Rozgrywki: Ekstraliga - 2 Runda - 11. kolejka
Sędziowie główni: Robert Długi - Mateusz Niżnik
Sędziowie liniowi: Andrzej Nenko - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 650
Bramki w przewadze: 3 - 1
Łączna długość kar w meczu: 10 - 10 min.

0 : 1 Andrej Dubinin ( Armen Khoperia - Tomasz Kozłowski ) 5 na 5 +/- 03:52
0 : 2 Martin Przygodzki ( Bartłomiej Bychawski - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 4 +/- 05:54
1 : 2 Dienis Sierguszkin ( Mateusz Gościński - Radosław Galant ) 5 na 5 +/- 16:47
2 : 2 Christian Mroczkowski ( Michael Cichy - Jason Seed ) 5 na 4 +/- 22:13
3 : 2 Michael Cichy ( Christian Mroczkowski - Jason Seed ) 5 na 4 +/- 29:14
4 : 2 Dienis Sierguszkin ( Artiom Smirnow ) 5 na 5 +/- 29:44
4 : 3 Martin Przygodzki ( Jarosław Rzeszutko - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 5 +/- 31:26
4 : 4 Jewgienij Nikiforow ( Lukas Lundvald - Aleksandr Wasiljew ) 5 na 5 +/- 32:25
5 : 4 Alexander Szczechura ( Olaf Bizacki - Christian Mroczkowski ) 5 na 5 +/- 46:56
6 : 4 Radosław Galant ( Kamil Wróbel ) 5 na 5 +/- 48:10
7 : 4 Bartłomiej Jeziorski ( Jason Seed - Christian Mroczkowski ) 5 na 4 +/- 54:51

01:07 Jegor Fieofanow (#10) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
04:17 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
17:27 Jegor Fieofanow (#10) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
21:55 Jarosław Rzeszutko (#13) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
28:51 Michał Naróg (#15) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie
37:35 Jegor Fieofanow (#10) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
37:35 Olaf Bizacki (#12) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
37:35 Lukas Lundvald (#88) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna ostrość w grze
38:17 Jewgienij Nikiforow (#78) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie
54:38 Armen Khoperia (#37) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60min. Dubinin mocnym akcentem próbował zakońćzyć to spotkanie, nie udało się.
58min. Jeszcze raz Cichy, tym razem ze Szczechurą mogli podwyższyć prowadzenie swojego zespołu
56min. Mickiewicz strzelał na bramkę GKSu, bez powodzenia
55min. GOOOL!!! Błyskawicznie gospodarze wykorzystują okres gry w przewadze... Bartłomiej Jeziorski popisał się silnym i precyzyjnym uderzeniem na bramkę Czernika... 7:4!
55min. Cichy o milimetry obok bramki
53min. Kapitalnie teraz zachował się Lewartowski, Nikiforow razem z Lundvaldem bardzo bliscy pokonania tyskiego bramkarza
51min. Fieofanow z Sierguszkinem mocno postraszyli teraz defensywę Zagłębia
49min. GOOOL!!! Radosław Galant mocnym strzałem z nadgarstka strzela bramkę na 6:4!
47min. GOOOL!!! Uderzenie Bizackiego z niebieskiej, krążek po strąceniu przez Alexa Szczechury ląduje między parkanami Czernika w bramce!
46min. Damian Piotrowicz marnuje niezłą okazję
45min. Atak Dubinina z prawego bulika... Lewartowski wypuszcza krążek ale w porę naprawia swój błąd
44min. Ubowski uderzał z trzech metrów prosto w bramkarza
43min. Wasiliew w ostatniej chwili zablokowany
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

40min. Tyszanie w przewadze... ogromne zamieszanie pod bramką Zagłębia... gdzie jest krążek? Michał Czernik nakrywa go rakiem.
38min. Kara dla Fieofanowa... dodatkowo bójka Olafa Bizackiego z Lukasem Lundvaldem
34min. Doskonała okazja GKSu... Cichy sam przed bramką zamiast uderzać na bramkę podaje do Mroczkowskiego
33min. GOOOL!!! Do remisu doprowadza niezawodny Nikiforow!!!
32min. GOOOL!!! Zamieszanie pod tyską bramką... Przygodzki sprytnym strzałem strzela bramkę dla Zagłębia!
30min. GOOOL!!! Błyskawicznie podwyższają gospodarze prowadzenie... Sierguszkin z bliska na 4:2!
30min. GOOOL!!! Kolejna przewaga GKSu wykorzystana... Cichy strzałem pod poprzeczkę wyprowadza GKS na prowadzenie!
29min. Jeszcze raz Czernik z dobrej strony po uderzeniu Cichego
29min. Mroczkowski zagrywa zza bramki do Alexa Szczechury... Czernik nie daje się zaskoczyć
28min. Tomasz Kozłowski z okolic bulia... broni bramkarz GKSu
27min. Wróbel z najbliższej odległości... szczelnie domknięty krótki słupek bramki przez Czernika
25min. Jeszcze raz Christian Mroczkowski i ponownie Czernik lepszy w tym pojedynku
25min. Szczechura do Mroczkowskiego.... jakimś cudem Czernik to wybronił
24min. Marzec celował w krótki róg baramki Zagłębia, Czernik ze sporymi problemami broni
23min. GOOOL!!! Christian Mroczkowski z dwóch metrów pakuje gumę pod poprzeczką bramki Czernika!
22min. Jarosław Rzeszutko z bliska... obija parkany tyskiego bramkarza
21min. Szczechura marnuje doskonałą okazję do wyrównania
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Tercję kończą strzały Fieofanowa oraz Kotlorza
20min. Tyszanie w pełnym zestawieniu
17min. GOOOL!!! Denis Sierguszkin po indywidualnej akcji pokonuje z bliska Czernika!
17min. Michałowski z niebieskiej, łapie Czernik
15min. Drużyna gości uważnie w defensywie... gospodarze nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Czernika
13min. Seed z kilku metrów uderza po lodzie, odbija za bramkę Czernik
10min. Bizacki mocno przymierzył z linii niebieskiej, Czernik pewnie wyłapuje gumę
9min. Zamieszanie pod bramką Czernika... nerwy i chaos w wykonaniu gospodarzy
7min. Kontra 2 na 1... Lundvald niecelnie
6min. GOOL!!! Przygodzki z klepy i mamy drugą bramkę dla Zagłębia!!!
6min. Jaśkiewicz z dystansu, barkiem odbija Lewartowski.... naciska Zagłębie
5min. Słaby początek GKSu... Kotlorz ląduje na ławce kar
4min. GOOOL!!! Dość szczęśliwie dla Zagłębia, krążek wpada do tyskiej bramki po strzale z bliska Dubinina!
4min. Sierguszkin zbijał po uderzeniu Pociechy z niebieskiej... minimalnie obok
3min. Michałowski z Nikiforowem.... ostro pod bandą
2min. Zagłębie gra z przewagą jednego zawodnika, strzał Przygockiego mocno niecelny
1min. Pierwsze wznowienie dla gospodarzy

Już jest! Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupu --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

18 K. Lewartowski (BR1) 60:00 30 26 4 0.87