Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Runda I

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-10 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Akuna Naprzód Janów Olivia 0 : 5
walkower
2 2010-09-10 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 1
(0:0, 0:1, 2:0)
3 2010-09-10 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ ComArch Cracovia Kraków Miejska Hala Lodowa 0 : 6
(0:2, 0:3, 0:1)
4 2010-09-10 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Ciarko KH Sanok Stadion Zimowy 4 : 7
(0:4, 2:0, 2:3)
5 2010-09-21 19:00:00 GKS Tychy KS KTH Krynica Stadion Zimowy 5 : 3
(1:0, 1:1, 3:2)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-12 17:00:00 Akuna Naprzód Janów Aksam Unia Oświęcim Jantor 4 : 7
(0:3, 3:0, 1:4)
2 2010-09-12 17:00:00 Ciarko KH Sanok GKS Stoczniowiec Gdańsk Arena Sanok 3 : 2 d.
(0:1, 2:1, 0:0, d. 1:0)
3 2010-09-12 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 3 : 2
(1:1, 2:0, 0:1)
4 2010-09-12 18:00:00 ComArch Cracovia Kraków GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 0 k.
(0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 1:0)
5 2010-10-31 16:00:00 KS KTH Krynica KH Zagłębie Sosnowiec Hala Widowiskowo - Sportowa 5 : 4
(1:1, 1:1, 3:2)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-17 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KS KTH Krynica Olivia 4 : 3
(2:0, 0:2, 2:1)
2 2010-09-17 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim Ciarko KH Sanok Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 1
(1:1, 1:0, 3:0)
3 2010-09-17 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Akuna Naprzód Janów Jastor 6 : 1
(3:1, 2:0, 1:0)
4 2010-09-17 18:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 6 : 0
(3:0, 1:0, 2:0)
5 2010-09-17 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 1 : 5
(0:3, 0:2, 1:0)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-19 17:00:00 Ciarko KH Sanok JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 3 : 2 k.
(1:0, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 2:1)
2 2010-09-19 17:00:00 GKS Tychy KH Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 6 : 4
(1:0, 1:3, 4:1)
3 2010-09-19 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Akuna Naprzód Janów Miejska Hala Lodowa 4 : 7
(1:1, 2:1, 1:5)
4 2010-09-19 18:00:00 KS KTH Krynica Aksam Unia Oświęcim Hala Widowiskowo - Sportowa 7 : 6 k.
(1:4, 1:1, 4:1, d. 0:0, k. 3:2)
5 2010-09-19 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków GKS Stoczniowiec Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 10 : 3
(1:1, 2:2, 7:0)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-24 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy Olivia 1 : 3
(0:0, 1:1, 0:2)
2 2010-09-24 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS KTH Krynica Jastor 15 : 4
(2:0, 6:3, 7:1)
3 2010-09-24 18:00:00 Akuna Naprzód Janów Ciarko KH Sanok Jantor 3 : 4
(0:0, 2:3, 1:1)
4 2010-09-24 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim ComArch Cracovia Kraków Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 3 k.
(1:1, 0:1, 1:0, d. 0:0, k. 0:1)
5 2010-09-24 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 4 : 5
(0:3, 2:1, 2:1)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-26 17:00:00 GKS Tychy Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
2 2010-09-26 17:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 9 : 2
(3:1, 4:0, 2:1)
3 2010-09-26 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Ciarko KH Sanok Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(2:1, 2:1, 1:1)
4 2010-09-26 18:00:00 KS KTH Krynica Akuna Naprzód Janów Hala Widowiskowo - Sportowa 7 : 5
(3:0, 2:3, 2:2)
5 2010-09-26 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 2 d.
(0:1, 1:1, 1:0, d. 1:0)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-01 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim KH Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 1
(0:0, 1:0, 2:1)
2 2010-10-01 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 3 : 2 d.
(1:0, 0:0, 1:2, d. 1:0)
3 2010-10-01 18:00:00 Ciarko KH Sanok KS KTH Krynica Arena Sanok 5 : 2
(1:0, 0:1, 4:1)
4 2010-10-01 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Nowy Targ Olivia 5 : 3
(1:1, 2:0, 2:2)
5 2010-10-01 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków Akuna Naprzód Janów Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 1
(2:0, 0:0, 3:1)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-03 17:00:00 GKS Tychy Akuna Naprzód Janów Stadion Zimowy 8 : 1
(3:1, 1:0, 4:0)
2 2010-10-03 17:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 3 : 2
(1:2, 2:0, 0:0)
3 2010-10-03 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Aksam Unia Oświęcim Olivia 0 : 5
(0:0, 0:2, 0:3)
4 2010-10-03 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ KS KTH Krynica Miejska Hala Lodowa 3 : 5
(0:0, 2:3, 1:2)
5 2010-10-03 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków Ciarko KH Sanok Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(2:1, 3:0, 0:2)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-08 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Stoczniowiec Gdańsk Jastor 4 : 3
(2:1, 1:1, 1:1)
2 2010-10-08 18:00:00 Ciarko KH Sanok GKS Tychy Arena Sanok 6 : 3
(2:2, 3:1, 1:0)
3 2010-10-08 18:00:00 KS KTH Krynica ComArch Cracovia Kraków Hala Widowiskowo - Sportowa 1 : 3
(0:1, 1:1, 0:1)
4 2010-10-08 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim MMKS Podhale Nowy Targ Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 1
(2:0, 2:1, 1:0)
5 2010-10-08 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Akuna Naprzód Janów Stadion Zimowy 5 : 3
(2:1, 1:0, 2:2)

Runda II

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-10 17:00:00 Ciarko KH Sanok KH Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 4 : 3
(1:2, 1:1, 2:0)
2 2010-10-10 17:00:00 Akuna Naprzód Janów GKS Stoczniowiec Gdańsk Jantor 0 : 7
(0:1, 0:2, 0:4)
3 2010-10-10 18:00:00 KS KTH Krynica GKS Tychy Hala Widowiskowo - Sportowa 1 : 3
(1:1, 0:0, 0:2)
4 2010-10-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Oświęcim Jastor 3 : 1
(1:1, 1:0, 1:0)
5 2010-10-10 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków MMKS Podhale Nowy Targ Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(2:0, 1:1, 1:0)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-15 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim Akuna Naprzód Janów Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 8 : 1
(5:1, 2:0, 1:0)
2 2010-10-15 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Ciarko KH Sanok Olivia 3 : 2
(2:0, 1:2, 0:0)
3 2010-10-15 18:00:00 GKS Tychy ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 2 : 3
(1:0, 0:1, 1:2)
4 2010-10-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MMKS Podhale Nowy Targ Jastor 5 : 2
(1:0, 1:1, 3:1)
5 2010-10-15 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec KS KTH Krynica Stadion Zimowy 3 : 4 d.
(1:0, 0:1, 2:2, d. 0:1)

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-17 17:00:00 Ciarko KH Sanok Aksam Unia Oświęcim Arena Sanok 5 : 3
(2:1, 1:2, 2:0)
2 2010-10-17 17:00:00 Akuna Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie Jantor 2 : 4
(1:3, 1:0, 0:1)
3 2010-10-17 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 4 : 3
(3:0, 0:1, 1:2)
4 2010-10-17 18:00:00 KS KTH Krynica GKS Stoczniowiec Gdańsk Hala Widowiskowo - Sportowa 3 : 10
(0:3, 3:3, 0:4)
5 2010-10-17 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków KH Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 2
(1:1, 3:1, 2:0)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-14 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk ComArch Cracovia Kraków Olivia 3 : 4
(2:2, 0:0, 1:2)
2 2010-10-22 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko KH Sanok Jastor 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)
3 2010-10-22 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim KS KTH Krynica Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 10 : 2
(3:1, 4:1, 3:0)
4 2010-10-22 18:00:00 Akuna Naprzód Janów MMKS Podhale Nowy Targ Jantor 5 : 6
(2:1, 2:3, 1:2)
5 2010-10-22 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 4 : 3 k.
(1:0, 1:0, 1:3, d. 0:0, k. 2:1)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-09-21 18:00:00 ComArch Cracovia Kraków Aksam Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 3
(0:2, 0:1, 1:0)
2 2010-10-24 17:00:00 GKS Tychy GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 4 : 1
(0:0, 2:0, 2:1)
3 2010-10-24 17:00:00 Ciarko KH Sanok Akuna Naprzód Janów Arena Sanok 10 : 0
(3:0, 3:0, 4:0)
4 2010-10-24 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ KH Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 5 : 4
(1:2, 3:1, 1:1)
5 2010-10-24 18:00:00 KS KTH Krynica JKH GKS Jastrzębie Hala Widowiskowo - Sportowa 4 : 3
(2:1, 1:0, 1:2)

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-10-29 18:00:00 Akuna Naprzód Janów KS KTH Krynica Jantor 4 : 3
(3:2, 0:0, 1:1)
2 2010-10-29 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie ComArch Cracovia Kraków Jastor 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)
3 2010-10-29 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Zagłębie Sosnowiec Olivia 6 : 5 k.
(1:1, 4:2, 0:2, d. 0:0, k. 1:0)
4 2010-10-29 18:00:00 Ciarko KH Sanok MMKS Podhale Nowy Targ Arena Sanok 6 : 3
(3:1, 3:1, 0:1)
5 2010-12-22 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(0:0, 1:1, 0:2)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-05 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 4 : 2
(1:1, 2:0, 1:1)
2 2010-11-05 18:00:00 Akuna Naprzód Janów ComArch Cracovia Kraków Jantor 1 : 10
(0:5, 0:4, 1:1)
3 2010-11-05 18:00:00 KS KTH Krynica Ciarko KH Sanok Hala Widowiskowo - Sportowa 3 : 6
(0:2, 1:2, 2:2)
4 2010-11-05 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ GKS Stoczniowiec Gdańsk Miejska Hala Lodowa 4 : 3 k.
(1:1, 2:0, 0:2, d. 0:0, k. 1:0)
5 2010-11-05 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 5
(1:1, 0:1, 1:3)

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-07 17:00:00 Ciarko KH Sanok ComArch Cracovia Kraków Arena Sanok 4 : 3
(3:1, 0:1, 1:1)
2 2010-11-07 17:00:00 Akuna Naprzód Janów GKS Tychy Jantor 1 : 7
(1:1, 0:3, 0:3)
3 2010-11-07 17:00:00 Aksam Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(0:2, 0:0, 1:2)
4 2010-11-07 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KH Zagłębie Sosnowiec Jastor 9 : 0
(4:0, 4:0, 1:0)
5 2010-11-07 18:00:00 KS KTH Krynica MMKS Podhale Nowy Targ Hala Widowiskowo - Sportowa 5 : 4 d.
(2:2, 1:2, 1:0, d. 1:0)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-19 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk JKH GKS Jastrzębie Olivia 4 : 2
(2:1, 2:0, 0:1)
2 2010-11-19 18:00:00 Akuna Naprzód Janów KH Zagłębie Sosnowiec Jantor 5 : 0
walkower
3 2010-11-19 18:00:00 GKS Tychy Ciarko KH Sanok Stadion Zimowy 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
4 2010-11-19 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Aksam Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 4 : 5
(0:2, 3:2, 1:1)
5 2010-11-19 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków KS KTH Krynica Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 1
(4:0, 2:0, 1:1)

Runda III

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-21 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ ComArch Cracovia Kraków Miejska Hala Lodowa 2 : 6
(2:2, 0:2, 0:2)
2 2010-11-21 17:00:00 GKS Tychy KS KTH Krynica Stadion Zimowy 6 : 1
(1:0, 4:0, 1:1)
3 2010-11-21 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Akuna Naprzód Janów Olivia 5 : 0
walkower
4 2010-11-21 17:00:00 Aksam Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 8 : 1
(2:0, 1:1, 5:0)
5 2010-11-30 18:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Ciarko KH Sanok Arena Sanok 6 : 2
(1:0, 5:1, 0:1)

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-23 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 1 : 8
(0:3, 1:3, 0:2)
2 2010-11-23 18:00:00 Akuna Naprzód Janów Aksam Unia Oświęcim Jantor 4 : 8
(0:3, 1:3, 3:2)
3 2010-11-23 18:00:00 Ciarko KH Sanok GKS Stoczniowiec Gdańsk Arena Sanok 7 : 4
(3:1, 2:1, 2:2)
4 2010-11-23 18:00:00 KS KTH Krynica KH Zagłębie Sosnowiec Hala Widowiskowo - Sportowa 9 : 2
(1:2, 4:0, 4:0)
5 2010-11-23 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 6
(0:0, 2:2, 2:4)

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-26 18:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 5 : 6 d.
(0:2, 4:2, 1:1, d. 0:1)
2 2010-11-26 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KS KTH Krynica Olivia 6 : 3
(2:0, 2:1, 2:2)
3 2010-11-26 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim Ciarko KH Sanok Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(1:0, 1:1, 1:1)
4 2010-11-26 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Akuna Naprzód Janów Jastor 10 : 3
(1:2, 3:1, 6:0)
5 2010-12-10 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 4 : 2
(0:1, 4:0, 0:1)

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-11-28 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Akuna Naprzód Janów Miejska Hala Lodowa 3 : 2
(0:0, 1:2, 2:0)
2 2010-11-28 17:00:00 Ciarko KH Sanok JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 3 : 1
(0:0, 2:0, 1:1)
3 2010-11-28 17:00:00 GKS Tychy KH Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 3 : 4
(1:1, 2:1, 0:2)
4 2010-11-28 18:00:00 KS KTH Krynica Aksam Unia Oświęcim Hala Widowiskowo - Sportowa 3 : 4
(0:1, 0:2, 3:1)
5 2010-12-12 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków GKS Stoczniowiec Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 14 : 4
(5:0, 6:2, 3:2)

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-12-03 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy Olivia 3 : 4 d.
(2:0, 1:0, 0:3, d. 0:1)
2 2010-12-03 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim ComArch Cracovia Kraków Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(0:2, 1:1, 2:1)
3 2010-12-03 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec MMKS Podhale Nowy Targ Stadion Zimowy 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)
4 2010-12-03 19:00:00 Akuna Naprzód Janów Ciarko KH Sanok Jantor 2 : 6
(0:1, 0:2, 2:3)
5 2010-12-28 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS KTH Krynica Jastor 12 : 2
(3:0, 4:2, 5:0)

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2010-12-05 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Ciarko KH Sanok Miejska Hala Lodowa 7 : 4
(2:0, 3:2, 2:2)
2 2010-12-05 17:00:00 GKS Tychy Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 2:0)
3 2010-12-05 18:00:00 KS KTH Krynica Akuna Naprzód Janów Hala Widowiskowo - Sportowa 3 : 6
(2:1, 1:1, 0:4)
4 2010-12-05 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 6
(1:2, 2:3, 2:1)
5 2010-12-05 18:30:00 KH Zagłębie Sosnowiec GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 4 : 3
(1:1, 0:0, 3:2)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-04 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Nowy Targ Olivia 1 : 4
(0:2, 0:0, 1:2)
2 2011-01-04 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim KH Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 0
(0:0, 0:0, 0:0)
3 2011-01-04 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 5 : 3
(3:1, 1:0, 1:2)
4 2011-01-04 18:00:00 Ciarko KH Sanok KS KTH Krynica Arena Sanok 4 : 3
(2:1, 2:1, 0:1)
5 2011-01-11 18:00:00 Akuna Naprzód Janów ComArch Cracovia Kraków Jantor 4 : 6
(0:2, 3:2, 1:2)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-07 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ KS KTH Krynica Miejska Hala Lodowa 5 : 4
(2:1, 1:2, 2:1)
2 2011-01-07 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Aksam Unia Oświęcim Olivia 3 : 4 d.
(2:1, 1:0, 0:2, d. 0:1)
3 2011-01-07 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 4 : 5
(0:0, 2:4, 2:1)
4 2011-01-07 19:15:00 ComArch Cracovia Kraków Ciarko KH Sanok Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(2:1, 3:1, 0:1)
5 2011-01-20 18:00:00 GKS Tychy Akuna Naprzód Janów Stadion Zimowy 5 : 0
walkower

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-09 17:00:00 Ciarko KH Sanok GKS Tychy Arena Sanok 4 : 6
(1:1, 1:3, 2:2)
2 2011-01-09 17:00:00 Aksam Unia Oświęcim MMKS Podhale Nowy Targ Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 1
(2:0, 2:0, 2:1)
3 2011-01-09 17:00:00 Akuna Naprzód Janów KH Zagłębie Sosnowiec Jantor 4 : 6
(2:4, 0:1, 2:1)
4 2011-01-09 18:00:00 KS KTH Krynica ComArch Cracovia Kraków Hala Widowiskowo - Sportowa 1 : 3
(0:2, 0:1, 1:0)
5 2011-01-09 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Stoczniowiec Gdańsk Jastor 7 : 2
(1:0, 3:1, 3:1)

Runda IV

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-14 18:00:00 KS KTH Krynica GKS Tychy Hala Widowiskowo - Sportowa 1 : 9
walkower
2 2011-01-14 18:00:00 Ciarko KH Sanok KH Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 4 : 2
(2:0, 1:2, 1:0)
3 2011-01-14 18:00:00 Akuna Naprzód Janów GKS Stoczniowiec Gdańsk Jantor 2 : 3
(0:1, 2:1, 0:1)
4 2011-01-14 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Oświęcim Jastor 6 : 3
(1:0, 4:2, 1:1)
5 2011-01-14 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków MMKS Podhale Nowy Targ Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 2
(2:2, 1:0, 3:0)

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-16 17:00:00 Aksam Unia Oświęcim Akuna Naprzód Janów Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 10 : 3
(5:1, 2:0, 3:2)
2 2011-01-16 17:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec KS KTH Krynica Stadion Zimowy 5 : 0
walkower
3 2011-01-16 17:00:00 GKS Tychy ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 4 : 5 k.
(2:1, 1:0, 1:3, d. 0:0, k. 0:1)
4 2011-01-16 17:30:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk Ciarko KH Sanok Olivia 5 : 1
(2:0, 1:0, 2:1)
5 2011-01-16 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MMKS Podhale Nowy Targ Jastor 4 : 3 k.
(2:1, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:0)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-18 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 6
(0:2, 2:3, 0:1)
2 2011-01-18 18:00:00 KS KTH Krynica GKS Stoczniowiec Gdańsk Hala Widowiskowo - Sportowa 2 : 6
(0:2, 1:3, 1:1)
3 2011-01-18 18:00:00 Ciarko KH Sanok Aksam Unia Oświęcim Arena Sanok 1 : 3
(0:1, 1:0, 0:2)
4 2011-01-18 18:00:00 Akuna Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie Jantor 1 : 7
(0:3, 1:3, 0:1)
5 2011-01-18 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków KH Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 0
walkower

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-25 18:00:00 Akuna Naprzód Janów MMKS Podhale Nowy Targ Jantor 0 : 5
walkower
2 2011-01-25 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko KH Sanok Jastor 6 : 3
(1:1, 2:1, 3:1)
3 2011-01-25 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim KS KTH Krynica Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 0
(1:0, 4:0, 1:0)
4 2011-01-25 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk ComArch Cracovia Kraków Olivia 1 : 3
(0:2, 1:1, 0:0)
5 2011-01-25 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 0 : 5
walkower

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-28 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ KH Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 5 : 0
walkower
2 2011-01-28 18:00:00 GKS Tychy GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 5 : 1
(3:0, 1:0, 1:1)
3 2011-01-28 18:00:00 KS KTH Krynica JKH GKS Jastrzębie Hala Widowiskowo - Sportowa 1 : 11
(1:2, 0:6, 0:3)
4 2011-01-28 18:00:00 Ciarko KH Sanok Akuna Naprzód Janów Arena Sanok 7 : 1
walkower
5 2011-01-28 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków Aksam Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 2
(2:0, 3:1, 3:1)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-01-30 17:00:00 Ciarko KH Sanok MMKS Podhale Nowy Targ Arena Sanok 5 : 1
(0:1, 2:0, 3:0)
2 2011-01-30 17:00:00 Akuna Naprzód Janów KS KTH Krynica Jantor 0 : 5
walkower
3 2011-01-30 17:00:00 Aksam Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 1
(2:1, 3:0, 2:0)
4 2011-01-30 17:30:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Zagłębie Sosnowiec Olivia 7 : 2
walkower
5 2011-01-30 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie ComArch Cracovia Kraków Jastor 2 : 3
(1:2, 0:0, 1:1)

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-01 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ GKS Stoczniowiec Gdańsk Miejska Hala Lodowa 5 : 7
(0:3, 2:3, 3:1)
2 2011-02-01 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
3 2011-02-01 18:00:00 KS KTH Krynica Ciarko KH Sanok Hala Widowiskowo - Sportowa 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
4 2011-02-01 18:30:00 ComArch Cracovia Kraków Akuna Naprzód Janów Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 10 : 4
walkower
5 2011-02-01 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 0 : 5
walkower

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-04 18:15:00 KS KTH Krynica MMKS Podhale Nowy Targ Hala Widowiskowo - Sportowa 5 : 3
(3:1, 1:1, 1:1)
2 2011-02-04 18:15:00 Ciarko KH Sanok ComArch Cracovia Kraków Arena Sanok 3 : 4
(2:2, 0:1, 1:1)
3 2011-02-04 18:15:00 Akuna Naprzód Janów GKS Tychy Jantor 2 : 9
walkower
4 2011-02-04 18:15:00 JKH GKS Jastrzębie KH Zagłębie Sosnowiec Jastor 7 : 1
walkower
5 2011-02-04 18:15:00 Aksam Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(1:0, 1:2, 2:0)

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-06 17:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Aksam Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 4 : 3
(1:1, 2:2, 1:0)
2 2011-02-06 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk JKH GKS Jastrzębie Olivia 7 : 2
(2:1, 2:1, 3:0)
3 2011-02-06 17:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Akuna Naprzód Janów Stadion Zimowy walkower obustronny
4 2011-02-06 17:00:00 GKS Tychy Ciarko KH Sanok Stadion Zimowy 2 : 6
(1:3, 0:0, 1:3)
5 2011-02-06 17:00:00 ComArch Cracovia Kraków KS KTH Krynica Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 0
(1:0, 1:0, 3:0)

Play-Off (1-8)

Spotkanie 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-09 17:30:00 GKS Tychy GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 3 : 4
(2:2, 1:0, 0:2)
2 2011-02-09 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko KH Sanok Jastor 5 : 2
(1:0, 3:0, 1:2)
3 2011-02-09 18:00:00 ComArch Cracovia Kraków KH Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 0
(2:0, 2:0, 1:0)
4 2011-02-09 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim MMKS Podhale Nowy Targ Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 3 k.
(0:1, 0:0, 2:1, d. 0:0, k. 2:3)

Spotkanie 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-11 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy Olivia 3 : 4
(0:0, 1:2, 2:2)
2 2011-02-11 18:00:00 Ciarko KH Sanok JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 5 : 3
(1:1, 2:2, 2:0)
3 2011-02-11 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 1 : 10
(0:1, 0:4, 1:5)
4 2011-02-11 19:15:00 MMKS Podhale Nowy Targ Aksam Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 2 : 5
(0:0, 1:3, 1:2)

Spotkanie 3

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-12 17:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 2 : 10
(2:2, 0:3, 0:5)
2 2011-02-12 17:00:00 Ciarko KH Sanok JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 3 : 0
(2:0, 0:0, 1:0)
3 2011-02-12 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk GKS Tychy Olivia 0 : 2
(0:1, 0:1, 0:0)
4 2011-02-12 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Aksam Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(0:0, 1:1, 0:2)

Spotkanie 4

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-15 17:30:00 Aksam Unia Oświęcim MMKS Podhale Nowy Targ Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 6
(0:1, 2:2, 1:3)
2 2011-02-15 18:00:00 GKS Tychy GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 3 : 2
(0:0, 2:2, 1:0)
3 2011-02-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko KH Sanok Jastor 6 : 0
(4:0, 2:0, 0:0)

Spotkanie 5

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-16 20:15:00 Aksam Unia Oświęcim MMKS Podhale Nowy Targ Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(1:1, 1:1, 2:0)
2 2011-02-16 20:15:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko KH Sanok Jastor 2 : 1
(1:0, 0:0, 1:1)

Spotkanie 6

Spotkanie 7

Play-Off (9-10)

O utrzymanie

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-10 18:00:00 KS KTH Krynica Akuna Naprzód Janów Hala Widowiskowo - Sportowa 4 : 3 d.
(0:3, 3:0, 0:0, d. 1:0)
2 2011-02-12 17:00:00 Akuna Naprzód Janów KS KTH Krynica Jantor 6 : 1
(1:0, 3:1, 2:0)
3 2011-02-13 17:00:00 Akuna Naprzód Janów KS KTH Krynica Jantor 3 : 4
(2:0, 1:1, 0:3)
4 2011-02-20 18:00:00 KS KTH Krynica Akuna Naprzód Janów Hala Widowiskowo - Sportowa 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
5 2011-02-21 18:00:00 KS KTH Krynica Akuna Naprzód Janów Hala Widowiskowo - Sportowa 4 : 3
(3:1, 0:1, 1:1)

Play-Off (1-4)

Para nr 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-19 18:00:00 GKS Tychy Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 4 : 2
(1:1, 3:0, 0:1)
2 2011-02-21 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3
(0:2, 2:1, 2:0)
3 2011-02-22 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(0:0, 2:3, 0:1)
4 2011-02-25 18:00:00 GKS Tychy Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 1 : 2
(1:1, 0:1, 0:0)
5 2011-02-26 20:15:00 GKS Tychy Aksam Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 0
(0:0, 2:0, 0:0)

Para nr 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-19 18:15:00 ComArch Cracovia Kraków JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 1
(5:0, 3:0, 0:1)
2 2011-02-21 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie ComArch Cracovia Kraków Jastor 2 : 1 k.
(0:1, 1:0, 0:0, k. 2:1)
3 2011-02-22 17:30:00 JKH GKS Jastrzębie ComArch Cracovia Kraków Jastor 1 : 2
(0:1, 0:0, 1:1)
4 2011-02-25 17:00:00 ComArch Cracovia Kraków JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 1
(0:0, 3:0, 3:1)

Play-Off (5-8)

Para nr 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-27 17:00:00 Ciarko KH Sanok KH Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 7 : 1
(2:0, 3:0, 2:1)
2 2011-03-04 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec Ciarko KH Sanok Stadion Zimowy 1 : 5
(1:0, 0:2, 0:3)
3 2011-03-06 17:00:00 Ciarko KH Sanok KH Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 7 : 1
(3:0, 3:1, 1:0)

Para nr 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-02-27 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Nowy Targ Olivia 4 : 3 d.
(0:1, 3:2, 0:0, d. 1:0)
2 2011-03-04 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ GKS Stoczniowiec Gdańsk Miejska Hala Lodowa 4 : 6
(0:2, 3:3, 1:1)
3 2011-03-06 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Nowy Targ Olivia 2 : 8
(1:2, 1:1, 0:5)
4 2011-03-11 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ GKS Stoczniowiec Gdańsk Miejska Hala Lodowa 4 : 2
(0:1, 3:0, 1:1)
5 2011-03-13 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Nowy Targ Olivia 1 : 2
(1:0, 0:2, 0:0)

Play-Off (3-4)

o 3 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-03-11 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(2:0, 0:1, 2:1)
2 2011-03-13 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Oświęcim Jastor 5 : 4 d.
(1:1, 1:1, 2:2, d. 1:0)
3 2011-03-15 18:00:00 Aksam Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 1
(1:0, 2:1, 0:0)
4 2011-03-17 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Oświęcim Jastor 4 : 10
(0:2, 0:5, 4:3)

Play-Off (1-2)

finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-03-07 18:00:00 ComArch Cracovia Kraków GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 1
(1:0, 4:0, 3:1)
2 2011-03-09 18:00:00 GKS Tychy ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 3 : 7
(1:3, 0:2, 2:2)
3 2011-03-10 18:00:00 GKS Tychy ComArch Cracovia Kraków Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(0:0, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 3:2)
4 2011-03-13 20:15:00 ComArch Cracovia Kraków GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 0
(2:0, 1:0, 1:0)

Play-Off (5-6)

o 5 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-03-18 18:00:00 MMKS Podhale Nowy Targ Ciarko KH Sanok Miejska Hala Lodowa 9 : 5
(5:1, 3:2, 1:2)
2 2011-03-20 17:00:00 Ciarko KH Sanok MMKS Podhale Nowy Targ Arena Sanok 7 : 4
(4:2, 2:0, 1:2)

Play-Off (7-8)

o 7 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-03-18 19:00:00 KH Zagłębie Sosnowiec GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 4 : 3
(0:0, 3:1, 1:2)
2 2011-03-20 17:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Zagłębie Sosnowiec Olivia 10 : 1
(4:1, 1:0, 5:0)

Play-Out (Baraże)

o Ekstraligę

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-03-19 18:00:00 KS KTH Krynica HC GKS Katowice Hala Widowiskowo - Sportowa 4 : 3 d.
(1:0, 1:2, 1:1, d. 1:0)
2 2011-03-20 18:00:00 KS KTH Krynica HC GKS Katowice Hala Widowiskowo - Sportowa 6 : 1
(2:0, 4:1, 0:0)
3 2011-03-26 20:30:00 HC GKS Katowice KS KTH Krynica "Satelita" Spodek 1 : 7
(0:3, 0:2, 1:2)
4 2011-03-27 18:30:00 HC GKS Katowice KS KTH Krynica "Satelita" Spodek 2 : 4
(0:1, 1:2, 1:1)
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V