Terminarz Centralnej Ligi Juniorów 2013/14
Poznaliśmy terminarz Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2013/14. W rozgrywkach weźmie udział 8 drużyn (Sosnowiec, Tychy, Toruń, Bytom, Oświęcim, Krynica/Nowy Targ, Sanok i Jastrzębie).
TERMINARZROZGRYWEK CLJ
Sezon : 2013/2014
1. UKS SIELEC Sosnowiec
2. MOSM Tychy
3. MKS SOKOŁY Toruń
4. TMH POLONIA Bytom
5. UKH UNIA Oświęcim
6. PODHALE NowyTarg KTH KM Krynica
7. CIARKO PBS BANK KH Sanok
8. JKH GKS Jastrzębie
1. Runda – sezonzasadniczy
21.09.2013 – Sobota (1 kolejka)
1. JKH GKS Jastrzębie– UKS SIELEC Sosnowiec
2. MOSM Tychy– CIARKOPBS BANK KH Sanok
3. MKS SOKOŁY Toruń– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
4. TMH POLONIA Bytom –UKH UNIA Oświęcim
22.09.2013 – Niedziela (2kolejka)
5. JKH GKS Jastrzębie– UKS SIELEC Sosnowiec
6. MOSM Tychy– CIARKOPBS BANK KH Sanok
7. MKS SOKOŁY Toruń– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
8. TMH POLONIA Bytom –UKH UNIA Oświęcim
28.09.2013 – Sobota (3 kolejka)
9. UKH UNIA Oświęcim– JKH GKS Jastrzębie
10.PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica– TMH POLONIA Bytom
11. CIARKO PBS BANK KH Sanok– MKS SOKOŁYToruń
12. UKS SIELEC Sosnowiec– MOSM Tychy
29.09.2013 – Niedziela (4kolejka)
13. UKH UNIA Oświęcim– JKH GKS Jastrzębie
14. PODHALENowy Targ KTH KM Krynica– TMH POLONIA Bytom
15.CIARKO PBS BANK KH Sanok– MKS SOKOŁY Toruń
16.UKS SIELEC Sosnowiec– MOSM Tychy
05.10.2013 – Sobota (5kolejka)
17. MOSM Tychy– JKH GKSJastrzębie
18. MKS SOKOŁYToruń– UKS SIELEC Sosnowiec
19. TMH POLONIA Bytom– CIARKOPBS BANK KH Sanok
20. UKH UNIA Oświęcim– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
06.10.2013 – Niedziela (6kolejka)
21. MOSM Tychy– JKH GKSJastrzębie
22. MKS SOKOŁYToruń– UKS SIELEC Sosnowiec
23. TMH POLONIA Bytom– CIARKOPBS BANK KH Sanok
24. UKH UNIA Oświęcim– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
12.10.2013 – Sobota (7 kolejka)
25. JKH GKS Jastrzębie– PODHALENowy Targ KTH KM Krynica
26. CIARKO PBS BANK KH Sanok– UKH UNIA Oświęcim
27. UKS SIELECSosnowiec– TMH POLONIA Bytom
28.MOSM Tychy– MKS SOKOŁY Toruń
13.10.2013 – Niedziela (8kolejka)
29. JKH GKS Jastrzębie–PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
30. CIARKO PBS BANK KHSanok – UKH UNIA Oświęcim
31.UKS SIELEC Sosnowiec– TMH POLONIA Bytom
32. MOSM Tychy– MKSSOKOŁY Toruń
19.10.2013 – Sobota (9kolejka)
33. MKS SOKOŁY Toruń– JKH GKS Jastrzębie
34. TMHPOLONIA Bytom– MOSM Tychy
35. UKH UNIA Oświęcim– UKS SIELEC Sosnowiec
36. PODHALENowy Targ KTH KM Krynica – CIARKO PBS BANK KH Sanok
20.10.2013 – Niedziela (10kolejka)
37. MKS SOKOŁY Toruń– JKH GKS Jastrzębie
38. TMHPOLONIA Bytom– MOSM Tychy
39. UKH UNIA Oświęcim– UKS SIELEC Sosnowiec
40. PODHALENowy Targ KTH KM Krynica – CIARKO PBS BANK KH Sanok
26.10.2013 – Sobota (11kolejka)
41. JKH GKS Jastrzębie–CIARKO PBS BANK KH Sanok
42.UKS SIELEC Sosnowiec– PODHALE Nowy Targ KTH KMKrynica
43. MOSM Tychy–UKH UNIA Oświęcim
44. MKS SOKOŁY Toruń– TMH POLONIA Bytom
27.10.2013 – Niedziela (12kolejka)
45. JKH GKS Jastrzębie–CIARKO PBS BANK KH Sanok
46.UKS SIELEC Sosnowiec– PODHALE Nowy Targ KTH KMKrynica
47. MOSM Tychy–UKH UNIA Oświęcim
48. MKS SOKOŁY Toruń– TMH POLONIA Bytom
16.11.2013 – Sobota (13kolejka)
49. TMH POLONIA Bytom– JKH GKS Jastrzębie
50. UKHUNIA Oświęcim– MKS SOKOŁY Toruń
51. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica –MOSM Tychy
52. CIARKO PBSBANK KH Sanok– UKS SIELEC Sosnowiec
17.11.2013 – Niedziela (14kolejka)
53. TMH POLONIA Bytom– JKH GKS Jastrzębie
54. UKHUNIA Oświęcim– MKS SOKOŁY Toruń
55. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica –MOSM Tychy
56. CIARKO PBSBANK KH Sanok– UKS SIELEC Sosnowiec
2. Runda – sezonzasadniczy
23.11.2013 – Sobota (19kolejka)
57. UKS SIELEC Sosnowiec– JKH GKS Jastrzębie
58. CIARKO PBS BANK KH Sanok– MOSM Tychy
59. PODHALE Nowy Targ KTH KMKrynica – MKS SOKOŁY Toruń
60.UKH UNIA Oświęcim– TMHPOLONIA Bytom
24.11.2013 – Niedziela (20kolejka)
61. UKS SIELEC Sosnowiec– JKH GKS Jastrzębie
62. CIARKO PBS BANK KH Sanok– MOSM Tychy
63. PODHALE Nowy Targ KTH KMKrynica – MKS SOKOŁY Toruń
64.UKH UNIA Oświęcim– TMHPOLONIA Bytom
04.01.2014 – Sobota (21kolejka)
65. JKH GKS Jastrzębie– UKH UNIA Oświęcim
66. TMH POLONIA Bytom– PODHALE Nowy TargKTH KM Krynica
67. MKS SOKOŁY Toruń– CIARKO PBS BANK KH Sanok
68. MOSM Tychy– UKS SIELEC Sosnowiec
05.01.2014 – Niedziela (22kolejka)
69. JKH GKS Jastrzębie– UKH UNIA Oświęcim
70. TMH POLONIA Bytom– PODHALE Nowy TargKTH KM Krynica
71. MKS SOKOŁY Toruń– CIARKO PBS BANK KH Sanok
72. MOSM Tychy– UKS SIELEC Sosnowiec
11.01.2014 – Sobota (23kolejka)
73. JKH GKS Jastrzębie– MOSM Tychy
74. UKSSIELEC Sosnowiec– MKS SOKOŁY Toruń
75. CIARKO PBS BANK KH Sanok– TMH POLONIA Bytom
76. PODHALE NowyTarg KTH KM Krynica– UKH UNIA Oświęcim
12.01.2014 – Niedziela (24kolejka)
77. JKH GKS Jastrzębie– MOSM Tychy
78. UKSSIELEC Sosnowiec– MKS SOKOŁY Toruń
79. CIARKO PBS BANK KH Sanok– TMH POLONIA Bytom
80. PODHALE NowyTarg KTH KM Krynica– UKH UNIA Oświęcim
18.01.2014 – Sobota (25kolejka)
81. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica –JKH GKS Jastrzębie
82. UKHUNIA Oświęcim– CIARKO PBS BANK KHSanok
83. TMH POLONIA Bytom– UKS SIELEC Sosnowiec
84.MKS SOKOŁY Toruń– MOSM Tychy
19.01.2014 – Niedziela (26kolejka)
85. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica –JKH GKS Jastrzębie
86. UKHUNIA Oświęcim– CIARKO PBS BANK KHSanok
87. TMH POLONIA Bytom– UKS SIELEC Sosnowiec
88.MKS SOKOŁY Toruń– MOSM Tychy
25.01.2014 – Sobota (27kolejka)
89. JKH GKS Jastrzębie–MKS SOKOŁY Toruń
90. MOSM Tychy–TMH POLONIA Bytom
91. UKS SIELEC Sosnowiec– UKH UNIA Oświęcim
92. CIARKOPBS BANK KH Sanok– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
26.01.2014 – Niedziela (28kolejka)
93. JKH GKS Jastrzębie–MKS SOKOŁY Toruń
94. MOSM Tychy–TMH POLONIA Bytom
95. UKS SIELEC Sosnowiec– UKH UNIA Oświęcim
96. CIARKOPBS BANK KH Sanok– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
01.02.2014 – Sobota (29kolejka)
97. CIARKO PBS BANK KH Sanok– JKH GKS Jastrzębie
98. PODHALE NowyTarg KTH KM Krynica – UKS SIELEC Sosnowiec
99. UKH UNIA Oświęcim– MOSMTychy
100. TMH POLONIA Bytom– MKS SOKOŁY Toruń
02.01.2014 – Niedziela (30kolejka)
101. CIARKO PBS BANK KH Sanok– JKH GKS Jastrzębie
102. PODHALE Nowy TargKTH KM Krynica – UKS SIELEC Sosnowiec
103.UKH UNIA Oświęcim– MOSM Tychy
104. TMH POLONIA Bytom– MKS SOKOŁY Toruń
15.02.2014 – Sobota (31kolejka)
105. JKH GKS Jastrzębie– TMH POLONIA Bytom
106.MKS SOKOŁY Toruń– UKH UNIA Oświęcim
107. MOSM Tychy– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
108. UKS SIELECSosnowiec– CIARKO PBS BANK KH Sanok
16.02.2014 – Niedziela (32kolejka)
109. JKH GKS Jastrzębie– TMH POLONIA Bytom
110.MKS SOKOŁY Toruń– UKH UNIA Oświęcim
111. MOSM Tychy– PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
112. UKS SIELECSosnowiec– CIARKO PBS BANK KH
TERMINY PLAY-OFFmarzec2014
Irunda(1 –8;2 – 7; 3 – 6; 4 – 5)marzec5, 8, 9,
IIrunda (półfinał)marzec12, 15,16,
III runda(finał)marzec19, 22, 23,
III runda (obrązowy medal)marzec19, 22, 23,
Komentarze