5 : 3 Marcin Słodczyk ( Martin Przygodzki ) 5 na 5 +/- 44:25
5 : 4 Piotr Ziętara ( Piotr Kmiecik - Patryk Wronka ) 5 na 5 +/- 45:21
5 : 5 Piotr Kmiecik ( Przemysław Michalski ) 5 na 5 +/- 52:08
6 : 5 Mateusz Bepierszcz ( Marcin Frączek - Róbert Mikeš ) 5 na 5 +/- 55:54

07:33 Damian Tomasik (#15) MMKS Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
17:10 Przemysław Michalski (#69) MMKS Podhale 2 min. Uderzanie kijem
25:23 MMKS Podhale Nowy Targ 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:19 Marcin Frączek (#27) HC GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:43 Oskar Jaśkiewicz (#3) MMKS Podhale 2 min. Trzymanie
48:00 Łukasz Podsiadło (#25) HC GKS 2 min. Trzymanie
57:40 Mateusz Bepierszcz (#24) HC GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

----

60 min - KONIEC MECZU. Szczęśliwa wygrana GKS

58 min - Napór gości trwa, gorąco pod bramką Raszki

57 min - Podhale bez bramkarza!

55 min - GOOL! Podhale rozklepane! Dwójkowa akcja GKS przynosi im ponowne prowadzenie. Akcję Frączka wykończył Bepierszcz

52 min - GOOL! Kapitalna bramka Kmiecika, który z półobrotu huknął pod rękę Raszki. W Katowicach mamy remis!

50 min - Gorąco pod bramką GKS, wynik nadal korzystny dla podopiecznych Mariusza Kiecy

49 min - Kapica z niebieskiej, gumę pewnie łapie Raszka

45 min - GOOL! Wymiana ciosów w Satelicie. Piotr Ziętara zdobywa kontaktową bramkę dla przyjezdnych

44 min - GOOL! Szybka odpowiedź GieKSy. Przygodzki uderzył w światło bramki, a interweniujący Niesłuchowski wybił gumę pod kij Słodczyka, a ten dopełnił formalności

43 min - GOOL! M. Michalski niczym tyczki minął obrońców GKS oraz bramkarza i zdobył kontaktową bramkę

41 min - Napór GKS od pierwszych sekund trzeciej odsłony. Mikes dwukrotnie z bliska, górą bramkarz Podhala

40 min - KONIEC II TERCJI

38 min - Ziętara ponownie z bliska próbował wykończyć akcję kolegów i ponownie przegrał pojedynek z Raszką

36 min - GOOL! Słodczyk po wygranym wznowieniu zagrał do Dankom a ten strzałem z niebieskiej linii podwyższył prowadzenie GKS

35 min - Zukal z niebieskiej, broni Niesłuchowski

34 min - Kolejna szansa Podhala zmarnowana. Ziętara będąc sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy

33 min - M.Michalski otrzymał kapitalną wystawkę od Mrugały ale nie zdołał doprowadzić do wyrównania. Po jego strzale krążek barkiem odbił Raszka

32 min - Okres nudnej gry w wykonaniu obu drużyn. Bez znaczących akcji wartych odnotowania

28 min - Ziętara znalazł się przed bramką gospodarzy, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek. Wynik bez zmian.

26 min - GOOL! Mikes wykończył zamek GieKSy i gospodarze ponownie obejmują prowadzenie

25 min - Sędzia nałożył karę na drużynę Podhala. Z decyzją nie mógł się pogodzić trener Ziętara, który głośno wyraził swoje niezadowolenie

23 min - Zamieszanie pod bramką miejscowych, krążek ostatecznie w łapaczce Raszki

22 min - Przygodzki z ostrego kąta - nie ma bramki. W odpowiedzi Wronka próbował samotnie przedrzeć się pod bramkę rywala, lecz został powstrzymany przez jednego z defensorów GKS

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - P. Michalski najechał lewą stroną tafli i uderzył z nadgarstka. Krążek do ciała mocno przycisnął Raszka.

17 min - Szewczyk silnie z bulika, na raty broni bramkarz Podhala

15 min - GOOL! Szybka odpowiedź Podhala. Michalski precyzyjnym strzałem przy słupku doprowadził do wyrównania. 2:2!

13 min - GOOL! Mikes położył na lodzie bramkarza gości i powolnym ruchem wpakował krążek przy słupku

12 min - Kmiecik nad lodem, krążek do boku zbił Raszka

10 min - GOOL! Szybka akcja Podhala i mamy remis. Dwójkowy kontratak gości celnym strzałem wykończył Olchawski

9 min - Podhale przetrzymało dwuminutowe osłabienie. Gospodarze nie potrafili wykończyć przewagi

7 min - Napór GKS. Musiał silnie z niebieskiej, z problemami wybronił Niesłuchowski

6 min - Olchawski dwukrotnie uderzył w światło bramki, broni Raszka

4 min - Wronka zagrał wzdłuż bramki, lecz żaden z jego kolegów nie zdołał przekierować krążka do bramki gospodarzy

2 min - GOOL! - Szewczyk strzałem z ostrego kąta już w 2 minucie otwiera wynik meczu

1 min - Gramy krążek dla miejscowych

0 min - Minuta ciszy ku pamięci Tadeusza Mazowieckiego

0 min - Rezerwowym bramkarzem w drużynie gospodarzy jest dzisiaj Andriy Khapkov

0 min - Witamy z Katowic już za chwilę początek spotkania. Za chwilę powinniśmy otrzymać składy w jakich zagrają oba zespoły

30 O. Raszka (BR1) 60:00 46 41 5 0.89