Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Robert Długi

Strzały na bramkę przeciwnika: 44 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 14 - 14
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1300
Łączna długość kar w meczu: 80 - 70 min.

1 : 0 Rafał Dutka ( Marek Strzyżowski ) 5 na 5 +/- 05:34
2 : 0 Radosław Sawicki ( Lukáš Endál ) 5 na 5 +/- 32:28
3 : 0 Lukáš Endál ( Rafał Ćwikła - Marek Strzyżowski ) 5 na 5 +/- 51:01
4 : 0 Jordan Pietrus ( Lukáš Endál ) 5 na 5 +/- 57:56

12:23 Ciarko PBS Bank KH Sanok 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
13:00 Michael Danton (#34) Ciarko PBS Bank 2 min. Przeszkadzanie
13:00 Kamil Kalinowski (#10) TH Unia 2 min. Przeszkadzanie
13:21 Martin Richter (#5) Ciarko PBS Bank 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec Meczu 4-0.
- 57 min. - GOL! 4-0! Za bramki krążek wyłuskał Endal, podał przed bramkę a tam niepilnowany Pietrus zdobywa czwartego gola
- 56 min. - Ciura wyzwał Dantona do walki i obaj się starli. Więcej skutecznych ciosów zadał Kanadyjczyk. Zaczęło się od tego, że Zdenek uderzył Pietrusa a później wkroczył Williams, zamieszanie pod boksem kar.
- 55 min. - Przypadkowo pod bramką Fikrta ucierpiał Endal.
- 53 min. - Dwa razy uderzał Vozdecky, Fikrt nie dał się pokonać.
- 52 min. - Uderzenie Vozdeckyego, lot krążka zmienił Cichy - odbija w ostatniej chwili Fikrt.
- 51 min. - GOL! 3-0! Endal z bliska dobił strzał Ćwikły i gospodarze powiększają prowadzenie.
- 50 min. - Turon z niebieskiej Fikrt odbija nad sobą gumę, ale nikt nie zdążył z dobitką.
- 48 min. - Ćwikła pod bramkę do Sawickiego, ale ten nie sięga krążka.
- 46 min. - Sindelar z niebieskiej odbija parkanem Pitton.
- 44 min. - Strzyżowski z Daneczkiem mieli sobie coś do powiedzenia, chwile się ponaciągali i sędzia obu sadza na ławkę kar.
- 42 min. - Endal wjechał przed bramkę, ale uderzył prosto w Fikrta.
- 41 min. - Uderzenie Turona spokojnie mrozi Fikrt.
- 40 min. - Gospodarze zaczynają 5 na 3 przez minutę.

- Koniec II tercji. Strzały: 19 - 12.
- 40 min. - Teraz gospodarze zagrają w przewadze. Strzał Zatki odbija Fikrt.
- 39 min. - Unia nadal w przewadze. Ale przy kontrze Pietrusa łapie karę i siły się wyrównują.
- 38 min. - Pitton efektownie łapie uderzenie Sindlera z niebieskiej.
- 37 min. - Vosatko spod niebieskiej lot krążka zmienił Daneczek, ale obok bramki.
- 36 min. - Mocno z niebieskiej uderzył Gabryś, odbija Pitton.
- 35 min. - Szewczyk z niebieskiej odbija Pitton.
- 34 min. - Klementjew objechał bramkę podał do Cichego, ale ten prosto w bramkarza.
- 32 min. - GOL! 2-0! A powinno być 1-1, jednak Komorski dwukrotnie nie trafia do pustej bramki, raz trafiają w boczną siatkę a przy dobitce rękawice wyciągnął Pitton zatrzymuj strzał na linii. Kontra Sanoka i Endal wzdłuż bramki na pustą dogrywa Sawickiemu, który dopełnił formalności.
- 31 min. - Ćwikła z bulika w kask Fikrta.
- 30 min. - Richter z niebieskiej, krążek gdzieś odbił się od słupka.
- 30 min. - Cichy wjechał przed bramkę, ale jego uderzenie łapie Fikrt.
- 29 min. - Vozdecky przejął gumę, uderzył ale nie trafił w bramkę.
- 27 min. - Potężnie z niebieskiej kropnął Adamus, odbija Pitton, pod bramką Komorski zablokowany.
- 26 min. - Strzał Kosteckiego z bulika zablokowany przez obrońcę.
- 25 min. - Z niebieskiej Klementjew - odbija Fikt, faulowany Vozdecky, który zjechał do środka ale był zahaczany.
- 25 min. - Zamieszanie pod bramką Fikrta, uderzał Sinagl i Vozdecky ale bez skutku.
- 24 min. - Z niebieskiej strzał oddał Richter, pewnie mrozi gumę Fikrt.
- 23 min. - Uderzenie Kalinowskiego łapie Pitton.
- 23 min. - Williams pod bramkę, ale obok słupka.
- 22 min. - Potężnie uderzenie Endala ale mija bramkę.
- 21 min. - Indywidualna akcja Zatki, odbija parkanem jego strzał Fikrt.

- 20 min. - Koniec I tercji. Strzały: 13 - 7.
- 18 min. - Uderzenie Zdenka z okolicy niebieskiej odbija parkanem Pitton.
- 17 min. - Pietrus zza bulika, ale spokojnie gumę mrozi Fikrt.
- 17 min. - Wymiana uprzejmości Vozdeckyego i Kasperczyka, obaj siadają na ławkę kar.
- 17 min. - Cichy z backhandu prosto w bramkarza.
- 16 min. - Uderzenie Pietrusa łapie Fikrt.
- 15 min. - Vosatko nad poprzeczką, Vizvary - mrozi pewnie Pitton.
- 14 min. - Unia gra w podwójnej przewadze. Vosatko obok bramki, dobitkę Szewczyka wybija Pitton.
- 13 min. - Pierwsza kara i gości grają w przewadze. Za moment kara dla Kalinowskiego i Dantona.
- 12 min. - Efektownie do raka łapie gumę Fikrt po uderzeniu Pietrusa.
- 12 min. - Danton potężnie z bulika, obok słupka.
- 11 min. - Kostecki sam na sam, jednak nie zdołał przerzucić krążka nad Fikrtem, który wyszedł z bramki.
- 8 min. - Vozdecky wycofał do Zatki, ten prosto w bramkarza, blisko dobitki Cichy, ale zablokowany.
- 6 min. - Sawicki przejął przed bramką Fikrta do bezpańskiego krążka, ale trafił prosto w bramkarza.
- 5 min. - GOL! 1-0! Dutka dostał podanie wzdłuż niebieskiej linii, przymierzył z nadgarstka tuż na wysokości odbijaczki Fikrta.
- 4 min. - Uderzenie z trzech metrów Pitrowicza odbija na raty Pitton.
- 2 min. - Dutka z niebieskiej, po rykoszecie krążek wychodzi nad bramką.
- 1 min. - Strzał spod bany Dantona, odbija parkanem Fikrt.

31 B. Pitton (BR1) 60:00 25 25 0 100