Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Robert Długi

Strzały na bramkę przeciwnika: 42 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 10 - 12
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000
Łączna długość kar w meczu: 20 - 24 min.

1 : 0 Matthew Williams ( Jordan Pietrus - David Turoň ) 4 na 3 +/- 13:15
2 : 0 Michael Danton ( Petr Šinágl - Matthew Williams ) 5 na 4 +/- 15:04
3 : 0 Martin Vozdecký ( Miroslav Zaťko - Krzysztof Zapała ) 5 na 4 +/- 19:02
3 : 1 Mateusz Bryk ( Mateusz Danieluk - Leszek Laszkiewicz ) 5 na 5 +/- 33:17
4 : 1 Petr Šinágl 5 na 5 +/- 42:54

07:29 Maciej Mermer (#22) Ciarko PBS Bank 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
12:26 Michael Danton (#34) Ciarko PBS Bank 2 min. Nadmierna ostrość w grze
12:26 Leszek Laszkiewicz (#81) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
13:01 Tomáš Protivný (#23) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
13:01 Wołodymyr Ałeksiuk (#6) JKH GKS 2 min. Trzymanie
15:27 Krzysztof Zapała (#19) Ciarko PBS Bank 2 min. Wysoki kij
17:47 Przemysław Odrobny (#90) JKH GKS 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

- Koniec Meczu
- 58 min. - Spokojna już gra z obu stron.
- 56 min. - Wilusz przed bramkę do Mermera ten z metra nie trafia w bramkę.
- 55 min. - Turon z niebieskiej ale niecelnie.
- 54 min. - Vozdecky przejął gumę, huknął - łapie Odrobny.
- 54 min. - Biały wysoko nad bramką.
- 53 min. - Mocny strzał Rąpały z niebieskiej ląduje nad poprzeczką.
- 51 min. - Trzecie z rzędu uwolnienie ze strony Sanoka. Czas dla Sanoka.
- 50 min. - Walka za bramką Pittona o krążek, ale ten został zamrożony przez łyżwy zawodników.
- 49 min. - Knox sam przed Odrobnym, próbował jednak objechać bramkę i stracił krążek.
- 49 min. - Jastrzębianie nie wykorzystują przewagi. Sinagl z daleka, obok bramki.
- 48 min. - Protivny z niebieskiej, łapie Pitton. Odrobny w boksie, trener gości zaryzykował.
- 48 min. - Ponownie Bryk i ponownie Pitton nie daje się zaskoczyć. Wysoki kij gości i gra wycofana do tercji neutralnej.
- 48 min. - Strzał Bryka z dwóch metrów pewnie łapie Pitton.
- 47 min. - Dwie kary sanoczan i goście grają przez dwie minuty w podwójnej przewadze.
- 45 min. - Pietrus wjechał przed bramkę, obrócił się, ale jego strzał odbija Odrobny.
- 44 min. - Polodna dwukrotnie z bliska, Pitton nie daje się pokonać.
- 43 min. - GOL! 4-1! Richter wzdłuż bandy, Sinagl przejął gumę - pojechał sam na sam wymanewrował Odrobnego strzelając tuż obok jego parkanów.
- 43 min. - Nemeczek ze środka z trzech metrów, pewnie mrozi gumę Pitton.
- 42 min. - Z okolicy bulika uderzył Danieluk, odbija łapaczką Pitton.
- 41 min. - Richter przydusił do lodu Bordowskiego. Sędzia wycofał grę do tercji neutralnej.

- Koniec II tercji. Strzały w II tercji: 18-8.
- 40 min. - Bryk z niebieskiej, efektownie łapie do raka Pitton.
- 39 min. - Mocny strzał Bordowskiego zatrzymuje Pitton.
- 38 min. - Vozdecky z trzech metrów, krążek obok parkanu Odrobnego, wybijają obrońcy.
- 38 min. - Zatko potężnie, krążek ociera się o słupek.
- 38 min. - Pietrus przypadkowo uderzył krążkiem w głowę Knoxa.
- 37 min. - Zatko z backhandu, dobijał w kotle pod bramką Pietrus, jastrzębianie wybijają. Kara dla Rompkowskiego.
- 36 min. - Pitton podał przez całe lodowisko do niepilnowanego na niebieskiej Vozdeckyego, ale ten nie opanował krążka i mrozi Odrobny.
- 35 min. - Kara dla gospodarzy za nadmierną ilość zawodników na lodzie. Z niebieskiej Nemeczek, strzał zablokowany.
- 33 min. - GOL! 3-1! Strzał spod bandy Bryka, zaskakuje zasłoniętego Pittona.
- 32 min. - Dwukrotnie Zatko, ale Odrobny nie daje się zaskoczyć.
- 31 min. - Kolejne kary dla obu drużyn. Z niebieskiej Zatko, odbija do góry na siatkę za bramkę Odrobny.
- 30 min. - Petarda Dutki odbija się od trzonka kija Odrobnego.
- 29 min. - Dutka z trzech metrów, ale prosto w Odrobnego.
- 29 min. - Vozdecky ucierpiał za bramką po uderzeniu kijem w twarz przez Bondarewa.
- 28 min. - Strzał Bordowskiego zablokowany, pod bramkę Polodna, mrozi Pitton.
- 26 min. - Strzał Kulasa odbija Pitton, podrzuca do góry i łapie do łapaczki.
- 26 min. - Zatko uderzył nad bramkę, lot krążka zmienił Zapała - obok słupka.
- 25 min. - Turon spod bandy, odbija Odrobny.
- 24 min. - Williams huknął z dwóch metrów, ale nad poprzeczką.
- 23 min. - Dutka huknął z niebieskiej, obok słupka.
- 22 min. - Strzyżowski ucierpiał przy bandzie, z pomocą kolegów wstaje z lodu.
- 21 min. - Zamieszanie pod bramką Pittona, szczęśliwe sytuacja zażegnana przez obrońców.

- Koniec I tercji. Strzały: 17-8.
- 20 min. - GOL! 3-0! Vozdecky z nadgarstka huknął prosto w okienko bramki Odrobnego, który był zasłonięty tylko machnął łapaczką.
- 19 min. - Richter z niebieskiej, pewnie łapie Odrobny.
- 18 min. - Strzał Pietrus odbija Odrobny, a gąszczu łyżew nikt nie dobija.
- 18 min. - Odrobny wystrzelił krążek w trybuny i kara dla bramkarza gości.
- 16 min. - Ponownie Sinagl do Vozdeckyego ten sam przed Odrobnym, ale ten nie daje się zaskoczyć łapie na raty łapaczką strzał Czecha.
- 16 min. - Sinagl do Vozdeckyego ten z backhandu w parkan Odrobnego.
- 15 min. - GOL! 2-0! Danton dobija strzał po wrzutce z boku Sinagla.
- 14 min. - Petarda Zatko z niebieskiej, efektownie rakiem wyciąga Odrobny.
- 14 min. - GOL! 1-0! Williams dostał podanie przed bramkę i z bliska pakuję gumę do bramki.
- 13 min. - Dwa przewinienia w tym samym czasie dla Jastrzębia i gospodarze grają przez dwie minuty w podwójnej przewadze.
- 13 min. - Sinagl z kontrą 2 na 1, ale źle podał do Zapały i z akcji nici.
- 13 min. - Danton poszarpał się z Laszkiewiczem i obaj trafiają na ławkę kar.
- 12 min. - Danton z bulika, ale Odrobny pewnie odbija.
- 10 min. - Strzał Bryka odbija się od bandy i wychodzi przed bramkę, łapie gumę Pitton.
- 9 min. - Bordowski mocno z trzech metrów, odbija do boku Pitton.
- 9 min. - Knox wrzucił na bramkę krążek, spokojnie Odrobny odbija.
- 8 min. - Kulas z bulika, spokojnie mrozi Pitton.
- 7 min. - Z niebieskiej Nemeczek - szczęśliwie łapaczką odbija Pitton.
- 6 min. - Kostecki z dwóch metrów prosto w bramkarza.
- 6 min. - Z niebieskiej mocno Dutka, odbija Odrobny.
- 5 min. - Sinagl z boku, spokojnie Odrobny.
- 4 min. - Protviny z połowy lodowiska, prosto w bramkarza.
- 3 min. - Polodna z daleka, spokojnie wybija Pitton.
- 2 min. - Wilusz nadział się na rywala, wyraźnie ucierpiał i sędzia przerywa grę. Krew na lodzie, służby techniczne uprzątają taflę.
- 1 min. - Vozdecky sam na sam, chciał umieścić gumę pomiędzy parkanami Odrobnego, ale ten nie dał się zaskoczyć!

31 B. Pitton (BR1) 60:00 25 24 1 0.96