka - Zawisła, Sochacki; Twaroń, Jaguś, Madrowski - Marcin Bryk, Młynek.

MMKS: Niesłuchowski - Marek, Cecuła; Kmiecik, K. Bryniczka, Hajnos - Konrad Guzik, Szumal; Gruszka, Ziętara, Tylka - W. Bryniczka, Wróbel; D. Kapica, Neupauer, Zwinczak oraz Kos.

Kary: 33 - 10 min. (w tym 25 min. dla Marcina Brańka)
Sędziowali: S. Kryś - M. Polak, M. Smura.

MUKS Orlik Opole – UKS Zagłębie  Sosnowiec 9:3 (5:1, 4:0, 0:2)

Bramki:
1:0 Łukasz Korzeniowski - Wojciech Frańczak 1:02
1:1 Michał Stokłosa 4:01 (w osłabieniu)
2:1 Paweł Kosidło - Marcin Obrał - Tomasz Sznotala 4:15
3:1 Łukasz Korzeniowski - Wojciech Frańczak - Paweł Dronia 5:42
4:1 Tomasz Sznotala - Karol Hirsz 5:57
5:1 Karol Hirsz - Tomasz Sznotala 16:41 (w przewadze)
6:1 Wojciech Frańczak - Tomasz Sznotala 21:50 (w przewadze)
7:1 Wojciech Frańczak 24:56
8:1 Jakub Wanacki - Tomasz Sznotala 31:19 (w przewadze)
9:1 Wojciech Frańczak - Jakub Wanacki - Tomasz Sznotala 34:05
9:2 Michał Stokłosa 46:59 (w osłabieniu)
9:3 Sebastian Gorczyca - Piotr Rarok - Łuksza Kisiel 55:35 (w podwójnej przewadze)

Orlik: Szatkowski (27:06 Wojciechowski) - Pawlak, Stopiński; Wójcik, Szydło, Cwykiel - Dronia, Błaszków; Frańczak, Korzeniowski, Wacławczyk - Wanacki, Bychawski; Hirsz, Kosidło, Sznotala.

UKS: Horzelski (4:15-40:00 Romanowski) - Kwiecień, M. Kret; Kisiel, Rarok, Krzyżycki - Jaskólski, Kołacz; Stokłosa, Leśniak, Białek - G. Król; Szczepański, Stychno, Gorczyca.

Kary: 14 - 24 min.
Sędziowali: W. Zarodkiewicz - G. Kaczyński, B. Kaczmarek

Tabela:
Orlik    3 - 6 - 18/10
MMKS 3 - 6 - 16/10
JKH     3 - 6 - 13/8
UKS    3 - 0 - 4/23



Finały CLJ – podział na grupy (Opole):

    Grupa A                                    Grupa B
1. MOSM Tychy                             1. UKH Unia Oświęcim
2. Ciarko KH Sanok                    2. KKS Naprzód Janów
3. KTH KM Krynica                      3. MUKS Orlik Opole
4. MMKS Nowy Targ                   4. GKS Stoczniowiec Gdańsk

4.    W dniach 21-23.04.2009 r. rozgrywki toczą się w grupach systemem „każdy z każdym”:

21.04.2009 r.   A1 – A4         A2 – A3         B1 – B4         B2 – B3
22.04.2009 r.   A4 – A3         A1 – A2         B4 – B3         B1 – B2
23.04.2009 r.   A2 – A4         A3 – A1         B2 – B4         B3 – B1

Po trzech dniach zespoły z miejsc 3 i 4 z grupy A i B kończą rozgrywki (wyjeżdżają do domu).

O kolejności zajętych miejsc dla tych zespołów (od V do VIII miejsca) decydują punkty i bramki zdobyte w grupach.         

24.04.2009 r. dzień wolny.

W dniach 25-26.04.2009 r. zespoły grają o miejsca od I do IV

25.04.2009 r.

A I – B II         B I – A II

26.04.2009 r.
mecz o 3 miejsce – pokonani z A I – BII, B I – A II
mecz o 1 miejsce – zwycięzcy z A I – BII, B I – A II




Powrót

Komentarze:

opole,krynica,gdańsk i podhale awansuja do pólfinałow :)
to się podhalu fuksło - o jedną bramkę
stawiam polfinały TYCHY PODHALE OPOLE ( GDANSK JANÓW )
Chlopie Tychy to nawet z grupy nie wyjdą więc o czym mowa dostana dwucyfrowki od Podhala i Krynicy!!
Panowie spokojnie nie dzielcie skóry na niedzwiedziu przyjeccie do nas to zobaczycye ale tak nie chwalac sie to Orlik nawalił najwiecej bramek z tych dwoch turniejów barażowych a druga sprawa młodzież to mamy moze i zdolna ale co do szeniorów to widac wiadomo ze dołaczy paru zawodników z MŚ w Toruniu ale niech wygra najlepszy i się cieszmy hokejem i gra ja jestem za Orlikiem i KTH Krynica
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V