Półfinały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (WIDEO)
Już dzisiaj zaczynają się półfinały OOM. Kto zwycięży i zagra w jutrzejszym finale? Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej relacji.
PÓŁFINAŁ 1
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ 5:2(2:0, 2:1, 1:1)
1:0 Pisula - Orzechowski, Burczyk (06:50),
2:0 Dulęba - Pisula (12:14),
3:0 Pisula (24:13, 5/3),
4:0 Pisula (37:45, 4/5),
4:1 Valtonen - Michalski (39:56),
4:2 Michalski - Jarczyk (45:52, 4/5),
5:2 Mazur (59:48, EN)
Sędziowali:Rafał Noworyta (główny) – Sebastian Iwaniak, Jakub Śreniawski (liniowi).
Minuty karne:20(w tym 10 minut za niesportwoe zachowanie dla Starościaka)-14.
Strzały:39-30.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Sanok:Wiszyński– Rocki (2), Orzechowski; Dulęba (2), Pisula (2), Radwański – Starościak (12), Koczera; Jakub Mazur, Sudyka, Skopiński – Niemczyk, Kozioł; Żółkiewicz (2), Burczyk, Łańko – Jan Mazur, Górniak.
Trener: Krzysztof Ząbkiewicz
Podhale:Klimowski – Szelmbiarski, Sarniak; Jarczyk, Malasiński (2), Trzebunia (2) – Maciaś (6), Słowakiewicz; Długopolski, Michalski (4), Valtonen – Nykaza, Sulka; Leja, Pudzisz, Worwa – Bury, Sokół; Luberda, Rączka, Łojas.
Trener: Jacek Szopiński
PÓŁFINAŁ 2
KH Polonia Bytom – MKS Sokoły Toruń 3:4(0:0, 2:1, 1:2, 0;1)
1:0 Kociszewski - Wybiral (20:17),
2:0 Łoza - Wawrzkiewicz (26:29),
2:1 Schafer (31:58),
2:2 Ziarkowski - Kańczewski (47:11),
2:3 Maćkowski - Mularczyk (48:39),
3:3 Wybiral (51:45),
3:4 Schafer (64:16)
Sędziują:Dariusz Pobożniak (główny) – Wojciech Czech, Michał Żak (liniowi).
Minuty karne:10-6.
Strzały:35-43.
Widzów:mecz rozgrywany bez udziału publiczności.
Polonia:Wieczorek – Stępień, Pawlik (2); Wybiral (2), Gurzyński, Kociszewski – Włodara (2), Łukawski; Karasiński, W.Zając (4), Spyrka – Majewski, Szlomski; Jung, Wawrzkiewicz, Łoza – Lisowski, Fojcik; Mróz, Chodak.
Trener: Dariusz Jędrzejczyk
Sokoły:Lisewski–Kańczewski, Schafer; Mularczyk, Maćkowski (2), Napiórkowski – Kurnicki, Błotnicki; Golik, Shirkov (2), Nawrocki – Kowalski, Gołębiewski; Laskowski, K.Wiwatowski, Zberek (2) – Osmołowski, Krzymowski; Nawrot, M.Wiwatowski, Ziarkowski.
Trener: Paweł Głaz
Komentarze