Bytomianie zwyciężają w VI edycji
Drużyna UKS MOSM Bytom wygrała VI międzynarodowy turniej Barbórkowy Skok Silesia Centrum. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Oświęcimia, a na trzecim HK Tukums.
TABELA:
1.UKS MOSM BYTOM
2.GOSSM OŚWIĘCIM
3.HK TUKUMS
4.KADRA ŚLĄSKA
5.SOKOŁY TORUŃ
6.UKS MOSM BYTOM II
Najlepszy strzelec:
Kamil Sikora9 bramek- KADRA ŚLĄSKA
Najlepszy bramkarz:
Witold Łazarz - GOSSM OŚWIĘCIM
Najlepszy obrońca:
Kamil Falkenhagen - UKS MOSM BYTOM
Najlepszy napastnik:
Roberts Dambergs - HK TUKUMS
Druzyna Frydka Mistka wycofała sie w piątek z turnieju zastapiła ją druzyna UKS MOSM BYTOM II
POLONIA BYTOM - HK TUKUMS
8-1
BRAMKI:
1:0 Krzemień(Jaworski) 04:01
2:0 Jaworski(Krzemień) 14:22
3:0 Krzemień(Bajon)16:57
3:1Dambergs 20:52
4:1 Wcisło 29:38
5:1 Jaworski 33:07
6:1 Pszon(Martyniak) 36:56
7:1 Secemski(Krzemień,Jaworski) 38:07
8:1 Kulesza(Martyniak) 38:45
POLONIA BYTOM II - GOSSM OŚWIĘCIM
0-3
BRAMKI:
1:0 Śreniawski(Paskudzki) 03:18
2:0 Koczy(Lacheta)17:19
3:0Małysiak(Koczy)27:32
KADRAŚLĄSKA - HK TUKUMS
1 - 3
BRAMKI:
1:0 Sikora(Matusik)03:24
1:1 Kaimins26:45
2:1 Kaimins(Dambergs) 27:06
3:1 Komuls33:11
POLONIA BYTOM - SOKOŁY TORUŃ
7- 1
BRAMKI:
1:0Filip(Krzemień) 03:15
2:0Filip(Secemski)08:48
3:0Filip(Maciejczyk)14:38
4:0 Martyniak(Kulesza) 22:21
5:0 Secemski32:32
6:0 Falkenhagen(Sobiesiak)36:41
6:1 Degorski(Krawczyk) 39:20
7:1 Kulesza 39:31
Tabela po I dniu turnieju
1. UKS MOSM BYTOM I 2 6 15-2
2.GOSSM OŚWIĘCIM 1 3 3-0
3. HK TUKUMS 2 3 4-9
4. KADRA ŚLĄSKA 1 0 1-3
5. UKS MOSM BYTOM II1 0 0-3
6. SOKOŁY TORUŃ 1 0 1-7
POLONIA BYTOM II - HK TUKUMS
0- 9
BRAMKI:
1:0 Petraskevics(Matisons) 03:52
2:0 Vimanis(Dambergs)09:24
3:0 Matisons(Zeilis)12:48
4:0 Balgalvis(Freimanis) 15:25
5:0 Matisons15:34
6:0 Kaimins(Dambergs) 22:47
7:0 Vimanis(Balinskis)23:24
8:0 Dambergs29:08
9:0 Dambergs(Kaimins) 34:12
POLONIA BYTOM - GOSSM OŚWIĘCIM
0 - 1
BRAMKI:
1:0 Dudtkiewicz(Nowotarski)19:59
KADRA ŚLĄSKA - SOKOŁY TORUŃ
4 - 1
BRAMKI:
1:0 Janus(Sikora) 09:50
1:1 Krawczyk10:43
2:1 Sikora 25:40
3:1 Rajski 25:57
4:1 Wróbel(Pelic)33:58
GOSSM OŚWIĘCIM - HK TUKUMS
2- 3
BRAMKI:
1:0 Dudtkiewicz(Paskudzki) 08:24
2:0 Śreniawski(Tumulik)17:34
2:1 Kaimins18:07
2:2 Grinbergs(Petraskevics) 19:01
3:2 Balinskis(Pulins) 33:40
POLONIA BYTOM II - SOKOŁY TORUŃ
0 -5
BRAMKI:
1:0 Borowicz 16:52
2:0 Jaworski 29:45
3:0 Gościński(Degorski) 32:59
4:0Świerczewski35:18
5:0Gerne(Świerczewski)37:11
POLONIA BYTOM - KADRA ŚLĄSKA
1 -0
BRAMKI:
1:0 Filip(Krzemień) 0:29
KADRA ŚLĄSKA - GOSSM OŚWIĘCIM
0 -1
BRAMKI:
0-1 Koczy 31:46
SOKOŁY TORUŃ - HK TUKUMS
1- 8
BRAMKI:
1:0 Petraskevics(Vimanis) 17:34
1:1 Gościński 19:42
2:1 Reimanis(Zeilis) 24:19
3:1 Dambergs 27:29
4:1 Balgalvis(Kaimins) 28:53
5:1 Balinskis(Grinbergs) 30:16
6:1 Pulins 31:00
7:1 Zeilis(Vimanis)31:26
8:1 Freimanis(Grinbergs) 34:03
UKS MOSM BYTOM II - KADRA ŚLĄSKA
1- 18
BRAMKI:
1:0 Skrodziuk03:10
2:0 Pedraś(Janus) 03:29
3:0Sikora(Matusik) 05:40
4:0Szołtys(Musioł) 10:00
5:0 Sikora(Matusik) 11:04
6:0 Sikora(Matusik) 11:19
7:0 Szołtys(Wróbel)11:45
8:0 Pedraś(Woźniak) 12:27
9:0 Pedraś 13:04
10:0 Skrodziuk 14:20
11:0 Sikora(Matusik) 20:23
12:0 Pedraś(Woźniak)23:02
13:0 Sikora(Gniewek)29:03
14:0 Sikora(Matusik) 30:07
15:0 Pedraś 32:47
16:0 Matusik 34:58
17:0 Sikora39:03
17:1 Kasprzyk 39:33
18:1 Woźniak 39:40
SOKOŁY TORUŃ - GOSSM OŚWIĘCIM
2 - 4
POLONIA BYTOM I - POLONIA BYTOM II
8 - 1
BRAMKI:
1:0 Jaworski(Krzemień) 03:16
2:0 Pszon14:15
3:0 Secemski(Jaworski) 19:37
4:0 Krzemień(Jaworski) 28:45
5:0 Maciejczyk(Kulesza) 30:01
6:0 Krzemień(Secemski) 32:29
6:1 Kasprzyk(Anklewicz) 35:20
7:1 Martyniak(Kulesza) 37:33
8:1 Secemski38:24
Komentarze