Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Półfinał 2
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie główni: Paweł Meszyński - Maciej Pachucki
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 33 - 40 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1300

0 : 1 Lukáš Zíb ( Tomáš Sýkora - Andrew McPherson ) 4 na 4 +/- 15:27
1 : 1 Bartłomiej Neupauer ( Filip Wielkiewicz - Maciej Sulka ) 5 na 5 +/- 32:49
1 : 2 Lukáš Zíb ( Filip Drzewiecki - Tomáš Sýkora ) 5 na 5 PENS +/- 41:52

09:58 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
13:31 Mateusz Wojdyła (#44) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
14:30 Peter Novajovský (#88) Comarch Cracovia 2 min. Rzucenie na bandę
37:05 Peter Novajovský (#88) Comarch Cracovia 2 min. Rzucenie na bandę
46:09 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
52:10 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
54:26 Maciej Urbanowicz (#92) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie

60. min - Koniec! Cracovia z trudem, ale przechyla szalę zwycięstwa na swoją korzyść i w całej rywalizacji prowadzi już 3:0. Czy jutro postawi kropkę nad i?
58. min - Trener Marek Rączka bierze czas. Jucers zjeżdża do boksu
58. min - Hattunen z bliska po błędzie Radzika, ale wynik się nie zmienia
56. min - Piękne podanie przed bramkę do Iossafova, ten przyklęknął i uderzył bez przyjęcia, ale krążek przeleciał tuż nad spojeniem.
55. min - Po chwili Wielkiewicz wprost w Radziszewskiego
54. min - Dziubiński w osłabieniu ze środka tercji, ale po raz kolejny dobrą interwencją popisuję Jucers
51. min - Kapica przy prawym słupku ładuje krążek w parkany Jucersa.
46. min - Dziubiński obok bramki minimalnie obok słupka
45. min - Niestety, ale Zib prawdopodobnie naciągnął pachwinę i nie pojawi się już dziś na lodzie
44. min - Sędziowie wskazują na środek tafli. Mamy oficjalne potwierdzenie. 40-letni Zib wyrasta na czołową postać w Cracovii!!!
44. min - Podhalanie protestują czy krążek przekroczył linię bramkową, trwa weryfikacja wideo
44. min - GOOL! 2:1 Zib wrócił na lód i po podaniu zza bramki swoim firmowym strzałem z prawego bulika pod poprzeczkę pokonuje Jucersa.
44. min - Cracovia w dobrej sytuacji, ale pod bramką Jaśkiewicz blokuje Słabonia
43. min - Po wznowieniu Wielkiewicz z pierwszego krążka i fantastycznie broni Radzik
43. min - Po jednym ze starć Zib trzyma się za kolano. Oby to nie było nic poważnego
41. min - Drużyny już na lodzie. Zaczynamy III tercję Czy w tej tercji wynik się rozstrzygnie?

40. min - Koniec II tercji. Optycznie znaczącą przewagę ma Cracovia, ale wynik na to nie wskazuje. Mamy remis 1:1 i rezultat jest sprawą otwartą. - Moja pierwsza myśl to uderzyć i najważniejsze, że wpadło - mówi na gorąco strzelec bramki Bartłomiej Neupauer w wywiadzie dla TVP Sport. Zapraszamy po przerwie za ok 15 minut!
38. min - Szarża Urbanowicza w osłabieniu na bramkę i po uderzeniu bekhendem golkiper Podhala broni uderzenie.
36. min - McPherson bekhendem przed bramką, ale dobrze parkanem broni Jucers
34. min - Wielkiewicz przed bramkę do Neuapuera i Radziszewski leżąc na lodzie zatrzymuje krążek. Podhale w ataku uwierzyło w swoje możliwości!
33. - GOOL! - Wielkiewicz do Neuapuera, a ten kąśliwym strzałem pokonuje Radzika. Mamy remis!
33. min - Radziński z daleka, ale trafia w zawodników pod bramką
32. min - Okres chaotycznej gry, która toczy się teraz głównie w środkowej strefie.
29. min - Kontra Cracovii i dwójkowa akcja. Sykora do Domogały, ten uderza z pierwszego krążka, ale bezbłędny nowotarski bramakrz!
27. min - Zamieszanie podbramkowe, Różański na pustą bramkę, Bryniczka dobija, ale Radziszewski bezbłędny
25. min - Minimalnie chybił Dziubiński
25. min - Kontra cztery na cztery Jaśkiewicz kąśliwym strzałem był bliski wyrównania. Kapitalny mecz w Nowym Targu.
25. min - Novajovsky uderza, a po chwili Damian Kapica, lecz bez powodzenia.
24.min - Zapała popędził prawą stroną zza bramki wyłożył gumę Iossafovovi, ale Radzik pokazuje klasę. Po chwili gra przenosi się na drugą stronę i po strzale Sinagla po raz kolejny dobrze interweniuje Jucers.
23. min - Sykora, McPherson, seria podań w tercji Podhala, ale gospodarze w porę interweniują. Na lodzie czwarta piątka mistrzów Polski
23. min - Dwukrotna interwencja Jucersa. Najpierw Urbanowicz, później Domogała, ale Łotysz jest dziś pewnym punktem Szarotek.
22. min - Drzewiecki w doborowej sytuacji, ale Tomasik popisuje się doskonałą interwencją i blokuje zawodnika Cracovii.
22. min - Damian Kapica dogrywa zza zakrystii, ale nie było nikogo, by przejąć krążek
21. min - Pierwsze wznowienie dla Podhala
21.min - Rozpoczynamy II tercję przy prowadzeniu Comarch Cracovii 1:0. Czy Podhale odrobi niewielką stratę?

Koniec I tercji. Dojrzały hokej w wykonaniu Cracovii, świetna dyscyplina w obronie i Podhale ma problem żeby poważnie zagrozić bramce Radziszewskiego.
20 min- Kapica ładny zwód i strzał z okolic bulika, to była dobra decyzja, ale broni Jucers.
19 min- Prosty błąd Wojdyły we własnej tercji.
18 min- Jokila mocno, ale niecelnie. To była bardzo dobra okazja.
17 min- Dwie dogodne szanse Haverinena, jak on tego nie trafił?
16 min- GOOL 0:1! Goście 2 na 1, Sykora położył obrońcę, dograł do Ziba, a ten z najbliższej odległości pokonał Jucersa.
15 min- Indywidualnie Drzewiecki, dobijali Urbanowicz i Wajda, ale krążek nie wpadł do bramki gospodarzy.
15 min- Siły na lodzie się wyrównały.
15 min- McPherson zdołał sobie poradzić z dwoma obrońcami i oddał zaskakujący strzał, ale czujny Jucers.
14 min- Druga szansa w przewadze dla Cracovii.
14 min- Jokila z bulika, broni Radziszewski.
12 min- Noworyta z niebieskiej, próbował dobijać Kisielewski... powinno być 0:1. Dużo szczęścia mają"Szarotki".
10 min- Sinagl próbował, strzał przyjął na ciało Tomasik i z grymasem bólu zjechał do boksu.
10 min- Pierwsza kara dzisiaj, szansa na bramkę dla gości.
9 min- Cracovia 4 na 2, ale źle rozegrali tą akcję.
9 min- Dużo walki na lodzie, żadna z drużyn nie odpuszcza.
7 min- Drzewiecki od razu po buliku, minimalnie obok słupka.
6 min- Novajowsky z niebieskiej, odbił krążek Jucers.
5 min- Sykora do Ziba na niebieską, ten bez zastanowienia strzelił na bramkę, ale parkanem odbił Jucers.
5 min- Oba zespoły rozpoczęły od gry na 3 formacje.
4 min- Dobry początek nowotarżan. Przycisnęli gości z Krakowa.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

35 M. Jučers (BR1) 58:42 40 38 2 0.95