CLJ: Zwycięstwa faworytów
Po ponad miesięcznej przerwie powróciły do gry rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. W 23 i 24 kolejce zwycięstwa odnotowały wszystkie zespoły zajmujące podium.
23 kolejka:
UKS Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
1:0 Wrana - Sujka - Stojek (04:11)
2:0 Sujka (08:00)
2:1 Bryk (18:46)
3:1 Stojek - Sujka - Wrana (21:07)
3:2 Zawiła - Kącki - Bryk (28:48)
4:2 Wrana - Nahunko (50:39)
5:2 Bernacki - Sujka - Gzik (55:02)
6:2 Nahunko - Gzik - Bernacki (57:18)
Strzały 34-23
Kary 4-2
UKS Zagłębie: Kieler (Duszyński n/g) - Kafel, Krawczyk, Wrana, Stojek, Nahunko - Starostecki, Gzik, Sujka, Rabenda, Bernacki - Goj, Jokiel, Sosiński, Mąkosza.
Trenerzy: Jerzy Górak, Marcin Kotuła
JKH GKS: M.Nowak (P.Nowak n/g) - Zawiła, Czech, Ludwiczak, Kącki, Bryk -
Barszczewski, Jurkiewicz, Rafalik, Jaskulak, Lanski.
Trener: Rafał Szpyra
MUKS Naprzód Janów - MKS Sokoły Toruń 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
0:1 Jaworski (02:25)
0:2 Jaworski - Hoppe - Błotnicki (14:46) w przewadze
1:2 Szołtys - Sala (27:50)
2:2 Szołtys - Sala (28:08)
2:3 Gerne - Hoppe - Błotnicki (29:35) w przewadze
2:4 Gerne - Jaworski (39:35)
2:5 Hoppe - Gołaszewski - Rafiński (55:27)
Strzały 25-36
Kary 8-16
MUKS Naprzód: Nowak (Wróbel n/g) - Żywiołek, Zielosko, Małopolski, Szołtys, Niedźwiedź - Janota, Bujok, Słodczyk, Grzegorczyk, Krzysztofek - Sala, Jurczyk, Jeziorski.
Trener: Tomasz Marznica
MKS Sokoły: Zgrzebnicki (Burak n/g) - Arbart, Borowicz, Gerne, Gołębiewski, Gierad - Jaworski, Winkler, Błotnicki, Hoppe, Rafiński - Gołębiewski.
Trener: Tomasz Jaworski
MMKS Podhale Nowy Targ - UKH Unia Oświęcim 4:3 po dogrywce (2:0, 1:1, 0:2, 1:0)
1:0 Pierzchała - Habura (06:43)
2:0 Szuba (09:23)
2:1 Nowotarski - Paszek - Łazarz (22:37) w przewadze
3:1 Sulka - Kmiecik - Huzior (31:13)
3:2 Paszek - Nowotarski (41:03) w podwójnej przewadze
3:3 Nowotarski - Malicki (50:12) w przewadze
4:3 Huzior - Kmiecik (60:59) w przewadze
Strzały 24-62
Kary 16-8
MMKS Podhale: Kapica (Buczek n/g) - Dębowski, Sulka, Kmiecik, Olchawski, Wolski - Habura, Pierzchała, Szuba, Huzior, Kieta - Borowicz, Worwa.
Trener: Robert Szopiński
UKH Unia: Łazarz (Kosek n/g) - Nowotarski, Średniawski, Paszek, Lacheta, Malicki - Zygmunt, Iwaniak, Hatłas, Krzak, Bachta - Sołtys, Wojtarowicz, Flasz, Prusak.
Trener: Witold Magiera
TMH Polonia Bytom - Ciarko PBS Bank KH Sanok 3:10
24 kolejka:
UKS Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
1:0 Stojek (08:20)
2:0 Nahunko - Stojek (14:29)
3:0 Stojek - Nahunko - Sujka (17:49)
4:0 Nahunko - Kafel (30:35) w przewadze
5:0 Nahunko - Stojek - Kafel (33:55)
5:1 Zawiła (45:50)
6:1 Stojek - Krawczyk (54:51) w osłabieniu
7:1 Nahunko - Stojek - Sujka (56:53)
Strzały 32-15
Kary 4-4
UKS Zagłębie: Kieler (Duszyński n/g) - Kafel, Krawczyk, Bernacki, Stojek, Nahunko - Starostecki, Gzik, Sujka, Rabenda, Sosiński - Goj, Jokiel, Mąkosza.
Trenerzy: Jerzy Górak, Marcin Kotuła
JKH GKS: M.Nowak (P.Nowak n/g) - Zawiła, Czech, Ludwiczak, Kącki, Bryk -
Barszczewski, Jurkiewicz, Rafalik, Jaskulak, Lanski.
Trener: Rafał Szpyra
MUKS Naprzód Janów - MKS Sokoły Toruń 10:1 (4:0, 3:1, 3:0)
1:0 Zielosko - Krzysztofek - Jeziorski (02:14)
2:0 Małopolski - Jeziorski - Żywiołek (05:10) w przewadze
3:0 Zielosko - Małopolski (09:01)
4:0 Jurczyk (18:16)
5:0 Jeziorski - Niedźwiedź (27:32)
6:0 Grzegorczyk - Niedźwiedź - Szołtys (28:28)
6:1 Gołaszewski - Rafiński (31:30)
7:1 Jeziorski - Zielosko (38:30)
8:1 Małopolski - Żywiołek - Jeziorski (48:18)
9:1 Jeziorski - Jurczyk (49:07)
10:1 Sala (49:41) rzut karny
Strzały 37-26
Kary 10-14
MUKS Naprzód: Nowak (Wróbel n/g) - Żywiołek, Zielosko, Małopolski, Szołtys, Niedźwiedź - Janota, Bujok, Słodczyk, Grzegorczyk, Krzysztofek - Sala, Jurczyk, Jeziorski.
Trener: Tomasz Marznica
MKS Sokoły: Zgrzebnicki (Burak n/g) - Arbart, Borowicz, Gerne, Gołębiewski, Gierad - Jaworski, Winkler, Błotnicki, Hoppe, Rafiński - Gołębiewski.
Trener: Tomasz Jaworski
MMKS Podhale Nowy Targ - UKH Unia Oświęcim 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
1:0 Szuba - Wolski (16:35)
2:0 Worwa (17:42)
2:1 Malicki - Paszek(32:11)
2:2 Malicki - Paszek - Lacheta (37:25)
3:2 Sulka - Kmiecik (38:20)
3:3 Nowotarski - Paszek (41:12) w przewadze
4:3 Szuba - Kmiecik - Sulka (49:26) w przewadze
5:3 Jachimczyk - Olchawski (52:08)
6:3 Wolski - Olchawski (53:01)
Strzały 38-39
Kary 12-14
MMKS Podhale: Kapica (Buczek od 41:12) - Huzior, Sulka, Michalski, Szuba, Kmiecik - Habura, Dębowski, Wolski, Olchawski, Jachimczyk - Pierzchała, Fidos, Kieta, Borowicz, Worwa.
Trener: Robert Szopiński
UKH Unia: Łazarz (Kosek od 53:01) - Nowotarski, Średniawski, Paszek, Lacheta, Malicki - Zygmunt, Iwaniak, Prusak, Hatłas, Krzak - Bachta, Sołtys, Wojtarowicz, Flasz.
Trener: Witold Magiera
TMH Polonia Bytom - Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:5
Zobacz pełny terminarz i wyniki CLJ >>>
Komentarze