Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 6 kolejka
Sędziowie liniowi: Artur Hyliński - Paweł Pomorzewski

Strzały na bramkę przeciwnika: 44 - 28 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500
Bramki w przewadze: 1 - 3
Łączna długość kar w meczu: 33 - 37 min.

0 : 1 Marek Pohl ( Łukasz Sękowski - Patrik Vrána ) 5 na 4 +/- 17:09
0 : 2 Marek Indra ( Alaksandr Michiejonak - Łukasz Elżbieciak ) 5 na 4 +/- 22:59
0 : 3 Alaksandr Michiejonak ( Adrian Parzyszek ) 5 na 5 +/- 24:24
1 : 3 Marcin Jaros ( Marcin Horzelski - Aleksiej Czerniadiew ) 5 na 5 +/- 26:39
2 : 3 Tomasz Kozłowski ( Łukasz Rutkowski ) 5 na 3 +/- 45:12
3 : 3 Karol Wąsiński ( Andrzej Stojek ) 5 na 5 +/- 49:35
3 : 4 Łukasz Elżbieciak ( Alaksandr Michiejonak - Adrian Parzyszek ) 4 na 3 +/- 61:07

59:27 Jakub Jaskólski (#17) HK Zagłębie 2 min. Atak kolanem

61 min - Dogrywkę od wygranego wznowienia rozpoczęli hokeiści Naprzodu
60 min - Koniec regulaminowego czasu gry. W Sosnowcu będziemy mieć dogrywkę. W niej z przewagą jednego zawodnika przez 83 sekundy na pewno zagrają hokeiści Naprzodu
59 min - Kara dla Zagłębia. Naprzód w przewadze do końca meczu
56 min - Groźna akcja gości. Michiejenak wprost w Kielera. Obie drużyny walczą o komplet punktów. Do końca spotkania 3 minuty
54 min – Rutkowski wjechał prawą strona tafli i uderzył na bramkę. Krążek minimalnie minął słupek bramki Naprzodu
53 min – Michiejenak przegrał pojedynek z Kielerem
52 min – T.Kozłowski z bliska, broni Elżbieciak
49 min – GOOL! Zamieszanie pod bramką Janowa. Wąsiński znalazł lukę i doprowadził do remisu.
48 min – Bramka uskrzydliła Zagłębie. Sosnowiczanie starają się szybko doprowadzić do wyrównania
46 min - Czas dla Naprzodu. Zagłębie ponownie 5 na 3
45 min - GOOL! T.Kozłowski huknął w okienko z linii bulika. Podwójna przewaga wykorzystana
44 min - Krążek zatańczył przed bramką Zagłębia po strzale Stachury
41 min - Stojek wjechał w tercję i strzelił przy słupku. Gumę przed linią zdołał wybronić Elżbieciak
40 min - Koniec II tercji. Emocji w trzeciej na pewno nie zabraknie
38 min - Vrana i A.Jaskólski w pojedynku bokserskim. To koniec meczu dla obu zawodników
37 min - Sosnowiczanie ponownie w przewadze nie oddają strzałów na bramkę Naprzodu.
36 min - Akcja braci Kozłowskich. Elżbieciak instynktownie odbił strzał ratując swój zespół przed stratą bramki
35 min - Czernadiew nie zdołał wykończyć podania Jarosa i przekierował krążek z nastrzelenia wprost w łapaczkę Elżbieciaka
34 min - Gryc mocno, lecz obok bramki. Chwilę później Pohl wprost w Kielera
33 min - Sikora położył już na lodzie bramkarza gości i strzelił wprost w jego odbijaczkę
32 min - Kowalówka znalazł się sam na sam z Elżbieciakiem i posłał lekko krążek po lodzie. Jęk zawodu na trybunach
31 min - Grając w liczebnej przewadze Zagłębie ponownie nie oddawało strzałów na bramkę Naprzodu. Goście już w komplecie
29 min - Szansa Krokosza na podwyższenie. Krążek po silnym strzale rywala do boku zbił Kieler
28 min - Rutkowski w indywidualnej akcji, jego próbę obronił Elżbieciak
27 min - GOOL! Jaros ze ściąganej przy słupku zdobył pierwszego gola dla Zagłębia w dzisiejszym meczu
26 min - M.Kozłowski próbował wykończyć akcję bratam, lecz nie trafił w światło bramki
24 min - GOOL! Michiejenak zerwał pajęczynę potężnym uderzeniem z bramki Kielera. Bramkarz miejscowych bez szans
23 min - GOOL! Indra wykorzystał zamieszanie pod bramką Zagłębia i zdołał skierować krążek za linię bramkową
22 min - Goście mieli kolejną szansę na podwyższenie prowadzenia. Stachura obok bramki
21 min - Zagłębie już w komplecie. Marcin Kozłowski wjechał w tercję i strzelił na bramkę. Krążek odbił się od łapaczki Elżbieciaka
20 min - Koniec I tercji
19 min - Po bramce goście szybko starali się podwyższyć prowadzenie grając z liczebnej przewadze. Gryc nie zdołał jednak pokonać Kielera
18 min - GOOL!Pohl wykorzystał liczebną przewagę i strzałem z bocznej linii bulika otworzył wynik spotkania
17 min - Vrana mocno pociągnął z niebieskiej linii, krążek zdołał wyłapać bramkarz Zagłębia
15 min - Naprzód po raz pierwszy zagra w liczebnej przewadze. Elżbieciak mocno po lodzie, krążek minął słupek Kielera
13 min - Jaros urwał się obronie i wyszedł sam na sam. Przymierzył w okienko, lecz jego strzał pewnie wybronił bramkarz gości
12 min - Rutkowski z bliska wprost w Elżbieciaka
11 min - Zawodnicy obu drużyn często gubią krążek. Niestety widać, że to dwa ostatnie zespoły ligi
10 min - Najlepsza szansa na bramkę. Indra z metra wprost w Kielera. Dobitka również nie przyniosła zmiany rezultatu
9 min - Kozłowski zza bramki do Jaskólskiego. Ten nie zdołał czysto uderzyć w stronę bramki
7 min - Jaros posłał krążek nad lodem wprost w łapaczkę bramkarza gości. Lekka przewaga Zagłębia
6 min - Akcja Naprzodu. Pohl mocno,lecz wprost w Kielera
5 min - Kafel w indywidualnym najeździe zgubił krążek
4 min - Czernadiew po lodzie lecz wprost w parkany Elżbieciaka. Goście już w komplecie
3 min - Sosnowiczanie grając w przewadze próbują założyć zamek. Niestety dla miejscowych kibiców żaden z zawodników nie potrafi strzelić na bramkę Elżbieciaka
2 min - W odpowiedzi Vrana wprost w Kielera
2 min - Dobre otwarcie w wykonaniu Zagłębia. Rutkowski dwukrotnie uderzał na bramkę. Krążek minął bramkę.
1 min - Gramy. Pierwsze wznowienie dla gości
0 min - Witamy z Sosnowca. Już za ok 25 min początek pojedynku. Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły. Startujemy o 17! Dzisiaj na pewno któraś z tych dwóch drużyn zamykających tabelę zdobędzie pierwsze punkty