CLJ: UKH Unia przewodzi w tabeli
Po 10 kolejkach Centralnej Ligi Juniorów na prowadzenie wysunęła się ekipa UKH Unia Oświęcim. Na podium ze stratą jednego punktu do lidera są drużyny z Torunia i Sanoka.
9 kolejka:
MKS Sokoły – JKH GKS Jastrzębie 3:4 (2:0; 0:3; 1:1)
1:0 – Michał Sochacki – Mikołaj Karaskiewicz (10:19)
2:0 – Tomas Ratica – Michał Gerne (17:16)
2:1 – Szymon Sołtys (25:22)
2:2 – Szymon Sołtys – Krzysztof Bryk, Przemysław Ludwiczak (30:15)
2:3 – Szymon Sołtys (39:55)
2:4 – Szymon Sołtys (46:50)
3:4 – Jakub Puchalski – Adrian Borowicz, Dawid Zembrzuski (47:18) + 1
MKS Sokoły: Burak (od 40:01 Kamiński) – Kobyliński, Winkler, Marcin Zwierzychowski, Zembrzuski, Mariusz Zwierzychowski (2) – Rzadkiewicz, Borowicz, Hoppe, Gerne, Ratica (2) – Laskowski (10), Karaskiewicz, Sochacki, Podlas, Puchalski (2) oraz Gołaszewski.
JKH GKS: Kopyciński – Snela, Jastrzębski, Ludwiczak, Sołtys (2), Bryk – Balcerek (2), Jurkiewicz, Czech (2), Zawiła (2), Kapłon oraz Kącki, Jaskulak, Czarnecki.
Strzały: 29:23
Kary: 16:8 (w tym 10' dla Laskowskiego za niesportowe zachowanie)
Sędziowali: Gabryszak (jako główny) – Lipiński, Machel (jako liniowi)
Widzów: 40
UKH Unia Oświęcim – UKS Sielec Sosnowiec 16:0 (6:0; 4:0; 6:0)
1:0 – Grzegorz Klaja – Mateusz Flasz (07:25)
2:0 – Jan Mól – Patryk Malicki (09:09)
3:0 – Patryk Malicki – Jan Mól, Artur Budzowski (13:06)
4:0 – Grzegorz Klaja – Michał Sołtys (14:57)
5:0 – Artur Budzowski – Jan Mól (17:41)
6:0 – Grzegorz Klaja (19:06)
7:0 – Patryk Malicki (29:32)
8:0 – Grzegorz Klaja – Tomasz Małysiak (31:59)
9:0 – Marcel Hałtas – Jakub Krzak (35:39)
10:0 – Artur Budzowski – Jan Mól (38:52)
11:0 – Artur Budzowski – Patryk Malicki (40:28)
12:0 – Kamil Paszek – Wojciech Koczy (44:36) +1
13:0 – Michał Lacheta – Wojciech Koczy (48:52) +1
14:0 – Patryk Malicki – Jan Mól (50:33) +2
15:0 – Sebastian Iwaniak – Michał Lacheta (52:16) +2
16:0 – Sebastian Kudłacik – Jakub Nowotarski, Jan Mól (59:57) +1
UKH Unia: Manista (od 40:01 Łazarz) – Kudłacik, Nowotarski (2), Budzowski, Mól, Malicki (2) – Śreniawski (2), Iwaniak (2), Lacheta, Koczy, Paszek – Sołtys, Flasz, Małysiak, Klaja, Kołaczkowski oraz Zygmunt, Hałtas, Krzak, Kasperek.
UKS Sielec: Białek – Aleksandrowicz (10), Czernik, Sosiński, Niziurski, Sławiński (2) – Gzik, Oleksy (2), Grabosz, Rabenda (2), Mateusz Boba oraz Radziejewski (2), Michał Boba.
Strzały: 54:10
Kary: 8:18
Sędziowali: Noworyta (jako główny) – Bucki, Szutta (jako liniowi)
Widzów: 50
MMKS Podhale Nowy Targ/KTH KM Krynica – Ciarko PBS Bank KH Sanok4:3 (0:0; 1:1; 3:2)
0:1 – Kamil Świerski, Piotr Naparło (25:28)
1:1 – Konrad Stypuła – Sylwester Plewa (36:07)
1:2 – Kamil Olearczyk – Mateusz Gębczyk (40:58)
2:2 – Konrad Stypuła (42:33) RK
3:2 – Samuel Jachimczyk – Paweł Pustułka (45:13)
4:2 – Kondra Stypuła – Jakub Szal (49:35) +2
4:3 – Dariusz Wanat (52:27)
MMKS/KTH – Kapica – Szal, Gołębiewski (4), Jachimczyk (2), Pustułka, Szuba – Sulka (6), Dębowski (2), Plewa, Siuty (2), Stypuła – Pribula, Banaś, Janowiec, Spirko, Słota oraz Dudzik, Piksa.
Ciarko : Hućko (od 58:50 PB) – Ćwikła, Głebczk, Naparło (2), Wanat (4), Świerski – Kałużny, Olearczyk (2), Drąg, Burczyk (2), Guła – Kamaneu (2), Kwior, Piekur, Galla, Zawiła (6) – Smagacz (4), Szporna, Michalski, Strauchmann, Łukowski.
Kary: 18-22
Sędziowali: Kępa (jako główny) – Długi, Worwa (jako linowi)
Widzów: 40
TMH Polonia Bytom – MOSM Tychy 6:3
10 kolejka:
MKS Sokoły Toruń – JKH GKS Jastrzębie 10:3 (5:2; 3:0; 2:1)
1:0 – Mikołaj Karaskiewicz – Michał Sochacki (02:12)
2:0 – Szymon Laskowski – Marcin Zwierzychowski (03:03)
3:0 – Piotr Podlas – Jakub Gołaszewski (05:54)
3:1 – Kacper Kapłon (06:48)
3:2 – Szymon Sołtys (11:50)
4:2 – Tomas Ratica – Mikołaj Karaskiewicz (14:45)
5:2 – Marcin Zwierzychowski – Michał Sochacki (18:26)
6:2 – Dawid Zemrzuski – Szymon Laskowski, Marcin Zwierzychowski (22:39)
7:2 – Michał Gerne – Radosław Hoppe (36:21)
8:2 – Michał Sochacki – Marcin Zwierzychowski, Dawid Zembrzuski (37:21)
9:2 – Michał Gerne (46:04)
10:2 – Dawid Zembrzuski – Marcin Zwierzychowski (52:24)
10:3 – Szymon Sołtys (53:00)
MKS Sokoły: Kamiński – Kobyliński, Winkler, Laskowski, Zembrzuski, Zwierzychowski (10) – Borowicz, Rzadkiewicz, Ratica, Gerne, Hoppe – Puchalski, Gołaszewski, Sochacki, Karaskiewicz (2), Podlas.
JKH GKS: Kopyciński (12) - Kopyciński – Snela, Jastrzębski, Ludwiczak, Sołtys, Bryk – Balcerek , Jurkiewicz, Czech (2), Zawiła, Kapłon oraz Kącki, Jaskulak, Czarnecki, Pietrzak.
Strzały: 40:26
Kary: 12 – 16 (w tym 10' dla Zwierzychowskiego za niesportowe zachowanie oraz 10' dla Kopycińskiego za niesportowe zachowanie I 2' kary technicznej dla gości.)
Sędziowali: Lipiński (jak główny) – Machel, Bartoszewski (jako liniowi)
Widzów: 30
UKH Unia Oświęcim – UKS Sielec Sosnowiec 11:1 (4:1; 3:0; 4:0)
1:0 – Jakub Krzak – Marcel Hałtas (05:36)
2:0 – Grzegorz Klaja – Jan Mól (13:35)
3:0 – Michał Lacheta – Kamil Paszek, Wojciech Koczy (14:21)
3:1 – Michał Boba – Krystian Radomski (15:25)
4:1 – Wojciech Koczy – Michał Lacheta, Kamil Paszek (15:44)
5:1 – Jakub Śreniawski – Daniel Zygmutn, Wojciech Koczy (28:37) +1
6:1 – Grzegorz Klaja – Jan Mól (30:39)
7:1 – Wojciech Koczy – Kamil Paszek, Michał Lacheta (34:33)
8:1 – Michał Lacheta – Wojciech Koczy, Kamil Paszek (43:25)
9:1 – Kamil Paszek – Jakub Śreniawski (49:11)
10:1 – Jakub Krzak – Sebastian Kudłacik (51:36)
11:1 – Jakub Krzak – Marcel Hatłas, Bartłomiej Kasperek (57:27)
UKH Unia: Manista (od 40:01 Łazarz) – Kudłacik (4), Zygmunt, Kołaczkowski, Mól, Klaja – Iwaniak (4), Śreniawski, Paszek, Koczy, Lacheta – Sołtys, Flasz, Krzak (2), Hałtas, Kasperek
UKS Sielec: Białek – Sławiński, Grabosz (4), Aleksandrowicz (10), Sosiński, Czernik (2) – Gzik, Mateusz Boba, Rabenda, Oleksy, Skowron (2) oraz Niziurski (2), Michał Boba.
Strzały: 34:8
Kary: 10:20 (w tym 10' za niesportowe zachowanie dla Aleksandrowicza)
Sędziowali: Baca (jako główny) – Witek, Szutta (jako liniowi)
Widzów: 20
MMKS Podhale Nowy Targ/KTH KM Krynica – Ciarko PBS Bank KH Sanok 4:7 (1:4; 2:2; 1:1)
0:1 – Konrad Ćwikła – Kamil Świerski, Mateusz Gębczyk (01:21) +1
0:2 – Piotr Naparło – Kamil Świerski, Kondrad Ćwikła (11:49) +1
0:3 - Karol Michalski (12:02)
0:4 – Dariusz Wanat – Kamil Świerski (13:34)
1:4 – Sylwester Plewa – Łukasz Siuty (18:13)
2:4 – Jakub Szal – Paweł Pustułka (23:22)
2:5 – Dariusz Wanat – Kamil Świerski (24:22)
3:5 – Sylwester Plewa – Arkadiusz Banaś (38:00)
3:6 – Mateusz Guła – Krzysztof Drąg (38:31)
4:6 – Przemysław Dębowski (43:30)
4:7 – Dawid Zawiła – Krystian Strauchmann, Kamil Olearczyk (51:15)
MMKS/KTH: Sułkowski – Szal (2), Jachimczyk (4), Pustułka (2), Szuba, Gołębiewski – Banaś, Sulka (8), Plewa (2), Siuty, Słota – Dębowski, Pribula (2), Janowiec, Spirko (2), Dudzik oraz Piksa
Ciarko: Hućko – Gębczyk (2), Ćwikła, Świerski, Wanat (6), Naparło – Drąg (4), Kałużny, Olearczyk, Guła (2), Burczyk (2) – Kiwior, Kameneu, Piekur, Zawiła (2), Strauchmann – Szporna, Smagacz, Michalski, Galla, Łukowski.
Kary: 24:18
Sędziowali: Niżnik (jako główny) – Worwa, Długi (jako liniowi)
TMH Polonia Bytom – MOSM Tychy 2:1
Tabela:
M | Drużyna | M | Z | P | PKT | BZ/BS |
1 | UKH Unia | 10 | 7 | 3 | 22 | 70/20 |
2 | MKS Sokoły | 10 | 7 | 3 | 21 | 61/40 |
3 | Ciarko PBS Bank | 10 | 7 | 3 | 21 | 51/33 |
4 | MMKS / KM KTH | 10 | 6 | 4 | 18 | 48/31 |
5 | TMH Polonia | 10 | 6 | 4 | 17 | 36/39 |
6 | JKH GKS | 10 | 5 | 5 | 15 | 33/51 |
7 | MOSM Tychy | 10 | 1 | 9 | 3 | 18/45 |
8 | UKS Sielec | 10 | 1 | 9 | 3 | 14/72 |
Statystyki TOP 5:
M - B - A - PKT
1. Jan Mól- UKH Unia - 10 - 7 - 16 - 23
2. Szymon Sołtys- JKH GKS - 8 - 15 - 5 - 20
3. Wojciech Koczy- UKH Unia - 10 - 9 - 11 - 20
4. Michał Sochacki - MKS Sokoły 10 - 9 - 11 - 19
5. Dawid Zembrzuski - MKS Sokoły 10 - 8 - 9 - 17
Komentarze