V Międzynarodowy Turniej Christmas Cup U15
V Międzynarodowy Turniej w hokeju na lodzie CHRISTMAS CUP U-15, odbędzie się w dniach 26-29.12.2015 roku w Toruniu. W turnieju będzie brało udział 14 drużyn z 6 krajów, a rozegrane zostaną aż 63 spotkania.
Trofeum z poprzedniego roku broni drużyna Sokołów Toruń. Sponsorem nagród została firma CCM - wyłączny dystrybutor SKI SYSTEM Poznań.
FAZAGRUPOWA
GRUPAA | GRUPA B |
MKSSokoły Toruń | PTH Poznań |
TMH Polonia Bytom | UKS Niedźwiadki MOSiRSanok |
HK AKO RIGA | Nes Ziona Dragons |
CIHS | HK Lido Riga |
Dinamo Mińsk | HK Brest |
Sokół Kijów | HK Neman Grodno |
HK Swietlogorsk | HK Venta |
Sobota26.12.2015 r.
Lodowisko„Tor-Tor”
1 | CIHS – Sokoły Toruń | Tafla A | godz.08.30 |
2 | Nes Ziona Dragons – HK Venta | Tafla B | godz.09.00 |
3 | Dinamo Mińsk – HK AKO RIGA | Tafla A | godz.10.00 |
4 | LIDO Riga – PTH Poznań | Tafla B | godz.10.30 |
5 | Sokół Kijów – Polonia Bytom | Tafla A | godz.11.30 |
6 | HK Brest – UKS Niedźwiadki Sanok | Tafla B | godz.12.00 |
7 | Sokoły Toruń – HK Swietlogorsk | Tafla A | godz.13.00 |
8 | HK Venta – Neman Grodno | Tafla B | godz.13.30 |
9 | PTH Poznań – Nes Ziona Dragons | Tafla A | godz.14.30 |
10 | HK AKO RIGA – Sokół Kijów | Tafla B | godz.15.00 |
11 | Polonia Bytom – CIHS | Tafla A | godz.16.00 |
12 | LIDO Riga – UKS Niedźwiadki Sanok | Tafla B | godz.16.30 |
13 | HK Swietlogorsk – Dinamo Mińsk | Tafla A | godz.17.30 |
14 | Neman Grodno – HKBrest | Tafla B | godz.18.00 |
15 | Sokoły Toruń – HK AKO RIGA | Tafla A | godz.19.00 |
16 | CIHS – Sokół Kijów | Tafla B | godz.19.30 |
17 | HK Venta –UKS Niedźwiadki Sanok | Tafla A | godz.20.30 |
18 | Nes Ziona Dragons – LIDO Riga | Tafla B | godz.21.00 |
Niedziela27.12.2015 r.
Lodowisko„Tor-Tor”
19 | HK AKO RIGA – Polonia Bytom | Tafla A | godz.07.15 |
20 | Sokół Kijów – HKSwietlogorsk | Tafla B | godz.08.00 |
21 | Dinamo Mińsk – Sokoły Toruń | Tafla A | godz.08.45 |
22 | UKS Niedźwiadki Sanok – PTH Poznań | Tafla B | godz.09.30 |
23 | LIDO Riga – Neman Grodno | Tafla A | godz.10.15 |
24 | HK Brest – HK Venta | Tafla B | godz.11.00 |
25 | CIHS – HK AKO RIGA | Tafla A | godz.11.45 |
26 | HK Swietlogorsk – Polonia Bytom | Tafla B | godz.12.30 |
27 | Sokół Kijów – Dinamo Mińsk | Tafla A | godz.13.15 |
28 | Nes Ziona Dragons – UKS Niedźwiadki Sanok | Tafla B | godz.14.00 |
29 | Neman Grodno – PTH Poznań | Tafla A | godz.14.45 |
30 | LIDO Riga – HK Brest | Tafla B | godz.15.30 |
31 | Polonia Bytom –Sokoły Toruń | Tafla A | godz.16.15 |
32 | HK AKO RIGA – HK Swietlogorsk | Tafla A | godz.17.45 |
33 | Dinamo Mińsk – CIHS | Tafla B | godz.18.30 |
34 | PTH Poznań – HK Venta | Tafla A | godz.19.15 |
35 | UKS Niedźwiadki Sanok – Neman Grodno | Tafla B | godz.20.00 |
36 | HK Brest – Nes Ziona Dragons | Tafla A | godz.20.45 |
Poniedziałek28.12.2015 r.
Lodowisko„Tor-Tor”
37 | HK Swietlogorsk – CIHS | Tafla B | godz.07.15 |
38 | Sokoły Toruń – Sokół Kijów | Tafla A | godz.08.00 |
39 | Polonia Bytom – Dinamo Mińsk | Tafla B | godz.08.45 |
40 | HK Venta – LIDO Riga | Tafla A | godz.09.30 |
41 | PTH Poznań – HK Brest | Tafla B | godz.10.15 |
42 | Neman Grodno – Nes Ziona Dragons | Tafla A | godz.11.00 |
GRUPAA | GRUPA B |
A1– 1 miejsce w Grupie A | B1 – 1 miejsce w Grupie B |
A2 – 2 miejsce w Grupie A | B2 – 2 miejsce w Grupie B |
A3 – 3 miejsce w Grupie A | B3 – 3 miejsce w Grupie B |
A4 – 4 miejsce w Grupie A | B4 – 4 miejsce w Grupie B |
A5 – 5 miejsce w Grupie A | B5 – 5 miejsce w Grupie B |
A6 – 6 miejsce w Grupie A | B6 – 6 miejsce w Grupie B |
A7 – 7 miejsce w Grupie A | B7 – 7 miejsce w Grupie B |
FAZAFINAŁOWA
GRUPAC |
A5 |
A6 |
A7 |
B5 |
B6 |
B7 |
43 | A5 – B6 | Tafla A | godz. 14.00 |
44 | B7 – A6 | Tafla B | godz. 14.30 |
45 | A7 – B5 | Tafla A | godz. 15.30 |
46 | B4 – A1 | Tafla B | godz. 16.00 |
47 | A2 – B3 | Tafla A | godz. 17.00 |
48 | B2 – A3 | Tafla B | godz. 17.30 |
49 | A4 – B1 | Tafla A | godz. 18.30 |
50 | B7 – A5 | Tafla B | godz. 19.00 |
51 | A6 – B5 | Tafla A | godz. 20.00 |
52 | B6 – A7 | Tafla B | godz. 20.30 |
Wtorek29.12.2015 r.
Lodowisko„Tor-Tor”
53 | Przegrany meczu nr 46 – Przegrany meczunr 48 | Tafla B | godz.07.00 |
54 | Półfinał 1 - Wygrany meczu nr 46 –Wygrany meczu nr 48 | Tafla A | godz.08.00 |
55 | Przegrany meczu nr 47 – Przegrany meczunr 49 | Tafla B | godz.08.30 |
56 | Półfinał 2 - Wygrany meczu nr 47 –Wygrany meczu nr 49 | Tafla A | godz.09.30 |
57 | A7 – B7 | Tafla B | godz.10.00 |
58 | B6 – A6 | Tafla A | godz.11.00 |
59 | A5 – B5 | Tafla B | godz.11.20 |
61 | Mecz o 3 miejsce – Przegrany meczu nr 54– Przegrany meczu nr 56 | Tafla A | godz.12.30 |
60 | Mecz o 7 miejsce – Przegrany meczu nr 53– Przegrany meczu nr 55 | Tafla B | godz.12.40 |
63 | Mecz o 1 miejsce – Wygrany meczu nr 54 –Wygrany meczu nr 56 | Tafla A | godz.14.00 |
62 | Mecz o 5 miejsce – Wygrany meczu nr 53 –Wygrany meczu nr 55 | Tafla B | godz.14.05 |
UROCZYSTEZAKOŃCZENIE
Lodowisko„Tor-Tor”, przy ul. Gen. Józefa Bema 23-29,
29.12.2015 r.
godz. 15.30 do16.00
Na bieżąco przebieg imprezy będzie można śledzić na stronie:
Komentarze