Christmas Cup
W dniach 16-18 grudzień 2013 r drużyna NH POLAND uczestniczyła w międzynarodowym turnieju Christmas cup dla rocznika 2001 w MOST ( Czechy) .Turniej organizowany był dla 16 drużyn min z Rosji, Białorusi, Łotwy , Słowacji, Polski i gospodarzy tj Czech .
W pierwszym dniu rozpoczynamy pojedynekz Cernosicami(CZ) ,gdzie standardowo tempo gry nas na początek nieco zaskakujei pojedynek kończymy przegraną
Cernosice ( CZ) :NH Poland 5:3
Tyle nam wystarcza aby się spiąć izacząć dotrzymywać kroku przeciwnikom , czego efektem jest wygrana w kolejnymmeczu , tym razem z Łotwą ( rozgrywka poza tabelą , gdyż jedna z drużyn niedojechała na turniej)
Daugava : NH Poland 0:5
W drugim dniu pokonujemy Czeskądrużynę
NH Poland - Luznice (Cz)5:3
oraz Białorusinów
NH Poland - Minsk ( Białoruś ) 3:2
Niestety pomimo wygranych, z grupy wychodzimy na drugim miejscu także gramy omiejsca 5-8.
W ostatniej chwili dostajemy propozycje kolejnego meczu poza tabelą , z którejpomimo ogólnego zmęczenia po dwóch wcześniejszych meczach , bardzo chętnie korzystamy .
Trzeci dzieńzmagań podczas turnieju w Czechach rozpoczynamy ponownie grą z Łotyszami gdziena skutek naszej dużej przewagi punktowej , przeciwnik traci nerwy prowokującbójkę . W efekcie III tercja( przy wyniku 7:0 dla nas) toczy się bez zawodnikówz pierwszych formacji zarówno w Daugavie jak i NH Poland
Nh Poland - Daugava ( Łotwa)8:1
Tym samymprzechodzimy do ostatniej walki -mecz o 5 miejsce z drużyną z Rosji. Był tochyba najtrudniejszy mecz dla naszejdrużyny lecz wnioski wyciągane zwcześniej rozegranych meczy oraz 100 %mobilizacja naszych chłopaków, przynosi efekty, dzięki czemu wygrywamy!
NH Poland - Svetlogorez ( Rosja) 3:2
TABELA KOŃCOWA
1.placeFF Hockey(Cz)
2.placeSK Černošice(Cz)
3.placeMHA Martin(Sk)
4.placeAvantgard Hockey(Eu)
5.placeNH Poland(Pl)
6.placeSvetlogorec I(Ru)
7.placeLokomotiv Sankt Peterburg(Ru)
8.placeDaugava(Lv)
9.place HC Lužnice(Cz)
10.placeXK Sputnik(Ru)
11.placeWild Wolves(Ru)
12.placeAmber Star(Ru)
13.placeJunost Minsk(Blr)
14.placeHC Most(Cz)
15.placeSvetlogorec II(Ru)
Podsumowanie:
Niniejszy turniej zaskoczył nas bardzo pozytywnie pod względem doboru drużyn owysokim poziomie umiejętności. Okazało się że prócz drużyn tzw selectów takżedrużyny występujące pod logiem swojego klubu zawierały zawodników zinnych okręgów klubowych. Tak więc każda rywalizacja nie należała donajłatwiejszych ,wręcz przeciwnie ...nasze dzieciaki naprawdę się napracowały abyuzyskać niniejsze miejsce w tabeli.. Jeszcze raz gratulujemy zawodnikomoraz trenerom którzy znaleźli sposób na ujarzmienie przeciwnika ...
Skład :
Szymon Bieniek,Dawid Wróblewski,Jakub Lewandowski,Mateusz Wawrzkiewicz,KamilZagurba,Łukasz Malcher,Patryk Kula,Mateusz Bezwiński,Maciej Lichy,JakubProkurat,Jakub Ścigalski,Marcel Hyla, Kacper Opiłka,Jan Krzyżek,MateuszUbowski,Mateusz Sobolewski,Przemysław Rafalik,Robert Siwitza.
bramkarze:
Mateusz Kołodziej,Marcel Kotuła
Poniżej szczegółowe wyniki wszystkich meczy :
M) 13,40 for 3.place MHA Martin - Avantgard Hockey 11 : 0(3:0,4:0,4:0)
(M) 15,00 finalFF Hockey -SK Černošice 8 : 0 (3:0,3:0,0:0)
16.12.
g.A (M) 07,00 HC Most - Svetlogorez I 0 : 8 (0:1,0:0,0:0)
g.C (B) 07,00 Avantgard Hockey - Daugava 11 : 1 (2:0,5:1,4:0)
g.B (M) 08,20 FF Hockey - Svetlogorez II 20 : 0 (4:0,6:0,10:0)
g.D (B) 09,40 SK Černošice - NH Poland 5 : 3 (1:0,1:2,3:1)
g.A (M) 11,00 MHA Martin- XK Sputnik 8 : 4 (4:2,3:0,1:2)
g.D (B) 11,00 Junost Minsk - HC Lužnice 2 : 4 (1:2,1:1,0:1)
g.C (M) 12,20 Avantgard Hockey - Amber Star 20 : 0 (6:0,5:0,4:0)
g.B (M)13,40 Wild Wolves - Lokomotiv St.Petersburg 0 : 3 (0:1,0:1,0:1)
g.D (M)15,00 SK Černošice - Junost Minsk 4 : 4 (0:0,0:0,0:0)
(M) 16,30 Skill Competetion
(M) 17,45 Figure skating exhibition
(M) 18,45 Opening ceremony
g.A (M) 19,45 HC Most - MHA Martin 0 : 13 (0:3,0:6,0:4)
g.B (M) 21,00 FF Hockey - Wild Wolves10 : 2 (4:1,4:0,2:1)
17.12.
g.B (M) 07,00 Svetlogorez II - - St. Petersburg 0 : 6 (0:1,0:4,0:1)
g.D (B) 07,00 NH Poland - HC Lužnice 5 : 3 (2:2,2:0,1:1)
g.A (M) 08,20 Svetlogorez I - XK Sputnik 2 :2 (0:0,2:1,0:1)
g.C (B) 08,20 Daugava - Amber Star 8 : 3 (2:0,1:1,5:2)
g.D (B) 09,40 Junost Minsk - NH Poland 2 : 3 (1:0,1:2,0:1)
g.D (B) 11,00 HC Lužnice - SK Černošice 3 : 4 (2:0,0:2,1:2)
g.A (M) 11,30 XK Sputnik - HC Most 6 : 1 (2:1,1:0,3:0)
g.B (M) 12,50 Lokomotiv St.Petersburg - FF Hockey0 :8(0:2,0:4,0:2)
g.A (M) 14,10 MHA Martin - Svetlogorez 9 : 3 (3:2,3:0,3:1)
g.B (M) 15,30 Wild Wolves - Svetlogorez II 3 : 2 (2:2,0:0,1:0)
(M) 18,10 HC Most -Svetlogorez II4 : 3 (2:1,1:2,1:0)
(M) 19,30 Amber Star -HC Lužnice0 : 8 (0:2,0:3,0:3)
(M) 20,50XK Sputnik - WildWolves5 : 3 (1:2,2:1,2:0)
(M) 22,10Svetlogorez - LokomotivSt.Petersburg 5 : 0 (1:0,2:0,2:0)
18.12.
((M) 07,00 semifinalMHA Martin- FF Hockey1 : 2 SN (1:1,0:0,0:0)
(B) 08,20for 5-8.place Dougava - NH Poland1 : 8(0:2,0:2,1:4)
(M) 08,20 semifinal Avantgard - SK Černošice1 : 6 (1:2,0:2,0:2)
(B) 09,40 for 13.placeHC Most-Junost Minsk 2 : 9(2:4,0:3,0:4)
(M) 11,00 for 7.placeLok. Sn.Peterburg- Dougava 7 : 1(0:0,0:0,0:0)
(B) 11,00 for 11.placeWild Wolves-Amber Star8 : 0(3:0,2:0,3:0)
(M) 12,20 for 5.placeSvetlogorez I- NH Poland 2 : 3(0:0,0:0,0:0)
(B) 12,20 for 9.placeXK Sputnik -HCLužnice4 :5 SN (0:0,0:0,0:0)
(M) 13,40 for 3.place MHA Martin - Avantgard Hockey 0 : 0 (0:0,0:0,0:0)
(M) 15,00 final FFHockey -SK Černošice 0 : 0 (0:0,0:0,0:0)
(M) 16,30 Closing ceremony
Komentarze