Łączna długość kar w meczu: 12 - 14 min.

1 : 0 Adrian Kowalówka ( Damian Słaboń - Sebastian Kowalówka ) 5 na 5 +/- 16:38
2 : 0 Marek Kalus ( Michał Piotrowski ) 5 na 5 +/- 21:35
2 : 1 Jan Steber ( Jarosław Rzeszutko ) 5 na 5 +/- 30:44
2 : 2 Adrian Parzyszek ( Łukasz Sokół - Milan Baranyk ) 5 na 4 +/- 34:13
3 : 3 Maciej Sulka ( Milan Baranyk - Łukasz Sokół ) 5 na 5 +/- 47:38
3 : 4 Jarosław Rzeszutko ( Kacper Guzik - Pavel Mojžíš ) 5 na 4 +/- 49:57

02:13 Jan Steber (#11) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
03:38 Maciej Kruczek (#9) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
10:45 Łukasz Rutkowski (#89) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
24:51 Łukasz Rutkowski (#89) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
27:05 Jarosław Kłys (#21) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
28:28 Łukasz Sokół (#45) GKS Tychy 2 min.
31:17 Pavel Mojžíš (#53) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
33:39 Milan Kostourek (#88) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
44:40 Kacper Guzik (#10) GKS Tychy 2 min.
48:49 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
50:53 Josef Vítek (#73) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:11 Milan Baranyk (#28) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
53:11 Aron Chmielewski (#8) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem

- Koniec Meczu 3-4.
- 60 min. - 4 sekundy przed końcem uderzył z niebieskiej Dąbkowski, jego strzał odbił Żigardy, a z dobitką nie zdążył Rehak.
- 58 min. - 1:43 do końca - czas dla Cracovii.
- 56 min. - Strzał S. Kowalówki zablokowany, w odpowiedzi Radzik broni strzał z daleka Rzeszutki.
- 52 min. - Adrian Kowalówka z dwóch metrów, ale prosto w bramkarza.
- 50 min. - GOL! 3-4! Rzeszutko dostał podanie pod bramkę i z bliska pokonuje Radziszewskiego. Tyszanie pierwszy raz w tym meczu wyszli na prowadzenie.
- 48 min. - GOL! 3-3! Sulka z bliska pakuję gumę do bramki, gdy Radziszewski leżał już na lodzie.
- 46 min. - Radziszewski stracił za bramką gumę, Steber wjechał przed bramkę i nie trafił do pustej bramki!
- 45 min. - Damian Słaboń ucierpiał pod bramką Żigardyego, z pomocą kolegów i masażysty zjechał do boksu.
- 45 min. - Kowalówka Sebastian dostał podanie wzdłuż bramki, ale nie trafił w krążek.
- 44 min. - Radziszewski z bliska broni strzał Stebera.
- 42 min. - GOL! 3-2! Dvorzak przymierzył idealnie pod poprzeczkę bramki Żigardyego.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Kalus wjechał z lewej strony, oddał strzał ale odbija gumę Żigardy.
- 38 min. - Radziszewski broni strzał Parzyszka.
- 36 min. - Kostourek z trzech metrów, broni pewnie Żigardy.
- 34 min. - GOL! 2-2! Sokół idealnie zagrywa pod bramkę do niepilnowanego Parzyszka a ten z bliska pokonuje Radziszewskiego.
- 33 min. - Gospodarze nie stworzyli sytuacji bramkowej w okresie gry w przewadze.
- 31 min. - GOL! 2-1! Rzeszutko wzdłuż bramki do Stebera, ten uderzył z pierwszego krążka, Radziszewski nie zdążył się przesunąć i guma ląduje w siatce.
- 30 min. - Radziszewski z metra broni strzał Sulki.
- 29 min. - Mocny strzał Wajdy przechodzi obok słupka.
- 28 min. - Z bliska Rzeszutko w Radziszewskiego, zamieszanie pod bramką, sędzia przerywa grę.
- 26 min. - Strzał Mojżisza odbija Radziszewski.
- 25 min. - Łopuski sam przed Radziszewskim, oddał strzał, ale był zahaczany przez Rutkowskiego, którego sędzia odesłał na ławkę kar.
- 23 min. - Vitek z bliska uderzał, ale odbija Radziszewski, dobić gumę powinien Baranyk, ale nie trafił w krążek.
- 22 min. - GOL! 2-0! Błąd Guzika, krążek przechwycił Piotrowski, który zagrał do Kalusa a ten uderzył tuż przy słupku bramki Żigardyego.
- 22 min. - Łopuski prosto w Radziszewskiego.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Żigardy z bliska broni strzał Słabonia.
- 19 min. - Kłys wrzucił krążek na bramkę Żigardyego, ale ten pewnie łapie.
- 17 min. - GOL! 1-0! Adrian Kowalówka huknął z pierwszego krążka dając prowadzenie swojemu zespołowi. Podawał zza bramki Słaboń. Na lód poleciały setki miśków w ramach akcji Teddy Bear Toss.
- 15 min. - Kalus strzela nad poprzeczką.
- 12 min. - Radziszewski odbija strzał Kotlorza.
- 11 min. - Havlik z niebieskiej, obok słupka.
- 10 min. - Kostourek dostał podanie przed bramkę, ale nie sięgnął krążka.
- 7 min. - Strzał Kalusa z okolicy bulika, łapie Żigardy.
- 6 min. - Cracovia nie wykorzystuje okres gry w podwójnej przewadze.
- 4 min. - Chmielewski trafia w poprzeczkę.
- 1 min. - Pierwsza akcja gospodarzy z bliska Chmielewski w Żigardyego.

31 R. Radziszewski (BR1) 58:45 14 10 4 0.71