Hokej.Net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

1 runda

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-07 09:00:00 MKS Cracovia KH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 4
(0:1, 2:1, 1:2)
2 2019-09-07 13:30:00 MKS Sokoły GKS Stoczniowiec Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 5 : 10
(1:1, 1:5, 3:4)
3 2019-09-07 16:00:00 MMKS Podhale UKS Zagłębie Miejska Hala Lodowa 1 : 12
(0:6, 1:3, 0:3)
4 2019-09-07 16:45:00 SMS Toruń JKH GKS Jastrzębie II Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 9
(1:4, 1:3, 1:2)
5 2019-09-07 17:00:00 ŁKH Łódź MOSM Tychy Lodowisko "Bombonierka" 2 : 11
(0:3, 0:4, 2:4)
6 2019-09-07 18:00:00 UKS Niedźwiadki MUKS Naprzód Arena Sanok 5 : 0
walkower

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-08 13:30:00 SMS Toruń MOSM Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 3
(1:2, 0:1, 1:0)
2 2019-09-08 15:00:00 ŁKH Łódź JKH GKS Jastrzębie II Lodowisko "Bombonierka" 0 : 12
(0:3, 0:5, 0:4)
3 2019-09-08 16:00:00 MMKS Podhale KH Polonia Miejska Hala Lodowa 6 : 1
(0:1, 3:0, 3:0)
4 2019-09-08 16:00:00 MKS Cracovia UKS Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 11
(3:2, 1:6, 0:3)
5 2019-11-03 17:00:00 UKS Niedźwiadki UKH Unia Oświęcim Arena Sanok odwołany

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-14 10:30:00 MKS Cracovia JKH GKS Jastrzębie II Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 7 : 2
(6:0, 1:1, 0:1)
2 2019-09-14 12:30:00 MOSM Tychy MMKS Podhale Stadion Zimowy 9 : 0
(1:0, 5:0, 3:0)
3 2019-09-14 14:45:00 MKS Sokoły ŁKH Łódź Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 14 : 4
(3:0, 4:2, 7:2)
4 2019-09-14 16:00:00 UKH Unia Oświęcim MUKS Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(1:0, 0:2, 0:2)
5 2019-09-14 18:00:00 UKS Niedźwiadki KH Polonia Arena Sanok 7 : 1
(4:0, 1:0, 2:1)
6 2019-09-14 19:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk SMS Toruń Hala Olivia 4 : 1
(1:1, 3:0, 0:0)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-15 10:30:00 MKS Cracovia MOSM Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(1:2, 3:0, 1:1)
2 2019-09-15 13:30:00 MKS Sokoły SMS Toruń Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 6
(0:4, 2:0, 0:2)
3 2019-09-15 14:00:00 JKH GKS Jastrzębie II MMKS Podhale Jastor 8 : 2
(2:0, 3:1, 3:1)
4 2019-09-15 16:30:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk ŁKH Łódź Hala Olivia 10 : 2
(5:0, 2:1, 3:1)
5 2019-09-15 17:00:00 UKS Zagłębie UKS Niedźwiadki Stadion Zimowy 6 : 3
(2:1, 1:0, 3:2)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-21 14:30:00 UKH Unia Oświęcim UKS Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 3
(2:3, 0:0, 0:0)
2 2019-09-21 16:00:00 MUKS Naprzód KH Polonia Jantor 2 : 9
(0:1, 0:5, 2:3)
3 2019-09-21 16:30:00 MMKS Podhale MKS Sokoły Miejska Hala Lodowa 1 : 3
(1:0, 0:1, 0:2)
4 2019-09-21 17:00:00 ŁKH Łódź SMS Toruń Lodowisko "Bombonierka" 6 : 5 k.
(1:2, 3:2, 1:1, d. 0:0, k. 2:1)
5 2019-09-21 19:30:00 MKS Cracovia GKS Stoczniowiec Gdańsk Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 6
(0:0, 1:2, 0:4)
6 2019-09-21 20:15:00 UKS Niedźwiadki JKH GKS Jastrzębie II Arena Sanok 1 : 8
(0:3, 1:4, 0:1)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-22 12:30:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 1
(2:0, 1:1, 2:0)
2 2019-09-22 13:00:00 MMKS Podhale GKS Stoczniowiec Gdańsk Miejska Hala Lodowa 1 : 4
(0:1, 1:0, 0:3)
3 2019-09-22 14:45:00 MUKS Naprzód UKS Zagłębie Jantor 2 : 6
(2:2, 0:1, 0:3)
4 2019-09-22 15:30:00 UKH Unia Oświęcim KH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 4
(0:2, 1:0, 0:2)
5 2019-09-22 17:00:00 UKS Niedźwiadki MOSM Tychy Arena Sanok 5 : 1
(0:0, 2:0, 3:1)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-28 13:30:00 MOSM Tychy UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy 3 : 2 d.
(0:0, 0:2, 2:0, d. 1:0)
2 2019-09-28 17:00:00 ŁKH Łódź MMKS Podhale Lodowisko "Bombonierka" odwołany
3 2019-09-28 18:00:00 UKS Zagłębie KH Polonia Stadion Zimowy 6 : 3
(3:2, 1:1, 2:0)
4 2019-09-28 18:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk UKS Niedźwiadki Hala Olivia 8 : 2
(4:2, 2:0, 2:0)
5 2019-09-28 18:30:00 SMS Toruń MKS Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 5
(1:2, 1:2, 1:1)
6 2019-09-28 19:45:00 JKH GKS Jastrzębie II MUKS Naprzód Jastor 5 : 4
(1:0, 2:3, 2:1)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-29 11:30:00 MKS Sokoły UKS Niedźwiadki Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 3
(2:1, 0:1, 0:1)
2 2019-09-29 13:00:00 MOSM Tychy MUKS Naprzód Stadion Zimowy 3 : 2
(0:1, 2:1, 1:0)
3 2019-09-29 14:30:00 SMS Toruń MMKS Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego odwołany
4 2019-09-29 15:30:00 JKH GKS Jastrzębie II UKH Unia Oświęcim Jastor 4 : 0
(1:0, 3:0, 0:0)
5 2019-09-29 17:00:00 ŁKH Łódź MKS Cracovia Lodowisko "Bombonierka" 3 : 5
(1:1, 1:4, 1:0)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-05 13:40:00 UKH Unia Oświęcim MKS Sokoły Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 12 : 2
(4:2, 3:0, 5:0)
2 2019-10-05 14:30:00 UKS Niedźwiadki SMS Toruń Arena Sanok 2 : 5
(1:0, 0:1, 1:4)
3 2019-10-05 17:30:00 MMKS Podhale MKS Cracovia Miejska Hala Lodowa 0 : 2
(0:0, 0:1, 0:1)
4 2019-10-05 18:00:00 UKS Zagłębie MOSM Tychy Stadion Zimowy 16 : 3
(3:0, 9:0, 4:3)
5 2019-10-05 19:15:00 MUKS Naprzód GKS Stoczniowiec Gdańsk Jantor 2 : 6
(0:2, 1:3, 1:1)
6 2019-10-05 19:45:00 JKH GKS Jastrzębie II KH Polonia Jastor 5 : 4
(3:2, 0:1, 2:1)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-06 13:00:00 UKH Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec Gdańsk Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
2 2019-10-06 13:00:00 MUKS Naprzód MKS Sokoły Jantor 8 : 0
(3:0, 3:0, 2:0)
3 2019-10-06 13:00:00 MOSM Tychy KH Polonia Stadion Zimowy 1 : 4
(0:2, 1:0, 0:2)
4 2019-10-06 17:00:00 UKS Niedźwiadki ŁKH Łódź Arena Sanok 13 : 3
(4:0, 4:2, 5:1)
5 2019-10-06 17:15:00 UKS Zagłębie JKH GKS Jastrzębie II Stadion Zimowy 7 : 6 d.
(2:2, 3:2, 1:2, d. 1:0)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-12 12:30:00 MKS Cracovia UKS Niedźwiadki Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 4
(0:2, 1:0, 1:2)
2 2019-10-12 15:00:00 MKS Sokoły UKS Zagłębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 5
(0:3, 2:1, 0:1)
3 2019-10-12 15:30:00 MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie II Stadion Zimowy 3 : 10
(1:3, 1:4, 1:3)
4 2019-10-12 17:30:00 SMS Toruń MUKS Naprzód Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 2 : 4
(0:2, 1:0, 1:2)
5 2019-10-12 18:00:00 ŁKH Łódź UKH Unia Oświęcim Lodowisko "Bombonierka" 6 : 7 d.
(0:3, 2:3, 4:0, d. 0:1)
6 2019-10-12 18:15:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Polonia Hala Olivia 5 : 2
(2:0, 2:1, 1:1)

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-13 12:45:00 SMS Toruń UKH Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 7 : 1
(3:0, 1:1, 3:0)
2 2019-10-13 13:30:00 MKS Sokoły KH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 9 : 3
(3:0, 1:2, 5:1)
3 2019-10-13 14:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk UKS Zagłębie Hala Olivia 3 : 4 k.
(1:1, 1:2, 1:0, d. 0:0, k. 2:3)
4 2019-10-13 14:00:00 MMKS Podhale UKS Niedźwiadki Miejska Hala Lodowa 4 : 8
(1:2, 1:3, 2:3)
5 2019-10-13 16:00:00 ŁKH Łódź MUKS Naprzód Lodowisko "Bombonierka" 5 : 2
(1:0, 1:0, 3:2)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-19 15:00:00 UKH Unia Oświęcim MMKS Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:0)
2 2019-10-19 16:00:00 UKS Zagłębie ŁKH Łódź Stadion Zimowy 9 : 0
(0:0, 0:0, 0:0)
3 2019-10-19 18:30:00 MOSM Tychy MKS Sokoły Stadion Zimowy 4 : 3 k.
(2:0, 1:2, 0:1, d. 0:0, k. 2:0)
4 2019-10-19 19:15:00 MUKS Naprzód MKS Cracovia Jantor 2 : 3 k.
(0:1, 2:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
5 2019-10-19 19:45:00 JKH GKS Jastrzębie II GKS Stoczniowiec Gdańsk Jastor 4 : 3 k.
(0:2, 1:1, 2:0, d. 0:0, k. 2:1)
6 2019-10-19 20:30:00 KH Polonia SMS Toruń Stadion Zimowy 6 : 2
(0:0, 0:0, 0:0)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-20 13:10:00 MOSM Tychy GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy 5 : 4 d.
(1:1, 2:1, 1:2, d. 1:0)
2 2019-10-20 14:00:00 UKH Unia Oświęcim MKS Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 2
(0:0, 2:2, 1:0)
3 2019-10-20 14:00:00 UKS Zagłębie SMS Toruń Stadion Zimowy 6 : 1
(1:1, 3:0, 2:0)
4 2019-10-20 14:00:00 JKH GKS Jastrzębie II MKS Sokoły Jastor 11 : 4
(4:1, 2:3, 5:0)
5 2019-10-20 16:15:00 ŁKH Łódź KH Polonia Lodowisko "Bombonierka" 4 : 5
(1:1, 1:2, 2:2)
6 2019-10-20 19:15:00 MUKS Naprzód MMKS Podhale Jantor 5 : 3
(2:1, 3:0, 0:2)

2 runda

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-26 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MKS Sokoły Hala Olivia więcej
2 2019-10-26 00:00:00 MOSM Tychy ŁKH Łódź Stadion Zimowy więcej
3 2019-10-26 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II SMS Toruń Jastor więcej
4 2019-10-26 00:00:00 UKS Zagłębie MMKS Podhale Stadion Zimowy więcej
5 2019-10-26 00:00:00 MKS Cracovia KH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
6 2019-10-26 00:00:00 MUKS Naprzód UKS Niedźwiadki Jantor więcej

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-27 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II ŁKH Łódź Jastor więcej
2 2019-10-27 00:00:00 MOSM Tychy SMS Toruń Stadion Zimowy więcej
3 2019-10-27 00:00:00 MMKS Podhale KH Polonia Miejska Hala Lodowa więcej
4 2019-10-27 00:00:00 UKS Zagłębie MKS Cracovia Stadion Zimowy więcej
5 2019-10-27 00:00:00 UKH Unia Oświęcim UKS Niedźwiadki Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-11-16 00:00:00 MUKS Naprzód UKH Unia Oświęcim Jantor więcej
2 2019-11-16 00:00:00 UKS Niedźwiadki KH Polonia Arena Sanok więcej
3 2019-11-16 00:00:00 MMKS Podhale MOSM Tychy Miejska Hala Lodowa więcej
4 2019-11-16 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II MKS Cracovia Jastor więcej
5 2019-11-16 00:00:00 ŁKH Łódź MKS Sokoły Lodowisko "Bombonierka" więcej
6 2019-11-16 00:00:00 SMS Toruń GKS Stoczniowiec Gdańsk Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-11-17 00:00:00 UKS Niedźwiadki UKS Zagłębie Arena Sanok więcej
2 2019-11-17 00:00:00 MOSM Tychy MKS Cracovia Stadion Zimowy więcej
3 2019-11-17 00:00:00 MMKS Podhale JKH GKS Jastrzębie II Miejska Hala Lodowa więcej
4 2019-11-17 00:00:00 SMS Toruń MKS Sokoły Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
5 2019-11-17 00:00:00 ŁKH Łódź GKS Stoczniowiec Gdańsk Lodowisko "Bombonierka" więcej

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-11-23 00:00:00 SMS Toruń ŁKH Łódź Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
2 2019-11-23 00:00:00 MKS Sokoły MMKS Podhale Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2019-11-23 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MKS Cracovia Hala Olivia więcej
4 2019-11-23 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II UKS Niedźwiadki Jastor więcej
5 2019-11-23 00:00:00 UKS Zagłębie UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy więcej
6 2019-11-23 00:00:00 MUKS Naprzód KH Polonia Jantor więcej

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-11-24 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MMKS Podhale Hala Olivia więcej
2 2019-11-24 00:00:00 MKS Sokoły MKS Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2019-11-24 00:00:00 MOSM Tychy UKS Niedźwiadki Stadion Zimowy więcej
4 2019-11-24 00:00:00 UKH Unia Oświęcim KH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
5 2019-11-24 00:00:00 UKS Zagłębie MUKS Naprzód Stadion Zimowy więcej

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-04 00:00:00 UKS Zagłębie KH Polonia Stadion Zimowy więcej
2 2020-01-04 00:00:00 UKH Unia Oświęcim MOSM Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2020-01-04 00:00:00 MUKS Naprzód JKH GKS Jastrzębie II Jantor więcej
4 2020-01-04 00:00:00 UKS Niedźwiadki GKS Stoczniowiec Gdańsk Arena Sanok więcej
5 2020-01-04 00:00:00 MMKS Podhale ŁKH Łódź Miejska Hala Lodowa więcej
6 2020-01-04 00:00:00 MKS Cracovia SMS Toruń Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-05 00:00:00 MUKS Naprzód MOSM Tychy Jantor więcej
2 2020-01-05 00:00:00 UKH Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie II Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2020-01-05 00:00:00 UKS Niedźwiadki MKS Sokoły Arena Sanok więcej
4 2020-01-05 00:00:00 MKS Cracovia ŁKH Łódź Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2020-01-05 00:00:00 MMKS Podhale SMS Toruń Miejska Hala Lodowa więcej

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-11 00:00:00 MKS Cracovia MMKS Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
2 2020-01-11 00:00:00 SMS Toruń UKS Niedźwiadki Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2020-01-11 00:00:00 MKS Sokoły UKH Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2020-01-11 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MUKS Naprzód Hala Olivia więcej
5 2020-01-11 00:00:00 MOSM Tychy UKS Zagłębie Stadion Zimowy więcej
6 2020-01-11 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II KH Polonia Jastor więcej

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-12 00:00:00 ŁKH Łódź UKS Niedźwiadki Lodowisko "Bombonierka" więcej
2 2020-01-12 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk UKH Unia Oświęcim Hala Olivia więcej
3 2020-01-12 00:00:00 MKS Sokoły MUKS Naprzód Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2020-01-12 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II UKS Zagłębie Jastor więcej
5 2020-01-12 00:00:00 MOSM Tychy KH Polonia Stadion Zimowy więcej

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-18 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie II MOSM Tychy Jastor więcej
2 2020-01-18 00:00:00 UKS Zagłębie MKS Sokoły Stadion Zimowy więcej
3 2020-01-18 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk KH Polonia Hala Olivia więcej
4 2020-01-18 00:00:00 UKH Unia Oświęcim ŁKH Łódź Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
5 2020-01-18 00:00:00 MUKS Naprzód SMS Toruń Jantor więcej
6 2020-01-18 00:00:00 UKS Niedźwiadki MKS Cracovia Arena Sanok więcej

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-19 00:00:00 MKS Sokoły KH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
2 2020-01-19 00:00:00 UKS Zagłębie GKS Stoczniowiec Gdańsk Stadion Zimowy więcej
3 2020-01-19 00:00:00 MUKS Naprzód ŁKH Łódź Jantor więcej
4 2020-01-19 00:00:00 UKH Unia Oświęcim SMS Toruń Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
5 2020-01-19 00:00:00 UKS Niedźwiadki MMKS Podhale Arena Sanok więcej

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-25 00:00:00 MMKS Podhale UKH Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa więcej
2 2020-01-25 00:00:00 MKS Cracovia MUKS Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2020-01-25 00:00:00 ŁKH Łódź UKS Zagłębie Lodowisko "Bombonierka" więcej
4 2020-01-25 00:00:00 SMS Toruń KH Polonia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
5 2020-01-25 00:00:00 MKS Sokoły MOSM Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
6 2020-01-25 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk JKH GKS Jastrzębie II Hala Olivia więcej

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-26 00:00:00 MKS Cracovia UKH Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
2 2020-01-26 00:00:00 MMKS Podhale MUKS Naprzód Miejska Hala Lodowa więcej
3 2020-01-26 00:00:00 SMS Toruń UKS Zagłębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2020-01-26 00:00:00 ŁKH Łódź KH Polonia Lodowisko "Bombonierka" więcej
5 2020-01-26 00:00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk MOSM Tychy Hala Olivia więcej
6 2020-01-26 00:00:00 MKS Sokoły JKH GKS Jastrzębie II Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V