CLJ: Sezon zasadniczy dobiegł końca
W ostatni weekend zakończył się sezon zasadniczy w Centralnej Lidze Juniorów. Pierwsze miejsce w tabeli zajął ubiegłoroczny triumfator Ciarko PBS Bank KH Sanok. Drugie miejsce przypadło UKH Unii Oświęcim a trzecie miejsce zajął zespół z Nowego Targu.
Faza play-off w formule turniejowej ma się rozpocząć 7 kwietnia prawdopodobnie w Sosnowcu.
41 kolejka:
MKS Sokoły Toruń - MMKS Podhale Nowy Targ 2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
0:1 Michalski - Kmiecik (08:23) w osłabieniu
0:2 Panczakiewicz - Kmiecik - Szuba (13:09)
0:3 Kmiecik - Panczakiewicz - Szuba (15:19)
0:4 Wolski - Jachimczyk (21:24)
1:4 Arbart - Hoppe - Błotnicki (28:21)
1:5 Kmiecik - Panczakiewicz (32:36)
1:6 Podlipni - Gołaszewski (43:05)
2:6 Hoppe - Gerne (51:26)
Strzały 19-27
Kary 2-10
MKS Sokoły: Berggruen (Burak n/g) - Korzestański, Borowicz, Hoppe, Gerne, Błotnicki - Makowski, Jóźwiak, Gołaszewski, Śmieszek, Gierad - Gołębiewski, Arbart, Rafiński, Fraszko.
Trener: Tomasz Jaworski
MMKS Podhale: Kapica (Buczek n/g) - Pierzchała, Latiuk, Michalski, Panczakiewicz, Kmiecik - Jachimczyk, Huzior, Wolski, Olchawski, Kieta - Habura, Szuba, Podlipni, Borowicz.
Trener: Robert Szopiński
MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
0:1 Musialik - Pędraś - Wrana (19:59)
0:2 Wrana - Sujka - Rabenda (24:42)
1:2 Małopolski - Pajestka (28:53) w przewadze
2:2 Pajestka (31:51) rzut karny
2:3 Rabenda - Wrana - Kafel (32:12) w podwójnej przewadze
3:3 Żywiołek - Krzysztofek - Janota (47:33)
4:3 Słodczyk - Janota (47:51)
Strzały 25-46
Kary 16-36
MUKS Naprzód: Rafalski (Wróbel n/g) - Żywiołek, Jamrozy, Krzysztofek, Pajestka, Małopolski - Janota, Bujok, Gwiozda, Niedźwiedź, Słodczyk - Paszek.
Trener: Tomasz Marznica
UKS Zagłębie: Czernik (Pasek n/g) - Sujka, Kafel, Wrana, Pędraś, Jarosz - Sikora, Musialik, Gniewek, Rabenda, Woźniak - Starostecki, Sosiński, Bernacki, Goj.
Trenerzy: Jerzy Górak, Marcin Kotuła
UKH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 5:4 (2:1, 2:0, 1:3)
0:1 Mazur - Krzemień (15:20)
1:1 Koczy (19:02)
2:1 Malicki - Koczy - Paszek (19:26)
3:1 Nowotarski - Koczy - Malicki (20:22) w przewadze
4:1 Krzak - Hatłas (38:25)
4:2 Wąsiński (44:13)
5:2 Koczy - Iwaniak - Lacheta (50:54)
5:3 Mazur - Wąsiński (51:55)
5:4 Falkenhagen - Krzemień (58:45)
Strzały 37-23
Kary 6-8
UKH Unia: Łazarz (Kosek n/g) - Nowotarski, Średniawski, Malicki, Paszek, Iwaniak - Kudłacik, Lacheta, Koczy, Dudkiewicz, Bachta - Zygmunt, Hatłas, Krzak, Sołtys, Prusak - Flasz, Wojtarowicz.
Trener: Witold Magiera
TMH Polonia: Robaszkiewicz (Kozica n/g) - Falkenhagen, Sukiennik, Mazur, Krzemień, Wąsiński - Orłowski, Sowa, Gajdzik, Wcisło, Bajon - Jachym, Schupp, Sroka, Kulesza, Anklewicz - Domogała, Maciejczyk.
Trener: Mariusz Puzio
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank Sanok 3:10 (0:3, 2:4, 1:3)
0:1 Wanat - Bar - Naparło (00:43)
0:2 Fal - Wanat (13:59)
0:3 Naparło - Kameneu (14:36)
0:4 Kameneu (28:06)
1:4 Świerski (32:15) w przewadze
1:5 Siuty (32:59)
1:6 Fal - Naparło (35:54)
2:6 Pelaczyk (36:15)
2:7 Siuty - Bar (39:02)
3:7 Świerski (40:40)
3:8 Naparło - Bar - Wanat (47:14)
3:9 Szporna - Naparło - Bar (54:41)
3:10 Naparło - Bar (57:02)
Strzały 31-51
Kary 14-4
JKH GKS: M.Nowak (P.Nowak n/g) - Kącki, Ludwiczak, Balcerek, Czech, Paś - Pelaczyk, Matusik, Jurkiewicz, Jaskulak, Rafalik - Świerski, Bryk.
Trener: Rafał Szpyra
Ciarko PBS Bank: Hućko (Ptak n/g) - Olearczyk, Szporna, Naparło, Bar, Siuty - Gębczyk, Kameneu, Michalski, Chmura, Drąg - Bednarz, Wanat, Hulewicz, Kopyściański, Fal - Przepiórkowski.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
42 kolejka:
MKS Sokoły Toruń - MMKS Podhale Nowy Targ 5:7 (2:3, 1:2, 2:2)
0:1 Wolski - Szuba - Olchawski (07:03) w przewadze
1:1 Gerne - Błotnicki - Gołębiewski (08:13)
1:2 Michalski - Panczakiewicz - Szuba (12:48)
2:2 Arbart - Gołębiewski - Gołaszewski (13:35)
2:3 Jachimczyk - Panczakiewicz - Michalski (16:35)
2:4 Pierzchała - Kieta - Podlipni (27:20)
3:4 Fraszko - Gerne - Hoppe (28:50)
3:5 Wolski - Olchawski (36:16)
3:6 Habura - Wolski - Olchawski (42:47)
4:6 Błotnicki - Śmieszek - Borowicz (49:12) w przewadze
4:7 Panczakiewicz - Michalski - Olchawski (50:34)
5:7 Borowicz - Gołaszewski - Błotnicki (51:45)
Strzały 34-21
Kary 6-16
MKS Sokoły: Berggruen (Burak n/g) - Korzestański, Borowicz, Hoppe, Gerne, Błotnicki - Makowski, Jóźwiak, Gołaszewski, Śmieszek, Gierad - Gołębiewski, Arbart, Rafiński, Fraszko.
Trener: Tomasz Jaworski
MMKS Podhale: Buczek (Kapica n/g) - Pierzchała, Latiuk, Michalski, Panczakiewicz, Kmiecik - Jachimczyk, Huzior, Wolski, Olchawski, Kieta - Habura, Szuba, Podlipni, Borowicz.
Trener: Robert Szopiński
MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
1:0 Pajestka (09:55) w przewadze
1:1 Musialik - Jarosz (15:07)
2:1 Słodczyk - Gwiozda (18:53)
2:2 Wrana - Jarosz (29:58)
2:3 Gniewek - Woźniak (38:41)
3:3 Niedźwiedź - Krzysztofek - Janota (45:15)
4:3 Pajestka - Paszek - Małopolski (47:23)
Strzały 36-41
Kary 6-6
MUKS Naprzód: Rafalski (Wróbel n/g) - Żywiołek, Jamrozy, Krzysztofek, Pajestka, Małopolski - Janota, Bujok, Gwiozda, Niedźwiedź, Słodczyk - Paszek.
Trener: Tomasz Marznica
UKS Zagłębie: Czernik (Pasek n/g) - Sujka, Kafel, Wrana, Rabenda, Jarosz - Sikora, Musialik, Gniewek, Bernacki, Woźniak - Jokiel, Grędel, Oleksy, Sosiński, Goj.
Trenerzy: Jerzy Górak, Marcin Kotuła
UKH Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 6:1(2:1, 4:0, 0:0)
0:1 Robert Gajdzik - Tomasz Wcisło - Mateusz Sowa 3:38
1:1 Jakub Średniawski - Patryk Malicki - Wojciech Koczy 16:35 (5/4)
2:1 Marcel Hatłas - Sebastian Iwaniak 17:00
3:1 Marcel Hatłas - Jakub Średniawski - Jakub Krzak 21:29
4:1 Wojciech Koczy - Jakub Nowotarski 26:10 (5/3)
5:1 Wojciech Koczy - Jakub Nowotarski 35:49
6:1 Wojciech Koczy - Patryk Malicki - Kamil Paszek 39:00
Strzały 32-22
Kary 10-18
UKH Unia: Łazarz (Kosek n/g) - Nowotarski, Średniawski, Malicki, Paszek, Iwaniak - Kudłacik, Lacheta, Koczy, Dudkiewicz, Bachta - Zygmunt, Hatłas, Krzak, Sołtys, Prusak - Flasz, Wojtarowicz.
Trener: Witold Magiera
TMH Polonia: Robaszkiewicz (Kozica n/g) - Falkenhagen, Sukiennik, Mazur, Krzemień, Wąsiński - Orłowski, Sowa, Gajdzik, Wcisło, Bajon - Jachym, Schupp, Sroka, Kulesza, Anklewicz - Domogała, Maciejczyk.
Trener: Mariusz Puzio
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank Sanok 1:9 (0:3, 0:2, 1:4)
0:1 Hulewicz - Kopyściański - Bar (01:46)
0:2 Michalski - Przepiórkowski (05:19)
0:3 Wanat - Naparło - Siuty (06:06)
0:4 Wanat - Siuty - Naparło (29:49)
0:5 Szporna - Siuty (33:13) w przewadze
0:6 Siuty - Naparło (40:57)
0:7 Bar - Hulewicz - Kopyściański (42:07)
0:8 Wanat - Naparło (51:16)
0:9 Bar - Hulewicz - Kameneu (51:52)
1:9 Ludwiczak - Kącki (57:16)
Strzały 30-54
Kary 2-2
JKH GKS: M.Nowak (P.Nowak od 06:06) - Kącki, Ludwiczak, Balcerek, Czech, Paś - Pelaczyk, Rafalik, Jurkiewicz, Jaskulak, Zawiła - Świerski, Matusik.
Trener: Rafał Szpyra
Ciarko PBS Bank: Hućko (Bednarz n/g) - Olearczyk, Szporna, Naparło, Siuty, Wanat - Gębczyk, Kameneu, Bar, Hulewicz, Kopyściański - Fal, Ptak, Michalski, Przepiórkowski.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Tabela CLJ
1. Ciarko PBS Bank KH Sanok - 42 - 98 - 213/112
2. UKH Unia Oświęcim- 42 - 84 - 213/143
3. MMKS Podhale Nowy Targ- 42 - 72 - 185/156
4. UKS Zagłębie Sosnowiec- 42 - 66 - 178/155
5. MKS Sokoły Toruń- 42 - 55 - 143/179
6. MUKS Naprzód Janów- 42 - 49 - 147/182
7. JKH GKS Jastrzębie- 42 - 45 - 168/219
8. TMH Polonia Bytom- 42 - 35 - 138/239
TOP 10:
1. Kamil Paszek (UKH Unia) - 30 - 34 - 46 - 80 pkt
2. Andrzej Stojek (Zagłębie) - 24 - 31 - 39 - 70 pkt
3. Maciej Kmiecik (MMKS Podhale) - 31 - 34 - 32 - 66 pkt
4. Krzysztof Bryk (JKH GKS) - 35 - 30 - 29 - 59 pkt
5. Dominik Nahunko (Zagłębie) - 18 - 26 - 29 - 55 pkt
6. Marcel Hatłas (UKH Unia) - 35 - 26 - 23 - 49 pkt
7. Michał Lacheta (UKH Unia) - 28 - 16 - 29 - 45 pkt
8. Piotr Naparło (Ciarko PBS Bank) - 20 - 26 - 18 - 44 pkt
9. Łukasz Siuty (Ciarko PBS Bank) - 34 - 18 - 26 - 44 pkt
10 . Kamil Świerski (JKH GKS) - 17 - 27 13 - 40 pkt
Komentarze