Kosyl Cup 2014
W dniach 14-16.11.2014 odbędzie się w Łodzi ósma edycja Międzynarodowego Turnieju Hokeja na Lodzie KOSYL CUP U-12. Turniej przeznaczony jest dla zawodników urodzonych w roku 2003 i 2004. Patronem turnieju jest Walery Kosyl, wybitny bramkarz ŁKS Łódź i reprezentacji Polski.
W tym roku w turnieju weźmie udział 5 drużyn z Polski, 3 drużyny z Łotwy, 3 drużyny zBiałorusi i 1 drużyna ze Słowacji. Wyniki z turnieju można śledzić nabieżąco na portalu www.cuponline.se oraz na stronie www.kosylcup.org.pl.
VIIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-12
Łódź,14-16.11.2014
PLANTURNIEJU
grupaB (Bombonierka) | grupaR (Retkinia) |
СДЮШОРMINSK | HK VENTA 2002 |
POLONIA BYTOM | HK BREST |
OGREJUNIORS | BJSSDAUGAVPILS |
HK POPRAD | STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK |
ŁKH ŁÓDŹ | MKS SOKOŁY TORUŃ |
ДЮСШ BEREZA | METROPOLIA SILESIA |
MECZE GRUPOWEPiątek 14.11.2014
Grupa B, lodowisko„Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
12:30 | ŁKH ŁÓDŹ - СДЮШОРMINSK | 1 |
14:00 | ДЮСШ BEREZA- OGRE JUNIORS | 2 |
15:30 | HK POPRAD - POLONIA BYTOM | 3 |
17:00 | OGRE JUNIORS- ŁKH ŁÓDŹ | 4 |
18:30 | СДЮШОРMINSK- HK POPRAD | 5 |
20:00 | POLONIA BYTOM - ДЮСШ BEREZA | 6 |
21:15 | koniec meczy | 21:15 |
Grupa R, lodowisko„Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
12:30 | MKS SOKOŁY TORUŃ- HK VENTA2002 | 16 |
14:00 | METROPOLIA SILESIA - BJSSDAUGAVPILS | 17 |
15:30 | STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK - HKBREST | 18 |
17:00 | BJSS DAUGAVPILS- MKS SOKOŁYTORUŃ | 19 |
18:30 | HK VENTA 2002 - STOCZNIOWIECENERGA GDAŃSK | 20 |
20:00 | HK BREST - METROPOLIA SILESIA | 21 |
21:15 | koniec meczy | 21:15 |
VIIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-12
Łódź,14-16.11.2014
PLANTURNIEJU
MECZEGRUPOWE Sobota 15.11.2014
Grupa B, lodowisko„Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
08:00 | ŁKH ŁÓDŹ - HK POPRAD | 7 |
09:30 | POLONIA BYTOM - OGRE JUNIORS | 8 |
11:00 | ДЮСШ BEREZA- СДЮШОРMINSK | 9 |
12:30 | HK POPRAD - OGRE JUNIORS | 10 |
14:00 | ŁKH ŁÓDŹ - ДЮСШ BEREZA | 11 |
15:30 | СДЮШОРMINSK- POLONIABYTOM | 12 |
17:00 | ДЮСШ BEREZA- HK POPRAD | 13 |
18:30 | POLONIA BYTOM - ŁKH ŁÓDŹ | 14 |
20:00 | OGRE JUNIORS- СДЮШОРMINSK | 15 |
21:15 | koniec meczy | 21:15 |
Grupa R, lodowisko„Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
08:00 | MKS SOKOŁY TORUŃ- STOCZNIOWIECENERGA GDAŃSK | 22 |
09:30 | HK BREST - BJSS DAUGAVPILS | 23 |
11:00 | METROPOLIA SILESIA - HK VENTA 2002 | 24 |
12:30 | STOCZNIOWIEC ENERGA GDAŃSK - BJSSDAUGAVPILS | 25 |
14:00 | MKS SOKOŁY TORUŃ- METROPOLIASILESIA | 26 |
15:30 | HK VENTA 2002 - HK BREST | 27 |
17:00 | METROPOLIA SILESIA - STOCZNIOWIECENERGA GDAŃSK | 28 |
18:30 | HK BREST - MKS SOKOŁY TORUŃ | 29 |
20:00 | BJSS DAUGAVPILS- HK VENTA 2002 | 30 |
21:15 | koniec meczy | 21:15 |
VIIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-12
Łódź,14-16.11.2014
PLANTURNIEJU
grupaB (Bombonierka) | grupaR (Retkinia) |
FB1– 1 miejsce w grupie B | FR1– 1 miejsce w grupie R |
FB2– 2 miejsce w grupie B | FR2– 2 miejsce w grupie R |
FB3– 3 miejsce w grupie B | FR3– 3 miejsce w grupie R |
FB4– 4 miejsce w grupie B | FR4– 4 miejsce w grupie R |
FB5– 5 miejsce w grupie B | FR5– 5 miejsce w grupie R |
FB6– 6 miejsce w grupie B | FR6– 6 miejsce w grupie R |
RUNDA PÓŁFINAŁOWANiedziela 16.11.2014
Grupa Półfinałowao miejsca 9-12 lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki13b
31 | FB6- FR5 | godz.08.00 |
Grupa Półfinałowao miejsca 5-8 , lodowisko Retkinia, przy ul.Popiełuszki 13b
33 | FB3- FR4 | godz.09.30 |
34 | FB4- FR3 | godz.11.00 |
Grupa Półfinałowao miejsca 9-12 lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego28
32 | FB5- FR6 | godz.08.30 |
Grupa Półfinałowao miejsca 1-4, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego28
35 | FB1- FR2 | godz.10.00 |
36 | FB2- FR1 | godz.11.30 |
VIIIMIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
KOSYLCUP U-12
Łódź,14-16.11.2014
PLANTURNIEJU
RUNDA FINAŁOWANiedziela 16.11.2014
Mecz oMiejsca11-12, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b
37 | Przegranymeczu 31 - Przegrany meczu 32 | godz.12.30 |
Mecz oMiejsca7-8, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b
38 | Przegranymeczu 33 - Przegrany meczu 34 | godz.14.00 |
Mecz oMiejsca5-6, lodowisko Retkinia, przy ul. Popiełuszki 13b
39 | Wygranymeczu 33 - Wygrany meczu 34 | godz.15.30 |
Mecz oMiejsca9-10, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
37 | Wygranymeczu 31 - Wygrany meczu 32 | godz.13.00 |
Mecz oMiejsca3-4, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
38 | Przegranymeczu 35 - Przegrany meczu 36 | godz.14.30 |
Mecz oMiejsca1-2, lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
39 | Wygranymeczu 35 - Wygrany meczu 36 | godz.16.00 |
UROCZYSTEZAKOŃCZENIE
LodowiskoBombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28,
godz. 18.00 do18.30
Komentarze