Kontakt
Kanał RSS

Zapamiętaj mnie

» Zarejestruj się!

Jesteś tutaj: Start
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Runda I

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-13 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank Jastor 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
2 2011-09-13 18:00:00 Aksam Unia Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 9 : 1
(3:0, 2:1, 4:0)
3 2011-09-13 18:30:00 Nesta Toruń MMKS Podhale Tor-Tor 4 : 2
(2:1, 1:0, 1:1)
4 2011-09-13 19:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-16 18:00:00 Comarch Cracovia Nesta Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 10 : 2
(5:0, 3:0, 2:2)
2 2011-09-16 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 4 : 6
(1:1, 2:2, 1:3)
3 2011-09-16 18:00:00 Ciarko PBS Bank Aksam Unia Arena Sanok 6 : 4
(3:2, 1:1, 2:1)
4 2011-09-16 18:00:00 MMKS Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 4 : 6
(3:0, 0:1, 1:5)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-18 17:00:00 Aksam Unia MMKS Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 8 : 3
(2:3, 3:0, 3:0)
2 2011-09-18 17:30:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 3 : 1
(0:0, 0:1, 3:0)
3 2011-09-18 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Nesta Toruń Jastor 6 : 1
(2:0, 3:1, 1:0)
4 2011-09-18 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 5 k.
(1:0, 4:1, 0:4, d. 0:0, k. 2:1)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-20 18:00:00 Ciarko PBS Bank Comarch Cracovia Arena Sanok 6 : 5
(2:2, 3:1, 1:2)
2 2011-09-20 18:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 3
(1:1, 0:1, 1:1)
3 2011-09-20 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 4 : 2
(3:1, 0:1, 1:0)
4 2011-09-20 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 2 : 4
(2:2, 0:2, 0:0)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-23 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 1 : 2 k.
(1:0, 0:1, 0:0, k. 1:2)
2 2011-09-23 18:00:00 Comarch Cracovia MMKS Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 10 : 0
(5:0, 3:0, 2:0)
3 2011-09-23 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 1 : 4
(0:1, 1:1, 0:2)
4 2011-09-23 19:30:00 Aksam Unia Nesta Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 8 : 1
(3:0, 2:1, 3:0)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-25 17:00:00 MMKS Podhale Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 5 : 2
(0:0, 3:1, 2:1)
2 2011-09-25 17:00:00 Aksam Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 2
(0:0, 0:1, 0:1)
3 2011-09-25 17:30:00 Nesta Toruń Ciarko PBS Bank Tor-Tor 5 : 2
(3:2, 1:0, 1:0)
4 2011-09-25 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 5 : 4
(1:0, 2:1, 2:3)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-27 18:00:00 GKS Tychy Nesta Toruń Stadion Zimowy 4 : 5
(0:1, 2:2, 2:2)
2 2011-09-27 18:00:00 Comarch Cracovia Aksam Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 0
(3:0, 0:0, 1:0)
3 2011-09-27 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 2 : 4
(0:0, 0:1, 2:3)
4 2011-09-27 18:00:00 Ciarko PBS Bank MMKS Podhale Arena Sanok 13 : 1
(4:0, 6:0, 3:1)

Runda II

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-30 18:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 3 : 2
(1:1, 2:1, 0:0)
2 2011-09-30 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Aksam Unia Stadion Zimowy 5 : 4 d.
(0:2, 1:2, 3:0, d. 1:0)
3 2011-09-30 18:00:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 4
(0:1, 0:1, 1:2)
4 2011-09-30 19:00:00 Ciarko PBS Bank JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 4 : 2
(3:0, 0:1, 1:1)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-02 14:00:00 Nesta Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor 3 : 4 k.
(2:0, 1:0, 0:3, d. 0:0, k. 0:2)
2 2011-10-02 17:00:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 8 : 3
(2:1, 4:1, 2:1)
3 2011-10-02 17:00:00 Aksam Unia Ciarko PBS Bank Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(2:0, 1:1, 1:1)
4 2011-10-02 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MMKS Podhale Jastor 7 : 1
(3:0, 2:1, 2:0)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-04 18:00:00 Ciarko PBS Bank GKS Tychy Arena Sanok 1 : 2
(1:0, 0:2, 0:0)
2 2011-10-04 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia Stadion Zimowy 3 : 5
(0:3, 2:0, 1:2)
3 2011-10-04 18:30:00 Nesta Toruń JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor 1 : 3
(0:2, 0:0, 1:1)
4 2011-10-04 19:00:00 MMKS Podhale Aksam Unia Miejska Hala Lodowa 3 : 8
(3:3, 0:2, 0:3)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-11 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 2 : 4
(1:0, 0:3, 1:1)
2 2011-10-11 18:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
3 2011-10-11 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(1:1, 1:0, 1:1)
4 2011-10-11 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 5
(0:0, 2:1, 0:4)

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-09-11 17:00:00 MMKS Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 4 : 5
(1:2, 2:2, 1:1)
2 2011-10-14 18:00:00 Ciarko PBS Bank Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 3 : 2
(0:0, 1:0, 2:2)
3 2011-10-14 18:30:00 Nesta Toruń Aksam Unia Tor-Tor 2 : 4
(1:2, 0:1, 1:1)
4 2011-10-14 19:05:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 4 : 3
(1:0, 3:0, 0:3)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-16 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec MMKS Podhale Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(1:1, 0:0, 0:0, k. 1:0)
2 2011-10-16 18:00:00 Ciarko PBS Bank Nesta Toruń Arena Sanok 11 : 1
(5:0, 3:0, 3:1)
3 2011-10-16 18:00:00 GKS Tychy Aksam Unia Stadion Zimowy 3 : 4
(1:2, 1:0, 1:2)
4 2011-10-16 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 10 : 3
(4:0, 4:1, 2:2)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-07 18:00:00 MMKS Podhale Ciarko PBS Bank Miejska Hala Lodowa 3 : 7
(1:1, 0:3, 2:3)
2 2011-10-21 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec Jastor 6 : 2
(1:0, 2:1, 3:1)
3 2011-10-21 18:30:00 Nesta Toruń GKS Tychy Tor-Tor 0 : 6
(0:3, 0:1, 0:2)
4 2011-10-21 18:45:00 Aksam Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(0:2, 0:0, 3:2)

Runda III

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-23 17:00:00 Aksam Unia Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 3
(0:2, 0:0, 0:1)
2 2011-10-23 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 5 : 2
(1:2, 2:0, 2:0)
3 2011-10-23 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank Jastor 4 : 3
(1:1, 1:2, 2:0)
4 2011-10-25 18:30:00 Nesta Toruń MMKS Podhale Tor-Tor 4 : 5 k.
(2:2, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 0:1)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-28 18:00:00 Comarch Cracovia Nesta Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 18 : 1
(4:1, 8:0, 6:0)
2 2011-10-28 18:00:00 Ciarko PBS Bank Aksam Unia Arena Sanok 6 : 3
(2:0, 2:2, 2:1)
3 2011-10-28 18:00:00 MMKS Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 4 : 3 k.
(1:1, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
4 2011-10-28 18:45:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 3 : 1
(1:0, 1:0, 1:1)

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-30 17:00:00 Aksam Unia MMKS Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 3
(1:1, 2:2, 4:0)
2 2011-10-30 17:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 2 : 3 d.
(1:1, 0:1, 1:0, d. 0:1)
3 2011-10-30 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Nesta Toruń Jastor 3 : 2 d.
(0:0, 2:1, 0:1, d. 1:0)
4 2011-10-30 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 3
(3:0, 3:2, 2:1)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-04 18:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 3 : 8
(1:1, 2:4, 0:3)
2 2011-11-04 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 4 : 3
(2:1, 1:2, 1:0)
3 2011-11-04 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 3 : 6
(1:3, 1:1, 1:2)
4 2011-11-04 19:00:00 Ciarko PBS Bank Comarch Cracovia Arena Sanok 11 : 4
(1:1, 6:0, 4:3)

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-06 17:00:00 Aksam Unia Nesta Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 1
(2:1, 3:0, 0:0)
2 2011-11-06 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(0:0, 1:1, 0:0, k. 1:0)
3 2011-11-06 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 2 : 4
(0:1, 1:2, 1:1)
4 2011-11-06 20:00:00 Comarch Cracovia MMKS Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 3
(2:1, 2:1, 2:1)

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-18 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 3 : 5
(0:1, 2:1, 1:3)
2 2011-11-18 18:00:00 Aksam Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4 k.
(2:1, 0:0, 1:2, d. 0:0, k. 2:3)
3 2011-11-18 18:30:00 Nesta Toruń Ciarko PBS Bank Tor-Tor 3 : 6
(2:2, 0:1, 1:3)
4 2011-11-18 19:00:00 MMKS Podhale Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 3 : 4 d.
(0:2, 2:1, 1:0, d. 0:1)

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-20 17:00:00 GKS Tychy Nesta Toruń Stadion Zimowy 4 : 2
(1:1, 2:1, 1:0)
2 2011-11-20 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 3 : 5
(0:1, 0:3, 3:1)
3 2011-11-20 18:00:00 Ciarko PBS Bank MMKS Podhale Arena Sanok 10 : 1
(4:0, 3:0, 3:1)
4 2011-11-20 18:30:00 Comarch Cracovia Aksam Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 2
(1:1, 2:1, 0:0)

Runda IV

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-11-22 18:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 2 : 4
(1:0, 1:4, 0:0)
2 2011-11-22 18:00:00 Ciarko PBS Bank JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 6 : 1
(2:0, 2:0, 2:1)
3 2011-11-22 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Aksam Unia Stadion Zimowy 1 : 5
(0:2, 0:2, 1:1)
4 2011-11-22 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 2
(1:1, 2:0, 1:1)

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-07 18:30:00 Nesta Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor 2 : 8
(0:4, 1:2, 1:2)
2 2011-11-25 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 3 : 6
(0:0, 2:6, 1:0)
3 2011-11-25 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MMKS Podhale Jastor 6 : 2
(3:1, 1:0, 2:1)
4 2011-11-25 19:30:00 Aksam Unia Ciarko PBS Bank Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3
(1:1, 2:0, 1:2)

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-10-25 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia Stadion Zimowy 1 : 5
(0:2, 1:2, 0:1)
2 2011-11-27 17:00:00 MMKS Podhale Aksam Unia Miejska Hala Lodowa 5 : 6
(3:2, 1:2, 1:2)
3 2011-11-27 17:30:00 Nesta Toruń JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor 2 : 8
(0:2, 1:3, 1:3)
4 2011-11-27 18:00:00 Ciarko PBS Bank GKS Tychy Arena Sanok 3 : 2
(1:2, 1:0, 1:0)

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-12-02 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 3 : 2
(0:1, 0:1, 3:0)
2 2011-12-02 18:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 2 : 1 d.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
3 2011-12-02 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 3
(1:1, 2:1, 3:1)
4 2011-12-02 20:15:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 5
(1:1, 0:2, 0:2)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2011-12-06 18:00:00 MMKS Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 4 : 8
(2:3, 2:2, 0:3)
2 2011-12-06 18:00:00 Ciarko PBS Bank Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 5 : 3
(0:2, 2:0, 3:1)
3 2011-12-06 18:30:00 Nesta Toruń Aksam Unia Tor-Tor 4 : 6
(3:3, 1:1, 0:2)
4 2011-12-06 19:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 3 : 2
(1:1, 0:0, 2:1)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-06 17:00:00 GKS Tychy Aksam Unia Stadion Zimowy 4 : 1
(1:0, 2:0, 1:1)
2 2012-01-06 18:00:00 Ciarko PBS Bank Nesta Toruń Arena Sanok 11 : 0
(4:0, 5:0, 2:0)
3 2012-01-06 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec MMKS Podhale Stadion Zimowy 4 : 3 k.
(2:0, 1:1, 0:2, d. 0:0, k. 3:2)
4 2012-01-06 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 4
(0:1, 2:2, 3:1)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-08 17:00:00 Aksam Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 3
(3:0, 1:1, 2:2)
2 2012-01-08 17:00:00 JKH GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec Jastor 5 : 4 d.
(1:1, 1:0, 2:3, d. 1:0)
3 2012-01-08 17:00:00 MMKS Podhale Ciarko PBS Bank Miejska Hala Lodowa 1 : 5
(0:2, 0:1, 1:2)
4 2012-01-08 17:30:00 Nesta Toruń GKS Tychy Tor-Tor 2 : 4
(0:0, 0:1, 2:3)

Runda V

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank Jastor 6 : 4
(2:2, 2:1, 2:1)
2 2012-01-10 18:00:00 Aksam Unia Zagłębie Sosnowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 4
(2:2, 2:0, 1:2)
3 2012-01-10 18:30:00 Nesta Toruń MMKS Podhale Tor-Tor 3 : 2
(1:1, 1:0, 1:1)
4 2012-01-10 19:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy 0 : 4
(0:3, 0:0, 0:1)

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-13 18:00:00 Comarch Cracovia Nesta Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(0:0, 2:1, 2:0)
2 2012-01-13 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 4 : 2
(1:0, 2:1, 1:1)
3 2012-01-13 18:00:00 MMKS Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa 5 : 6 d.
(1:1, 2:0, 2:4, d. 0:1)
4 2012-01-13 19:00:00 Ciarko PBS Bank Aksam Unia Arena Sanok 5 : 3
(3:0, 1:2, 1:1)

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-15 17:00:00 Aksam Unia MMKS Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(4:1, 2:1, 0:0)
2 2012-01-15 17:00:00 GKS Tychy Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 2 : 3 k.
(1:1, 1:1, 0:0, k. 0:1)
3 2012-01-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Nesta Toruń Jastor 9 : 1
(2:0, 2:1, 5:0)
4 2012-01-15 18:30:00 Comarch Cracovia Zagłębie Sosnowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 1
(3:0, 4:0, 1:1)

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-19 18:00:00 Ciarko PBS Bank Comarch Cracovia Arena Sanok 2 : 1
(1:0, 1:0, 0:1)
2 2012-01-19 18:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 0 : 1
(0:0, 0:1, 0:0)
3 2012-01-19 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 3 : 4
(1:0, 2:4, 0:0)
4 2012-01-19 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 3 : 4 k.
(2:0, 0:2, 1:1, d. 0:0, k. 1:2)

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-24 18:00:00 Aksam Unia Nesta Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 3
(2:0, 3:1, 2:2)
2 2012-01-24 18:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 5 : 3
(0:0, 3:2, 2:1)
3 2012-01-24 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Ciarko PBS Bank Stadion Zimowy 3 : 8
(2:1, 1:3, 0:4)
4 2012-01-24 18:30:00 Comarch Cracovia MMKS Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 5
(1:1, 2:2, 1:2)

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-27 18:00:00 MMKS Podhale Zagłębie Sosnowiec Miejska Hala Lodowa 3 : 5
(1:1, 0:1, 2:3)
2 2012-01-27 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor 2 : 3 k.
(0:0, 2:0, 0:2, d. 0:0, k. 0:1)
3 2012-01-27 18:00:00 Aksam Unia GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(0:2, 2:1, 0:1)
4 2012-01-27 18:30:00 Nesta Toruń Ciarko PBS Bank Tor-Tor 4 : 7
(1:2, 2:3, 1:2)

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-21 18:00:00 Ciarko PBS Bank MMKS Podhale Arena Sanok 7 : 6
(3:4, 2:1, 2:1)
2 2012-01-29 17:00:00 GKS Tychy Nesta Toruń Stadion Zimowy 5 : 2
(3:0, 0:1, 2:1)
3 2012-01-29 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 2 : 5
(1:2, 0:2, 1:1)
4 2012-01-29 18:30:00 Comarch Cracovia Aksam Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 7
(1:1, 1:1, 1:5)

Runda VI

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-01-31 18:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 5 : 3
(2:2, 2:1, 1:0)
2 2012-01-31 18:00:00 Ciarko PBS Bank JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 2 : 1 d.
(0:0, 0:0, 1:1, d. 1:0)
3 2012-01-31 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Aksam Unia Stadion Zimowy 1 : 2
(0:1, 0:1, 1:0)
4 2012-01-31 19:15:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 1
(2:0, 0:1, 0:0)

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-03 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 3 : 1
(2:0, 1:0, 0:1)
2 2012-02-03 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MMKS Podhale Jastor 7 : 0
(3:0, 2:0, 2:0)
3 2012-02-03 18:30:00 Nesta Toruń Comarch Cracovia Tor-Tor 0 : 6
(0:1, 0:1, 0:4)
4 2012-02-03 19:00:00 Aksam Unia Ciarko PBS Bank Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(2:3, 1:1, 0:0)

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-05 17:00:00 MMKS Podhale Aksam Unia Miejska Hala Lodowa 3 : 6
(1:4, 1:1, 1:1)
2 2012-02-05 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Comarch Cracovia Stadion Zimowy 4 : 3 d.
(0:3, 2:0, 1:0, d. 1:0)
3 2012-02-05 17:30:00 Nesta Toruń JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor 2 : 3
(2:0, 0:2, 0:1)
4 2012-02-05 18:00:00 Ciarko PBS Bank GKS Tychy Arena Sanok 1 : 4
(0:1, 0:2, 1:1)

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-07 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 3 : 6
(0:1, 1:1, 2:4)
2 2012-02-07 18:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 9 : 4
(3:0, 3:4, 3:0)
3 2012-02-07 18:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 1
(0:0, 2:0, 2:1)
4 2012-02-07 19:15:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 0
(3:0, 1:0, 2:0)

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 4 : 1
(0:0, 3:1, 1:0)
2 2012-02-10 18:00:00 MMKS Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa 1 : 8
(0:3, 1:1, 0:4)
3 2012-02-10 18:00:00 Ciarko PBS Bank Zagłębie Sosnowiec Arena Sanok 5 : 1
(2:0, 2:0, 1:1)
4 2012-02-10 18:30:00 Nesta Toruń Aksam Unia Tor-Tor 6 : 5 k.
(2:1, 2:3, 1:1, d. 0:0, k. 3:2)

41 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-12 19:15:00 Ciarko PBS Bank Nesta Toruń Arena Sanok 6 : 3
(1:0, 0:2, 5:1)
2 2012-02-12 19:15:00 Zagłębie Sosnowiec MMKS Podhale Stadion Zimowy 4 : 3
(1:1, 3:1, 0:1)
3 2012-02-12 19:15:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(1:0, 0:3, 4:0)
4 2012-02-12 19:15:00 GKS Tychy Aksam Unia Stadion Zimowy 2 : 3
(1:2, 1:0, 0:1)

42 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-14 18:00:00 Nesta Toruń GKS Tychy Tor-Tor 5 : 4 k.
(3:1, 0:2, 1:1, d. 0:0, k. 3:1)
2 2012-02-14 18:00:00 Aksam Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 4
(3:0, 1:2, 1:2)
3 2012-02-14 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec Jastor 2 : 1
(0:0, 1:1, 1:0)
4 2012-02-14 18:00:00 MMKS Podhale Ciarko PBS Bank Miejska Hala Lodowa 5 : 2
(1:0, 1:2, 3:0)

Play-Off:

Półfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-19 19:00:00 Ciarko PBS Bank JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 4 : 3
(2:0, 2:2, 0:1)
2 2012-02-21 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank Jastor 1 : 2
(0:0, 1:1, 0:1)
3 2012-02-22 19:00:00 JKH GKS Jastrzębie Ciarko PBS Bank Jastor 0 : 2
(0:0, 0:1, 0:1)
4 2012-02-25 19:00:00 Ciarko PBS Bank JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 4 : 1
(1:0, 1:0, 2:1)

Półfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-19 19:00:00 Comarch Cracovia Aksam Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 2
(2:0, 0:1, 1:1)
2 2012-02-21 18:00:00 Aksam Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 5
(1:2, 0:2, 1:1)
3 2012-02-22 18:00:00 Aksam Unia Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 5
(2:1, 1:3, 1:1)
4 2012-02-25 19:00:00 Comarch Cracovia Aksam Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(0:2, 3:1, 2:0)

Finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-03-07 20:00:00 Ciarko PBS Bank Comarch Cracovia Arena Sanok 3 : 2 d.
(1:1, 0:0, 1:1, d. 1:0)
2 2012-03-09 20:00:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 2
(1:2, 2:0, 2:0)
3 2012-03-10 19:30:00 Comarch Cracovia Ciarko PBS Bank Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 3
(0:0, 2:1, 0:2)
4 2012-03-13 18:00:00 Ciarko PBS Bank Comarch Cracovia Arena Sanok 4 : 2
(1:1, 2:1, 1:0)
5 2012-03-14 18:00:00 Ciarko PBS Bank Comarch Cracovia Arena Sanok 5 : 1
(1:0, 1:1, 3:0)

O 3 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-03-07 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 4
(2:1, 0:2, 1:1)
2 2012-03-09 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 0 : 3
(0:0, 0:1, 0:2)
3 2012-03-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 5 : 1
(1:1, 3:0, 1:0)
4 2012-03-13 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 2
(1:1, 2:0, 2:1)
5 2012-03-14 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 3 d.
(1:2, 1:0, 0:0, d. 0:1)
6 2012-03-17 19:00:00 JKH GKS Jastrzębie Aksam Unia Jastor 3 : 4
(2:0, 0:1, 1:3)
7 2012-03-19 18:00:00 Aksam Unia JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2 d.
(1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)

Play-Out:

1 para

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-19 17:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 1 : 0
(1:0, 0:0, 0:0)
2 2012-02-21 18:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 2 : 5
(1:0, 1:2, 0:3)
3 2012-02-22 18:00:00 MMKS Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 1 : 4
(0:0, 1:3, 0:1)
4 2012-02-25 17:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 2 : 4
(0:0, 1:3, 1:1)
5 2012-02-26 17:00:00 GKS Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 11 : 2
(4:1, 3:1, 4:0)

2 para

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-02-19 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 5 : 0
(0:0, 4:0, 1:0)
2 2012-02-21 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 4 : 1
(1:0, 0:1, 3:0)
3 2012-02-22 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 2 : 4
(0:0, 2:3, 0:1)
4 2012-02-25 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 5 : 7
(3:2, 1:2, 1:3)
5 2012-02-26 17:00:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 3 : 6
(1:1, 1:3, 1:2)
6 2012-02-29 18:30:00 Nesta Toruń Zagłębie Sosnowiec Tor-Tor 2 : 5
(1:2, 1:0, 0:3)
7 2012-03-02 18:30:00 Zagłębie Sosnowiec Nesta Toruń Stadion Zimowy 5 : 1
(1:0, 2:0, 2:1)

O utrzymanie

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-03-07 18:30:00 Nesta Toruń MMKS Podhale Tor-Tor 2 : 1
(1:0, 0:1, 1:0)
2 2012-03-09 18:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 4 : 3 k.
(1:1, 1:1, 1:1, d. 0:0, k. 2:1)
3 2012-03-10 18:00:00 MMKS Podhale Nesta Toruń Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(0:1, 0:0, 1:2)
4 2012-03-13 18:30:00 Nesta Toruń MMKS Podhale Tor-Tor 4 : 2
(1:2, 2:0, 1:0)
5 2012-03-14 18:30:00 Nesta Toruń MMKS Podhale Tor-Tor 7 : 3
(2:2, 2:1, 3:0)

O miejsca 5-6

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2012-03-07 18:00:00 Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy Stadion Zimowy 1 : 8
(1:2, 0:3, 0:3)
2 2012-03-13 18:00:00 GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec Stadion Zimowy 2 : 0
(0:0, 0:0, 2:0)

SHOUTNEWS

2016-05-02 22:54 Jak podały czeskie media do słowackiej extraligi został zaproszony 6-cio krotny mistrz Czech. HC Vsetín w ub.sezonie został wyeliminowany z awansu do czeskiej 1 ligi przez HC Frydek-Mistek.

2016-04-26 14:14 Transmisję meczu Mistrzostw Świata dywizji I grupy A: Polska-Włochy w TVP1 oglądało 700 000 widzów, natomiast na antenie TVP Sport ten sam mecz oglądało 160 000 telewidzów. Z kolei mecz Polska - Korea przyciągnął przed telewizory blisko 180 000 kibiców.

2016-04-19 17:26 30 kwietnia w Hali Lodowej przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu odbędzie się turniej finałowy Oświęcimskiej Amatorskiej Ligi Hokeja (OALH), w którym udział weźmie osiem drużyn, zrzeszonych w rozgrywkach.

2016-04-17 14:22 Wyniki turnieju finałowego II ligi w Oświęcimiu: Niespełnieni Oświęcim - LTH Lublin 18:1, ŁKH Łódź - LTH 9:3, Niespełnieni - ŁKH 5:0. Oświęcimianie zostali najlepszą drużyną II ligi i otrzymali prawo startu na zapleczu ekstraligi w sezonie 2016/17.

2016-04-15 22:07 W Mińsku na Białorusi zakończyły się mistrzostwa świata grupy IA do lat 18. W decydującym o awansie meczu Białoruś wygrała z Niemcami 5:3 (2:1, 1:2, 2:0). Mecz oglądało 9.200 widzów. Do grupy IB spadła Austria.

2016-04-15 18:27 Z uwagi na sytuację finansową szwajcarskiego klubu HC Thurgau kontrakt utracił kanadyjski napastnik zespołu, mający polskie pochodzenie Evan McGrath.

2016-04-15 15:14 W ostatnim dniu Mistrzostw Świata dyw.II gr.A rozgrywanych w hiszpańskiej miejscowości Jaca Chiny uległy Serbii 0:3 i pożegnały się z tym poziomem rozgrywek. W pozostałych meczach Holandia zmierzy się z Belgią, a Hiszpania z Islandią. Jeśli Holendrzy wywalczą chociaż jeden punkt to zapewnią sobie awans. Mecz sędziować będzie polski arbiter Przemysław Kępa z Nowego Targu.

2016-04-11 20:14 Litewski bramkarz Mantas Armalis, któremu polscy reprezentanci 12 lutego 2016 podczas kwalifikacji do ZIO 2018 strzelili siedem goli w dwóch tercjach meczu, podpisał kontrakt z San Jose Sharks.

2016-04-09 01:15 W finale play-off EBEL ligi nie udało się Orłom ze Znojma objąć prowadzenia w serii 3:1, a co za tym idzie - wykonania ważnego kroku w kierunku zdobycia mistrzowskiego tytułu.

Orli Zojmo – HC Red Bull Salzburg 2:6 (0:2, 1:3, 0:1) Stan serii po czterech meczach: 2:2 (2:4, 5:3, 7:3, 2:6)

2016-04-06 20:04 W meczu towarzyskim reprezentacja Czech wygrała z Niemcami 7:2 (0:0, 3:1, 4:1). Bramki: Docekal, Rutta, Holik 2, Koukal, Radil, Vincour - Schuetz, Danner.

2016-03-29 12:19 Doświadczony czeski defensor Pavel Mojžíš opuścił drużynę LHK Jestřábi Prościejów. Były zawodnik Ciarko PBS Bank STS Sanok i GKS Tychy w sezonie 2015/2016 rozegrał 55 spotkań, w których zdobył 3 bramki i zaliczył 12 asyst. Na ławce kar spędził 60 minut.

2016-03-29 11:59 W rosyjskich mediach pojawia się ostatnio pełno plotek. Wynika z nich, że kurs na NHL obierze kilku zawodników obecnie grających w KHL. Są nimi fiński defensor Saławatu Jułajewu Ufa Sami Lepistö oraz dwóch rosyjskich napastników SKA Sankt Petersburg Jewgienij Dadonow i Wadim Szypaczow.

2016-03-27 03:05 Drużyna Arona Chmielewskiego awansowała do baraży o 1 ligę czeską (WSM Liga). W finale play-off 2 ligi pokonała 6-cio krotnego mistrza Czech. HC Frýdek-Místek - VHK Vsetín 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). W barażach drużyna z Frýdku-Místku zagra o jedno miejsce z Hockey Club Tábor i HC Vlci Jablonec nad Nisou.

2016-03-24 23:38 Aron Chmielewski i jego HC Frýdek-Místek we wspaniałym stylu odwrócili meczbol w finale 2 ligi czeskiej. Chmielewski zaliczył 2 punkty za gol i asystę. VHK Vsetín - HC Frýdek-Místek 2:6 (0:5, 2:0, 0:1). Mecz oglądało 5.400 widzów a decydujący mecz odbędzie się we Frýdku-Místku w sobotę o godz. 17.

2016-03-24 23:37 W rozegranych 23.03 uniwersyteckich derbach Ostrawy Wyższa Szkoła Górnicza (Vysoká škola báňská) pokonała Uniwersytet Techniczny (Technická univerzita Ostrava) 4:2. Mecz na lodowisku w ostrawskiej Porubie oglądał komplet 5.000 widzów.

2016-03-23 23:19 Mietałłurg Magnitogorsk w pierwszym meczu finału konferencji wschodniej KHL pokonał po dogrywce trenowany przez Igora Zacharkina Saławat Jułajew Ufa 3:2.

W barwach „Magnitki” wystąpił Wojtek Wolski, który dziś nie punktował, a na ławce kar przesiedział cztery minuty.

2016-03-23 15:58 Wczoraj w wieku 33 lat zmarł nagle Matt Suderman. Kanadyjski defensor zakończył karierę po sezonie 2013/2014.

2016-03-23 15:38 Zespół Arona Chmielewskiego HC Frydek-Mistek nieoczekiwanie przegrał na własnym lodzie z VHK Vsetin 1:3. W rywalizacji do trzech zwycięstw Vsetin prowadzi 2:1 i to na jego terenie zostanie rozegrany kolejny mecz.

2016-03-17 22:33 Chiński klub Czerwona Gwiazda Kunlun z Pekinu podpisał z władzami KHL umowę wstępną. Jeśli do 30 kwietnia klub przedłoży stosowne gwarancje finansowe to od sezonu 2016/17 rozpocznie grę w drugiej najsilniejszej lidze świata.

2016-03-16 21:00 Mietałłurg Magnitogorsk jest już w finale konferencji wschodniej KHL. Zespół Wojtka Wolskiego pokonał dziś Sybir Nowosybirsk 2:1 i wygrał całą rywalizację 4:1. Polski skrzydłowy dziś nie punktował.

typer
sms
sms

Statystyki Hokej Ligi TOP 5

Lp. Imię i Nazwisko PKT B A PIM
1 Michael Cichy 113 42 71 28
2 Alex Szczechura 90 42 48 24
3 Adrian Parzyszek 70 30 40 66
4 Siarhiej Kukuszkin 68 32 36 24
5 Błażej Salamon 63 29 34 24

SHOUTBOX

JARO: długo to trwa...
JARO: nie ma czasu. dawać to ofiary
JARO: te ofiary*
JARO: ja pierdziu... ile jeszcze jest tych "speszjal głest" ?
karolinab: Jaro napisz tu jak bedzie wiadomo z kim się zmierzą
JARO: no czas na 3 koszyk
Simonn23: Baumann sie popisal. Znojmo z Bialorusi
Sewer: No trochę plama
JARO: hehe no..
JARO: jakaś patologia, sami nie wiedzą gdzie mogą dać...
JARO: jest opcja że przy ostatniej drużynie będzie lipa?
Simonn23: ale beda becki xD
JARO: zapomnieli o cracovii hehe
juls: sparta , farjestad , niezle
JARO: no dawaj teraz
deho: Ale ludzi jedzie
Simonn23: sportowo fajna grupa
deho: Ja tez trasa ok
thpwk: nie wiedziałem, że Karatajev będzie reprezentował Rosję na MŚ>
Vokoun19: Ale Cracovia ma szczęście
Vokoun19: Tylko jedna podróż na północ...
JARO: szczęście?
JARO: a no tak.. :)
Vokoun19: Tam byly duzo mocniejsze grupy
Vokoun19: Chocby Skelleftea, Kuopio
Simonn23: meczyk na o2 Arenie
Simonn23: Sparta mocna jest. Sabolić zaś sie zmierzy z Polakami
Vokoun19: Pojedziecie z nożami?
JARO: maczetami kolego maczetami
Simonn23: grupa b bylaby super. Davos i Djurgarden
Vokoun19: Nie Djurgarden do Sztokholmu polecicie sobie tanimi liniami...
Simonn23: to do mnie? ja nie z Krakowa :D
Simonn23: ani za craxą tym bardziej
Vokoun19: To musi boleć, wiec Skelleftea i Oulu, mimo ze w jednym koszyku
Vokoun19: Caly budzet im pojdzie na Wronke, Chl, i wyjazdy ;)
Simonn23: Wronka wyjedzie
lucjuk: Zakopianką do Krakowa ;)
podhalent: niech idzie dobrze, tylkko niech nie podkupuja Podhala tylko sobie radza wkoncu inaczej heh
JARO: tak patrze na grupy i wydaje mi się że grupa j chyba byłaby najlepsza, grupa C i N NAJTRUDNIEJSZA
JARO: chodzi mi o drużyny z dwóch pierwszych koszyków,
LukaszNT: na samolot chyba
Luque: Szkoda, że nie trafiliśmy na Słowaków
Luque: byłyby jakieś szanse chociaż :P
Vokoun19: Jakie szanse, o czym ty piszesz?, z taka Nitra to bylyby szanse zeby dwucyfrowki nie dostać ;)
Luque: lepsi Słowacy od Szwedów :P
Pasy: Jest jakieś połączenie lotnicze z Polski do Karlstad?
Vokoun19: Sztokholm, i busem ;)
Simonn23: no Vozdeckim furory nie zrobia
JARO: jest już znany dikladny terminarz?
hubal: widziałem Spartę w finale czeskiego PO w kilku meczach , dla naszych ekip to hokej z innej planety
typer
typer

Kalendarium