Sędziowie liniowi: Marcin Młynarski - Tomasz Przyborowski

Strzały na bramkę przeciwnika: 60 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 6
Bramki w osłabieniu: 1 - 0 Liczba widzów na meczu: 50

1 : 0 Martin Przygodzki ( Błażej Salamon ) 4 na 5 +/- 04:35
2 : 0 Tomáš Valečko ( Branislav Fábry ) 5 na 5 +/- 08:33
3 : 0 Jarosław Dołęga ( Błażej Salamon - Martin Przygodzki ) 5 na 5 +/- 11:56
4 : 0 Branislav Fábry ( Radek Meidl ) 5 na 5 +/- 23:52
5 : 0 Branislav Fábry ( Radek Meidl - Marcin Słodczyk ) 5 na 5 +/- 27:06
6 : 0 Radek Meidl ( Błażej Salamon - Tomáš Valečko ) 5 na 3 +/- 34:48
7 : 0 Bartłomiej Stępień ( Sebastian Owczarek - Błażej Salamon ) 5 na 4 +/- 36:35
8 : 0 Martin Przygodzki ( Błażej Salamon ) 5 na 5 +/- 43:14
9 : 0 Branislav Fábry ( Martin Przygodzki ) 5 na 5 +/- 59:22

03:29 Sebastian Kłaczyński (#7) TMH Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu.
60 min. - GOL! 9:0! Fabry uderzeniem między parkanami Zubkowa ustala wynik meczu, spory błąd bramkarza Katowic.
57 min. - Heffernan sam na sam z Suczkowem, górą bramkarz Polonii.
56 min. - Pierwsza od dłuższego czasu akcja Katowic, próbował Swiderski, ale broni Suczkow.
51 min. - Gra od dobrych kilku minut toczy się głównie w tercji Katowic.
47 min. - Akcja za akcję, ale teraz w głównych rolach bramkarze.
46 min. - Suczkow broni strzał Kulawika i dobitkę Siemjana.
45 min. - GOL! 8:0! Przygodzki podwyższa na 8:0.
44 min. - Odpowiedź bytomian, Dołęga nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
43 min. - Fatalna strata jednego z obrońców Polonii we własnej tercji, krążek przejmuje Riabow, ale nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Suczkowem.
Początek III tercji.

40 min. - Kłaczyński sam na sam z Zubkowem, ale lepszy bramkarz Katowic.
37 min. - GOL! 7:0! Uderzenie Stępienia, interwencja Zubkowa, ale krążek ostatecznie wtacza się do bramki.
35 min. - GOL! 6:0! Dość kuriozalna bramka, przelobowany Zubkow przez jednego z zawodników z Katowic. Leżący Bramkarz Katowic miał już krążek na raku, ale wypuścił go i ten wpadł do bramki.
35 min. - Meidl w poprzeczkę.
32 min. - Ładna kontra Polonii, ale Meidl nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
31 min. - Zmiana bramkarza w zespole Polonii, Zdanowicza zastępuje Suczkow.
30 min. - Dołęga nie trafia do pustej bramki...
28 min. - GOL! 5:0! Piękne uderzenie w okienko Fabrego i mamy piątego gola.
Atmosfera jak na pogrzebie, słychać nawet co do zawodników mówią sędziowie...
25 min. - Z najbliższej odległości uderza Kłaczyński, ponownie świetnie w bramce zachowuje się Zubkow.
24 min. - GOL! 4:0! Fabry dostaje krążek przed bramką, zwodem mija Zubkowa i umieszcza krążek w pustej bramce.
23 min. - Kilka skutecznych interwencji Zubkowa uchroniło Katowice przed stratą kolejnych bramek.
21 min. - Fabry próbował pokonać leżącego Zubkowa, ale ten jakimś cudem wyłapał krążek.
Początek II tercji.

20 min. - Z bliska próbował Bezuhłyj, ale czujnie w bramce Zdanowicz.
19 min. - Bardzo ładna akcja Musiała, ale został nieprzepisowo powstrzymany przez Stępienia.
17 min. - Krokosz sam przed bramką Zdanowicza, drybluje, ale golkiper Polonii lepszy.
16 min. - Mocne uderzenie Krokosza odbija Zdanowicz, krążek łapie i wystawia sobie Siemjan, po czym umieszcza go w bramce, ale tego gola sędzia słusznie nie uznaje, a Siemjan zostaje odesłany na ławkę kar za opóźnianie gry.
15 min. - Ładnie przed bramkę GKS-u wjechał Dołęga, ale nie udało mu się pokonać Zubkowa.
12 min. - GOL! 3:0! Salamon do Dołęgi, ale ten spokojnie umieszcza krążek w bramce Zubkowa, który nie nadążył za akcją.
12 min. - Uderzenie Bezuhłyja spokojnie łapie Zdanowicz.
11 min. - Szansa przed Heffernanem, ale dobrze odbija Zdanowicz.
9 min. - GOL! 2:0! Drugiego gola dla Polonii zdobywa Tomas Valeczko.
5 min. - GOL! 1:0! Grający w osłabieniu bytomianie wychodzą na prowadzenie po strzale Przygodzkiego!

Witamy z Jastrzębia-Zdroju, gdzie przed sześcioma minutami rozpoczął się mecz pomiędzy HC GKS Katowice, a Polonią Bytom. Przepraszamy za małe opóźnienia z powodu problemów technicznych.

29 T. Zdanowicz (BR1) 30:40 19 19 0 100
35 P. Suczkow (BR2) 29:20 11 11 0 100