Sędziowie liniowi: Sebastian Adamoszek - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 24 - 48 Liczba wszystkich kar w meczu: 10 - 10
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 550
Łączna długość kar w meczu: 22 - 22 min.

0 : 1 Michael Cichy ( Alexander Szczechura - Drew George ) 5 na 5 +/- 06:10
0 : 2 Michal Korenko ( Arkadiusz Kostek - Dakota Klecha ) 5 na 4 +/- 10:14
1 : 2 Mariusz Kuchnicki ( Marcin Wiśniewski ) 4 na 4 +/- 15:54
1 : 3 Alexander Szczechura ( Mateusz Sordon - Michael Cichy ) 5 na 5 +/- 37:03
2 : 3 Piotr Huzarski 5 na 5 +/- 38:15
2 : 4 Michael Cichy ( Drew George - Alexander Szczechura ) 5 na 4 +/- 46:21
2 : 5 Branislav Fábry ( Michael Cichy - Bartłomiej Bychawski ) 5 na 5 EN +/- 57:36

03:34 Łukasz Sznotala (#93) Orlik Opole 2 min. Atak ciałem - natarcie
08:53 Bartosz Skólmowski (#16) Nesta Mires Toruń 2 min. Atak kolanem
15:42 Alaksandr Zacharanka (#72) Nesta Mires Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:42 Mariusz Zwierz (#95) Orlik Opole 2 min. Nadmierna ostrość w grze
20:36 Łukasz Sznotala (#93) Orlik Opole 2 min. Atak ciałem - natarcie
22:53 Jarosław Dołęga (#69) Nesta Mires Toruń 2 min. Uderzanie kijem
22:53 Maciej Rompkowski (#15) Orlik Opole 2 min. Nadmierna ostrość w grze
26:51 Stanisłau Kamko (#26) Nesta Mires Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
31:40 Łukasz Sznotala (#93) Orlik Opole 2 min. Rzucenie na bandę
42:30 Piotr Huzarski (#90) Nesta Mires Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
44:42 Marcin Wiśniewski (#13) Nesta Mires Toruń 2 min. Rzucenie na bandę
48:19 Drew George (#18) Orlik Opole 2 min. Przeszkadzanie
51:48 Miłosz Lidtke (#12) Nesta Mires Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:05 Bartłomiej Bychawski (#91) Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:27 Mariusz Kuchnicki (#66) Nesta Mires Toruń 2 min. Podcięcie
55:33 Stanisłau Kamko (#26) Nesta Mires Toruń 2 min. Rzucenie na bandę
55:33 Sebastian Szydło (#16) Orlik Opole 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
57:44 Arkadiusz Kostek (#24) Orlik Opole 2 min. Opóźnianie gry
58:47 Dakota Klecha (#66) Orlik Opole 4 min. Nadmierna ostrość w grze
58:47 Marcin Wiśniewski (#13) Nesta Mires Toruń 4 min. Nadmierna ostrość w grze

- 60 min - Koniec! Orlik wygrywa i wywozi z Torunia trzy punkty!
- 58. min - W Toruniu mamy namiastkę NHL. Klecha z Wiśneiwskim stoczyli morderczy pojedynek na pięści, którego nie powstydziliby się twardziele z najlepszej ligi świata!
- 56. min - Plaskiewicz zjeżdża z lodu i Fabry podwyższa na 5:2.
- 48. min - Sporo kar w tej tercji. Kolejny zawodnik odesłany do boksu kar na 2 minuty to Drew George za spowodowanie upadku przeciwnika.
- 46 min GOL! 4:2 dla Orlika. Michael Cichy w przewadze!
- 44. min - 2 minuty kary dla Wiśniewskiego za rzut na bandę
- 42. min - Huzarski kara 2 minuty za atak kijem trzymanym oburącz
- 41. min - Rozpoczęta trzecia tercja.

- 40. min - Jak narazie Opolanie prowadzą jedną bramką, ale wydają się mieć mecz pod kontrolą. Koniec II tercji.
- 39. min GOL! 3:2. Momentalna odpowiedz Torunia. Strzelcem Huzarski.
- 38. min - GOL! 3:1 dla opola. Strzelcem Alex Szczechura
- 36. min - Toruń w natarciu. Najpierw strzał Żylińskiego spod niebieskiej broni Slubowski, a chwilę potem Dzięgiel z najbliższej odległości, ale na posterunku bramkarz Orlika.
- 34 min - Toruń nie wykorzystał przewagi i obie drużyny w pełnym zestawieniu.
- 32. min - Kara dla Sznotaly.
- 30. min - Klecha strzał z nadgarstka.
- 28. min - Kara dla Kamki za atak kijem trzymanym oburącz. Samotny rajd Dołegi, jednak zawodnik Torunia przestrzelił.
- 27. min - Strzał Bychawskeigo z najbliższej odległości, broni "Plaster". Kontra torunian uderza Minge i nie ma gola.
- 24. min - Dobre uderzenie z okolic bulika Bychawskiego. Plaskiewicz broni.
- 23. min - Dołęga i Rompkowski na ławce kar. Obustronne wykluczenie
- 23. min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
- 22 min. Sznotala kolejny las na ławce kar za rzucenie na bande. Strzał i dobitka Strużyka, ale nie ma bramki.
- 21. min - Od początku dzieje się na lodzie. Na ławce kar Sznotala za natarcie.
- 21. min Mateusz Strużyk wszedł między dwóch graczy Orlika i oddał strzał, ale na posterunku Slubowski.
- 21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

- 20.min - Koniec pierwszej tercji. W końcówce Plaskiewicz popisał się kilkoma udanymi interwencjami.
- 16. min - GOL! Kontaktowa bramka dla torunian. Rajd Wiśniewskeigo, który dośrodkowuje do Kuchnickeigo, a ten nie marnuje doskonałej sytuacji.
- 16. min - Kocioł pod toruńską bramką, ale Plaskiewicz szczęśliwie interweniuje. Przepychanki na lodzie i podwójna kara za nadmierną ostrość w grze. Na ławce kar Zwierz i Zakharenka
- 14. min - Strzał Georga, Plaskiewicz broni. Póki co mecz do jednej bramki.
- 11. min - GOL! Grający w przewadze Orlik zdobywa drugiego gola. Autorem trafienia Korenko.
- 9. min - Bartosz Skólmowski odpocznie na ławce kar przez 2 minuty za atak kolanem
- 6. min - GOL! 1:0 dla Orlika. Strzelcem gola z bliskiej odległości Cichy po asyście Szczechury.