36:19 Ondrej Zošiak (#41) Aksam Unia 2 min. Przeszkadzanie
37:40 Bartosz Ciura (#6) Aksam Unia 2 min. Atak w okolice głowy lub szyi
37:40 Bartosz Ciura (#6) Aksam Unia 10 min. Atak w okolice głowy lub szyi
38:09 Roman Tvrdoň (#87) Aksam Unia 2 min.
43:17 Petr Šinágl (#9) Ciarko PBS Bank 25 min. Atak w okolice głowy lub szyi
44:17 Marcin Jaros (#32) Aksam Unia 2 min. Zahaczenie
54:19 Martin Richter (#5) Ciarko PBS Bank 2 min. Zahaczenie
54:25 Mateusz Bepierszcz (#8) Aksam Unia 2 min. Zahaczenie
56:37 Martin Vozdecký (#8) Ciarko PBS Bank 2 min. Zahaczenie
59:59 Tomáš Jakeš (#46) Aksam Unia 2 min. Zahaczenie

- Koniec Meczu.
- 59:23 - Czas dla Unii.
- 59 min. - Fikrt broni strzał Kloza z niebieskiej. Wcześniej próbował zaskoczyć bezskutecznie bramkarz Mahbod.
- 58 min. - Unia w przewadze, ale bez groźnej sytuacji pod bramką gospodarzy.
- 55 min. - Danton źle do Bayracka w sytuacji 2 na 1.
- 55 min. - Vozdecky z bliska nie zdołał oddać strzału w dogodnej sytuacji.
- 54 min. - GOL! 3-1! Gabryś z niebieskiej nie trafia w bramkę, krążek odbija się od bandy i Adamus trafia w odkrytą część bramki.
- 53 min. - Strzyżowski wysoko nad bramką.
- 52 min. - Modrzejewski stał na wprost bramki, Murray leżał już na lodzie, ale ten nie trafił w światło bramki.
- 51 min. - GOL! 3-0! Strzyżowski wjechał przed bramkę i ulokował gumę przy słupku.
- 50 min. - Dwukrotnie próbował Zapała, ale broni Fikrt.
- 49 min. - Danton wzdłuż bramki do Wilusza, ale ten trafia obok słupka.
- 48 min. - Unia nie wykorzystała kolejnej pięciominutowej przewagi.
- 47 min. - Murray pewnie mrozi strzał Jakesza.
- 45 min. - Wielkiego pecha miał dzisiaj Peter Tabaczek, który najpierw ucierpiał po starciu z Kosteckim a teraz został ostro zaatakowany przez Szinagla. Zawodnik został odwieziony do szpitala.
- 44 min. - Z bliska Danton, łapie Fikrt.
- 43 min. - Sinagl ostro wszedł ciałem w Tabaczka. Zawodnik długo nie podnosi się z lodu. Potrzebna jest pomoc służb medycznych. Szinagl wyrzucony do szatni. Hokeista Aksam Unii zniesiony na noszach.
- 42 min. - Mermer z okolicy bulika, odbija Fikrt.

- 40 min. - Koniec II tercji
- 38 min. - Gospodarze zagrają dwie minut w podwójnej przewadze. Mecz się nieco zaostrzył.
- 36 min. - Besch rzucił się na lód w kontrze 2 na 1 i blokuje podanie Barinki.
- 35 min. - Murray broni strzał i dobitkę Jakesza z metra.
- 34 min. - Murray z bliska broni strzał Jarosa.
- 33 min. - Unia 5 minut gra w przewadze, ale nic z tego na razie nie wynika.
- 31 min. - Sędzia najpierw sygnalizował karę dla gości po wejściu Tabaczka w Kosteckiego, za moment zmienił decyzję karząc zawodnika gospodarzy. Po naradzie sędziowie wyrzucili Kosteckiego do szatni za rzekome kopnięcie rywala.
- 31 min. - GOL! 2-0! Mahbod dokładnie pod bramkę a Strzyżowski z bliska pakuje gumę do bramki.
- 30 min. - Strata krążka przez Rąpałę, ale strzał z nadgarstka Tvardonia broni Murray.
- 28 min. - Strzał Vozdeckyego odbija Fikrt.
- 25 min. - Dwie sytuacje sam na sam Kosteckiego, ale nie zdołał pokonać Fikrta. Nie miał pomysłu na wykorzystanie tych sytuacji.
- 25 min. - Fikrt z bliska broni strzał Dantona.
- 24 min. - Z bliska Kloz nie trafia w krążek.
- 24 min. - Teraz gospodarze prawie dwie minuty zagrają 5 na 3.
- 23 min. - Sanoczanie zdołali się wybronić z podwójnego osłabienia.
- 22 min. - Z okolicy niebieskiej uderzył Jakes, pewnie mrozi Murray.
- 21 min. - Strzał Jarosa obok bramki, dobitka Tabaczka, ale blokuje pustą bramkę Besch.
- 21 min. - Unici zagrają prawie dwie minuty w podwójnej przewadze.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Murray odbija strzał z niebieskiej Gabrisza.
- 18 min. - Efektowna obrona łapaczką przez Murraya po strzale Jarosa.
- 17 min. - Mahbod efektownie przejął krążek popędził na bramkę Fikrta, ale sędzia zagwizdał wysoki kij.
- 15 min. - Piekarski wrzucił krążek, ale pewnie łapie Murray.
- 14 min. - Strzał Białego odbija do boku Fikrt.
- 13 min. - GOL! 0-1! Spod bandy celnie uderzył Dutka, zaskakując Fikrta.
- 12 min. - Strzał z bulika Mahboda broni Fikrt.
- 12 min. - Murray daleko wyjechał z bramki przejmując krążek przed Bepierszczem, który wyszedł z ławki kar.
- 11 min. - Gospodarze grają przez 38 sekund 5 na 3.
- 11 min. - Kloza wjechał w Fikrta poza polem bramkowym i sędzia przerywa grę.
- 10 min. - Vozdecky sam na sam, zahaczany przez Bepierszcza nie zdołał oddać strzału.
- 9 min. - Mocny strzał z trzech metrów Jarosa odbija parkanem Murray.
- 8 min. - Gospodarze słabo w przewadze, nie zagrozili bramce Oświęcimia.
- 6 min. - Adamus z wysokości bulika, obok słupka.
- 5 min. - Strzał Mahboda broni z bliska Fikrt.
- 3 min. - Unia w przewadze bezradna, sanoczanie dobrze się obronili w osłabieniu.
- 1 min. - Kostecki w sytuacji sam na sam, ale broni Fikrt, krążek odbił się od łapaczki i wylądował tuż przy słupku.

31 J. Murray (BR1) 60:00 27 26 1 0.96