Hokej.net Logo

Centralna Liga Juniorów: Terminarz/Wyniki 13/14


TERMINARZ ROZGRYWEK CLJ
Sezon : 2013/2014


1. UKS SIELEC Sosnowiec
2. MOSM Tychy
3. MKS SOKOŁY Toruń
4. TMH POLONIA Bytom
5. UKH UNIA Oświęcim
6. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
7. CIARKO PBS BANK KH Sanok
8. JKH GKS Jastrzębie


1. Runda – sezon zasadniczy


21.09.2013 – Sobota (1 kolejka)

1. JKH GKS Jastrzębie – UKS SIELEC Sosnowiec
2. MOSM Tychy – CIARKO PBS BANK KH Sanok
3. MKS SOKOŁY Toruń – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
4. TMH POLONIA Bytom – UKH UNIA Oświęcim
 

22.09.2013 – Niedziela (2 kolejka)

5. JKH GKS Jastrzębie – UKS SIELEC Sosnowiec
6. MOSM Tychy – CIARKO PBS BANK KH Sanok
7. MKS SOKOŁY Toruń – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
8. TMH POLONIA Bytom – UKH UNIA Oświęcim

28.09.2013 – Sobota (3 kolejka)

9. UKH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 
10.PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – TMH POLONIA Bytom 
11. CIARKO PBS BANK KH Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
12. UKS SIELEC Sosnowiec – MOSM Tychy 

29.09.2013 – Niedziela (4 kolejka)

13. UKH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 
14. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – TMH POLONIA Bytom 
15.CIARKO PBS BANK KH Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
16.UKS SIELEC Sosnowiec – MOSM Tychy

05.10.2013 – Sobota (5 kolejka)
17. MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie 
18. MKS SOKOŁY Toruń  – UKS SIELEC Sosnowiec  
19. TMH POLONIA Bytom – CIARKO PBS BANK KH Sanok
20. UKH UNIA Oświęcim – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica


06.10.2013 – Niedziela (6 kolejka)
21. MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie 
22. MKS SOKOŁY Toruń  – UKS SIELEC Sosnowiec  
23. TMH POLONIA Bytom – CIARKO PBS BANK KH Sanok
24. UKH UNIA Oświęcim – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica

12.10.2013 – Sobota (7 kolejka)
25. JKH GKS Jastrzębie – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
26. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKH UNIA Oświęcim  
27. UKS SIELEC Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom 
28.MOSM Tychy – MKS SOKOŁY Toruń 
 

13.10.2013 – Niedziela (8 kolejka) 
29. JKH GKS Jastrzębie – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
30. CIARKO PBS BANK KH Sanok  – UKH UNIA Oświęcim  
31.UKS SIELEC Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom 
32. MOSM Tychy – MKS SOKOŁY Toruń


19.10.2013 – Sobota (9 kolejka) 
33. MKS SOKOŁY Toruń  – JKH GKS Jastrzębie
34. TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy 
35. UKH UNIA Oświęcim – UKS SIELEC Sosnowiec 
36. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – CIARKO PBS BANK KH Sanok 

20.10.2013 – Niedziela (10 kolejka) 
37. MKS SOKOŁY Toruń  – JKH GKS Jastrzębie
38. TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy 
39. UKH UNIA Oświęcim – UKS SIELEC Sosnowiec 
40. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – CIARKO PBS BANK KH Sanok

26.10.2013 – Sobota (11 kolejka) 
41. JKH GKS Jastrzębie – CIARKO PBS BANK KH Sanok 
42.UKS SIELEC Sosnowiec – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
43. MOSM Tychy – UKH UNIA Oświęcim

44. MKS SOKOŁY Toruń – TMH POLONIA Bytom

 

27.10.2013 – Niedziela (12 kolejka) 
45. JKH GKS Jastrzębie – CIARKO PBS BANK KH Sanok 
46.UKS SIELEC Sosnowiec – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
47. MOSM Tychy – UKH UNIA Oświęcim
48. MKS SOKOŁY Toruń – TMH POLONIA Bytom

16.11.2013 – Sobota (13 kolejka) 
49. TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
50. UKH UNIA Oświęcim – MKS SOKOŁY Toruń 
51. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MOSM Tychy 
52. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKS SIELEC Sosnowiec


17.11.2013 – Niedziela (14 kolejka) 
53. TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
54. UKH UNIA Oświęcim – MKS SOKOŁY Toruń 
55. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MOSM Tychy 
56. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKS SIELEC Sosnowiec


2. Runda – sezon zasadniczy


23.11.2013 – Sobota (19 kolejka)

57. UKS SIELEC Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 
58. 
CIARKO PBS BANK KH Sanok – MOSM Tychy 
59. 
PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MKS SOKOŁY Toruń  
60.
UKH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom 

24.11.2013 – Niedziela (20 kolejka)

61. UKS SIELEC Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 
62. 
CIARKO PBS BANK KH Sanok – MOSM Tychy 
63. 
PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MKS SOKOŁY Toruń  
64.
UKH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom

04.01.2014 – Sobota (21 kolejka)

65. JKH GKS Jastrzębie – UKH UNIA Oświęcim 
66. TMH POLONIA Bytom – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
67. MKS SOKOŁY Toruń – CIARKO PBS BANK KH Sanok 
68. MOSM Tychy   – UKS SIELEC Sosnowiec

05.01.2014 – Niedziela (22 kolejka)

69. JKH GKS Jastrzębie – UKH UNIA Oświęcim 
70. TMH POLONIA Bytom – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
71. MKS SOKOŁY Toruń – CIARKO PBS BANK KH Sanok 
72. MOSM Tychy   – UKS SIELEC Sosnowiec

11.01.2014 – Sobota (23 kolejka)

73. JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy 
74. UKS SIELEC Sosnowiec – MKS SOKOŁY Toruń  
75. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom 
76. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKH UNIA Oświęcim 

12.01.2014 – Niedziela (24 kolejka)

77. JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy 
78. UKS SIELEC Sosnowiec – MKS SOKOŁY Toruń  
79. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom 
80. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKH UNIA Oświęcim

18.01.2014 – Sobota (25 kolejka) 
81. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – JKH GKS Jastrzębie 
82. UKH UNIA Oświęcim – CIARKO PBS BANK KH Sanok  
83. TMH POLONIA Bytom – UKS SIELEC Sosnowiec 
84.MKS SOKOŁY Toruń – MOSM Tychy 

19.01.2014 – Niedziela (26 kolejka) 
85. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – JKH GKS Jastrzębie 
86. UKH UNIA Oświęcim – CIARKO PBS BANK KH Sanok  
87. TMH POLONIA Bytom – UKS SIELEC Sosnowiec 
88.MKS SOKOŁY Toruń – MOSM Tychy

25.01.2014 – Sobota (27 kolejka)   
89. JKH GKS Jastrzębie – MKS SOKOŁY Toruń  
90. MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom 
91. UKS SIELEC Sosnowiec – UKH UNIA Oświęcim 
92. CIARKO PBS BANK KH Sanok – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 

26.01.2014 – Niedziela (28 kolejka)   
93. JKH GKS Jastrzębie – MKS SOKOŁY Toruń  
94. MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom 
95. UKS SIELEC Sosnowiec – UKH UNIA Oświęcim 
96. CIARKO PBS BANK KH Sanok – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica

01.02.2014 – Sobota (29 kolejka)

97. CIARKO PBS BANK KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
98. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKS SIELEC Sosnowiec 
99. UKH UNIA Oświęcim – MOSM Tychy

100. TMH POLONIA Bytom – MKS SOKOŁY Toruń

02.01.2014 – Niedziela (30 kolejka)

101. CIARKO PBS BANK KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
102. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKS SIELEC Sosnowiec 
103.UKH UNIA Oświęcim – MOSM Tychy

104. TMH POLONIA Bytom – MKS SOKOŁY Toruń

 

15.02.2014 – Sobota (31 kolejka)

105. JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom 
106.MKS SOKOŁY Toruń  – UKH UNIA Oświęcim 
107. MOSM Tychy – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
108. UKS SIELEC Sosnowiec – CIARKO PBS BANK KH Sanok


16.02.2014 – Niedziela (32 kolejka)

109. JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom 
110.MKS SOKOŁY Toruń  – UKH UNIA Oświęcim 
111. MOSM Tychy – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica 
112. UKS SIELEC Sosnowiec – CIARKO PBS BANK KH

 




TERMINY PLAY-OFF marzec 2014


I runda (1 – 8; 2 – 7; 3 – 6; 4 – 5) marzec 5, 8, 9,

 

II runda (półfinał) marzec 12, 15, 16,


III runda (finał) marzec 19, 22, 23,

 

III runda (o brązowy medal) marzec 19, 22, 23,

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X
';