Hokej.Net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów

Grupa A

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-30 11:15:00 MKS Cracovia UKH Unia Oświęcim 4 : 3
(1:0, 2:2, 1:1)
2 2020-01-31 10:45:00 MKS Cracovia MMKS Podhale 2 : 3
(0:0, 2:2, 0:1)
3 2020-01-31 19:15:00 UKS Niedźwiadki Sanok UKH Unia Oświęcim 14 : 0
(2:0, 7:0, 5:0)
4 2020-02-01 09:00:00 MKS Cracovia UKS Niedźwiadki Sanok 7 : 6 d.
(1:0, 3:4, 2:2, d. 1:0)
5 2020-02-01 13:00:00 UKH Unia Oświęcim MMKS Podhale 2 : 3
(0:0, 2:1, 0:2)
6 2020-02-02 10:45:00 UKS Niedźwiadki Sanok MMKS Podhale 2 : 3
(0:0, 1:1, 1:2)
7 2020-02-14 16:00:00 UKH Unia Oświęcim MKS Cracovia 1 : 2
(1:0, 0:0, 0:2)
8 2020-02-14 19:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok MMKS Podhale 4 : 3 d.
(2:0, 1:1, 0:2, d. 1:0)
9 2020-02-15 09:15:00 UKH Unia Oświęcim MMKS Podhale 3 : 2
(0:1, 2:0, 1:1)
10 2020-02-15 12:15:00 UKS Niedźwiadki Sanok MKS Cracovia 6 : 3
(1:1, 0:1, 5:1)
11 2020-02-16 09:30:00 UKS Niedźwiadki Sanok UKH Unia Oświęcim 11 : 1
(8:0, 2:1, 1:0)
12 2020-02-16 12:30:00 MMKS Podhale MKS Cracovia 1 : 3
(0:1, 0:2, 1:0)

Grupa B

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-31 12:00:00 MKS Sokoły Toruń KH Polonia Bytom 2 : 1
(0:0, 2:0, 0:1)
2 2020-01-31 15:15:00 MUKS Naprzód GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 : 4
(0:1, 0:2, 2:1)
3 2020-02-01 13:00:00 MUKS Naprzód MKS Sokoły Toruń 2 : 4
(1:2, 1:1, 0:1)
4 2020-02-01 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Polonia Bytom 3 : 6
(0:2, 2:2, 1:2)
5 2020-02-02 13:00:00 MKS Sokoły Toruń GKS Stoczniowiec Gdańsk 5 : 1
(1:0, 3:1, 1:0)
6 2020-02-02 18:00:00 MUKS Naprzód KH Polonia Bytom 2 : 3
(1:2, 1:0, 0:1)
7 2020-02-14 16:00:00 KH Polonia Bytom MKS Sokoły Toruń więcej
8 2020-02-14 19:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MUKS Naprzód więcej
9 2020-02-15 14:00:00 MKS Sokoły Toruń MUKS Naprzód więcej
10 2020-02-15 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Polonia Bytom więcej
11 2020-02-16 13:00:00 MUKS Naprzód KH Polonia Bytom więcej
12 2020-02-16 20:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MKS Sokoły Toruń więcej

Grupa C

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-31 14:00:00 UKS Zagłębie MOSM Tychy 7 : 1
(2:0, 2:1, 3:0)
2 2020-01-31 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie ŁKH Łódź 5 : 0
walkower
3 2020-02-01 08:00:00 ŁKH Łódź UKS Zagłębie 0 : 5
walkower
4 2020-02-01 12:30:00 JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy 7 : 4
(2:1, 3:0, 2:3)
5 2020-02-02 17:00:00 MOSM Tychy ŁKH Łódź 5 : 0
walkower
6 2020-02-02 20:00:00 JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie 5 : 4
(2:0, 1:3, 2:1)
7 2020-02-14 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie ŁKH Łódź 5 : 0
walkower
8 2020-02-14 13:00:00 MOSM Tychy UKS Zagłębie 2 : 11
(1:4, 0:4, 1:3)
9 2020-02-15 00:00:00 MOSM Tychy ŁKH Łódź 5 : 0
walkower
10 2020-02-15 13:45:00 UKS Zagłębie JKH GKS Jastrzębie 5 : 1
(0:1, 4:0, 1:0)
11 2020-02-16 00:00:00 ŁKH Łódź UKS Zagłębie 0 : 5
walkower
12 2020-02-16 15:45:00 MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie 4 : 1
(1:1, 0:0, 3:0)
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V