Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 5244

Ogólnopolski Turniej Mini hokeja w Tychach - dzień 3

2011-04-17 22:57:46

Przedstawiamy wyniki meczów rozegranych trzeciego dnia Ogólnopolskiego Turnieju Minihokeja na Lodzie, który odbywa się w Tychach.

KATEGORIA 2002 i młodsi
GODZ. 8.30 – 13.00

MECZE O MIEJSCA IX – XI ----- drużyny z miejsc: A5- MOSM TYCHY  I; B5- POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE; B6-ŁKH ŁÓDŹ     8.30 ----- 9.40 (planowany czas)
  
TAFLA A MECZ NR  1. MOSM TYCHY I ----- ŁKH ŁÓDŹ (6:4)     PKT    3 :0
POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE ----- PAUZA
TAFLA A MECZ NR  2. POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE ----- ŁKH ŁÓDŹ  (5:1)     PKT    3:0
MOSM TYCHY I ----- PAUZA
TAFLA A MECZ NR  3. MOSM TYCHY I ----- POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE  (1:0)     PKT    3:0
ŁKH ŁÓDŹ ----- PAUZA

MECZE O MIEJSCA V – VIII ----- drużyny z miejsc A3-UKS MOSM BYTOM; A4-MOSM TYCHY  II;
B3-UKS SKALNI NOWY TARG; B4 – MKS SOKOŁY TORUŃ      8.30 ----- 10.20 (planowany czas)
  
TAFLA B MECZ NR  1. UKS MOSM BYTOM ----- MKS SOKOŁY TORUŃ  (1:0)     PKT    3:0
TAFLA B MECZ NR  2. UKS SKALNI NOWY TARG ----- MOSM TYCHY  II  (17:0)     PKT    3:0
TAFLA B MECZ NR  3. UKS MOSM BYTOM ----- MOSM TYCHY  II  (2:0)     PKT    3:0
TAFLA A MECZ NR  4. UKS SKALNI NOWY TARG ----- MKS SOKOŁY TORUŃ  (6:1)     PKT    3:0
TAFLA B MECZ NR  5. UKS MOSM BYTOM ----- UKS SKALNI NOWY TARG  (2:8)     PKT     0:3
TAFLA A MECZ NR  6. MKS SOKOŁY TORUŃ ----- MOSM TYCHY  II  (0:1)     PKT     0:3

MECZE O MIEJSCA I – IV ----- drużyny z miejsc A1- UKS SIELEC SOSNOWIEC; A2- MUKS ORLIK OPOLE; B1-UHKS MAZOWSZE WARSZAWA; B2-UKS NIEDŹWIADKI  MOSiR SANOK  10.20 ----- 12.00(planowany czas)
  
TAFLA A MECZ NR  1. UKS SIELEC SOSNOWIEC ----- UKS NIEDŹWIADKI  MOSiR SANOK  (3:7)    PKT  0:3
TAFLA B MECZ NR  2. UHKS MAZOWSZE WARSZAWA ----- MUKS ORLIK OPOLE  (1:1)  PKT     1:1
TAFLA A MECZ NR  3. UKS SIELEC SOSNOWIEC ----- MUKS ORLIK OPOLE  (2:1)     PKT     3:0
TAFLA B MECZ NR  4. UHKS MAZOWSZE WARSZAWA ----- UKS NIEDŹWIADKI  MOSiR SANOK  (2:2) PKT 1:1
TAFLA A MECZ NR  5. UKS SIELEC SOSNOWIEC ----- UHKS MAZOWSZE WARSZAWA  (0:6) PKT  0:3
TAFLA B MECZ NR  6. UKS NIEDŹWIADKI  MOSiR SANOK ----- MUKS ORLIK OPOLE  (4:1)     PKT     3:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA        KATEGORIA 2000 - 2001

 1. UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I
 2. UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK I
 3. MOSM TYCHY
 4. HC GKS KATOWICE
 5. MKS SOKOŁY TORUŃ
 6. UKS MOSM BYTOM II
 7. UKS SIELEC SOSNOWIEC
 8. UKS MOSM BYTOM I
 9. ŁKH ŁÓDŹ
10. MUKS ORLIK OPOLE
11. RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA
12. UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK II
13. UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE II
14. POZNAŃSKIE TOWARZYSZTWO HOKEJOWE
15. UKS SKALNI NOWY TARG

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA        KATEGORIA 2002 i młodsi

1. UKS NIEDŹWIADKI MOSIR SANOK
2. UHKS MAZOWSZE WARSZAWA
3. UKS SIELEC SOSNOWIEC
4. MUKS ORLIK OPOLE
5. UKS SKALNI NOWY TARG
6. UKS MOSM BYTOM
7. MOSM TYCHY  II 
8. MKS SOKOŁY TORUŃ
9. MOSM TYCHY I
10. POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
11. ŁKH ŁÓDŹ


KATEGORIA 2000  - 2001
GODZ. 13.00 – 17.20

MECZE O MIEJSCA I – VI ----- drużyny z miejsc
1-----A1 – MOSM TYCHY
2-----A2 – HC GKS KATOWICE
3-----B1 – MKS SOKOŁY TORUŃ
4-----B2 – UKS MOSM BYTOM II
5-----C1 – UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I
6-----C2 – UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  I
  
TAFLA A MECZ NR    1.MOSM TYCHY ----- UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  I   (1:3)  PKT     0:3
TAFLA B MECZ NR    2.HC GKS KATOWICE ----- UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I  (1:7)     PKT     0:3
TAFLA A MECZ NR    3.MKS SOKOŁY TORUŃ ----- UKS MOSM BYTOM II  (2:0)     PKT     3:0
TAFLA B MECZ NR    4.MOSM TYCHY ----- HC GKS KATOWICE  (2:2)     PKT     1:1
TAFLA A MECZ NR    5.UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I ----- MKS SOKOŁY TORUŃ (9:1)   PKT     3:0
TAFLA B MECZ NR    6.UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  I ----- UKS MOSM BYTOM II (5:0)PKT 3:0


OD TEGO MOMENTU NA TAFLI A TOCZĄ SIĘ MECZE O MIEJSCA 1-6;       NA TAFLI B O MIEJSCA 7-15


TAFLA A MECZ NR    7.HC GKS KATOWICE ----- UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  I  (1:7) PKT  0:3
TAFLA A MECZ NR    8.MKS SOKOŁY TORUŃ ----- MOSM TYCHY  (2:3)     PKT     0:3
TAFLA A MECZ NR    9.UKS MOSM BYTOM II ----- UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I  (1:9)  PKT    0:3
TAFLA A MECZ NR  10.HC GKS KATOWICE ----- MKS SOKOŁY TORUŃ  (4:2)     PKT     3:0
TAFLA A MECZ NR  11. UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  I ----- UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I (4:5) PKT 0:3
TAFLA A MECZ NR  12.MOSM TYCHY ----- UKS MOSM BYTOM II  (2:0)     PKT     3:0
TAFLA A MECZ NR  13.MKS SOKOŁY TORUŃ ---- UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  I (0:10) PKT 0:3
TAFLA A MECZ NR  14.UKS MOSM BYTOM II ----- HC GKS KATOWICE  (0:3)     PKT    0:3
TAFLA B MECZ NR  15.UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE I ----- MOSM TYCHY  (3:0)     PKT    3:0

MECZE O MIEJSCA XIII – XV ----- drużyny z miejsc:
A5-UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE II; B5-UKS SKALNI NOWY TARG; C5-POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
14.10 – 15.20 (planowany czas)
TAFLA B MECZ NR  1.UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE II ----- UKS SKALNI NOWY TARG  (5:0)     PKT   3:0
TAFLA B MECZ NR  2.UKH ZŁOTE JASTRZĘBIE II ----- POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE  (1:0) PKT 3:0
TAFLA B MECZ NR  3.UKS SKALNI NOWY TARG ----- POZNAŃSKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE  (0:5)PKT 0:3

MECZE O MIEJSCA X – XII ----- drużyny z miejsc:
A4-MUKS ORLIK OPOLE; B4-UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK II; C4-RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA
14.35 – 15.45 (planowany czas)
TAFLA B MECZ NR  1.MUKS ORLIK OPOLE ----- UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK II  (4:2) PKT   3:0
TAFLA B MECZ NR  2.MUKS ORLIK OPOLE ----- RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA  (3:2)     PKT     3:0
TAFLA B MECZ NR  3.UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK II ----- RTH ZRYW RUDA ŚLĄSKA (1:4)PKT0:3

MECZE O MIEJSCA VII – IX ----- drużyny z miejsc:
A3-UKS MOSM BYTOM I; B3-ŁTH ŁÓDŹ; C3-UKS SIELEC SOSNOWIEC
15.45 – 16.55 (planowany czas)
TAFLA B MECZ NR  1. UKS MOSM BYTOM I ----- ŁKH ŁÓDŹ  (3:2)     PKT     3:0
TAFLA B MECZ NR  2. UKS MOSM BYTOM I ----- UKS SIELEC SOSNOWIEC  (0:2)     PKT    0:3
TAFLA B MECZ NR  3. ŁKH ŁÓDŹ ----- UKS SIELEC SOSNOWIEC  (1:2)     PKT     0:3

 



Powrót

Komentarze:

Do hokej.net...!!!
Może jakaś mała wzmianka o 10 NPA w Gdańsku?
Kto mistrzem itd...?
W końcu to my, kibice krztałtujemy w dużej mierze polski hokej i coś się nam należy od mediów, a wiekrzość zawodników w MPA to My!
A tu ani widu, ani słychu.
Sory 10 Mpa!
sorka a ile sam osobiście włożyłeś w ten portal?? dużo dałes kasy na utrzymanie?? klikałeś w reklamy?? pisałeś?? czy moze jedynie potrafisz narzekać?? krytykować a nic od siebie!!! to hokej.net to instytucja ktora jest ponad wszystkim i o wszystkim ma pisać?? ludzie troszkę zrozumienia!!!
I za Kształtujemy!
PS. Mam już dobrze! Idę spać!
A na reklamy klikam, ile Bozia dała sił!!!
Uwierz, narka wszystkim!
Dopiero wróciłem z Tychów, niestety widzę że nikt z redaktorów z Gdańska nic o tym nie dodał, po drugie mimo ustaleń nikt mi nic na skrzynkę nie wysłał o MPA, bo suche wyniki ze strony MPA10 to troszkę za mało :/ :/
Jastrzębie Mistrzem!
Jak widać po wynikach, rywale byli wymagający, a walka o czołowe lokaty rozgrywała się dosłownie do ostatnich minut. Poza konkurencją była drużyna z Jastrzębia i to ona właśnie, wygrała ten turniej. Niemniej jednak nasi chłopcy pokazali lwi pazur i zdobyli miejsce na podium.
Brawo chłopcy !! Miły akcent na koniec sezonu.

Końcowa klasyfikacja turnieju Minihokeja rocznik 2000/2001:

1.Złote Jastrzębie
2. Niedźwiadki Sanok
3. Tyskie Lwy
4. GKS Katowice
5. Sokoły Toruń
6. Polonia Bytom II
7. Sielec Sosnowiec
8. Polonia Bytom
9. ŁKH Łódź
10. Orlik Opole
11.Zryw Ruda Śląska
12. Niedźwiadki Sanok II
13. Złote Jastrzębie II
14. PTH Poznań
Brawo Niedzwiadki!
I po 10 Mistrzostwach Polski Amatorów. Według mnie najlepiej jak do tej pory zorganizowanych :):):). Podium zdominowało trójmiasto, ale najwyższy stopień zajęła Polonia Bytom. 2 miejsce debiutant - Goldwell Gdańsk. 3 miejsce (w końcu na podium - 1 raz od 10 lat!!!) - Mad Dogs Sopot!!
Gratulacje dla organizatorów i wszystkich drużyn!!
ŚLĄSK GRAŁ POD SIEBIE GRALI PRZEROŚNIĘTYMI ALE U KARLIKÓW RĘKA RĘKĘ MYJE
SKANDAL OSZUKUJECIE WŁASNYCH BAJTLI I WMAWIACIE IM ŻE SĄ NAJLEPSI
A kogo masz na myśli??? Były karty zawodników do wglądu było iść i zobaczyć ,a nie oczerniać dzieci jak się przegrało .Jeśli ktoś wyglądał na starszego to idę i proszę o jego kartę i tyle na temat , ale był też ślizgi lód to może on był powodem Waszej przegranej warto się nad tym zastanowić to może on był przyczyną Waszego nie powodzenia Pozdrawiam
YouTube Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V