Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 850

0 : 1 Marcin Słodczyk ( Błażej Salamon - Matej Cunik ) 5 na 5 +/- 12:43
1 : 1 Artem Iossafov ( Oskar Jaśkiewicz - Krzysztof Zapała ) 5 na 5 +/- 27:28
1 : 2 Mateusz Danieluk ( Edmunds Augstkalns - Filip Landsman ) 5 na 5 +/- 37:05
1 : 3 Błażej Salamon ( Mateusz Danieluk ) 5 na 5 +/- 45:51

10:10 Artur Wieczorek (#16) Tempish Polonia 2 min. Zahaczenie
14:23 TatrySki Podhale Nowy Targ 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:55 Michał Działo (#12) Tempish Polonia 2 min. Przeszkadzanie
23:11 Edgars Dīķis (#11) Tempish Polonia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
23:11 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
34:09 Błażej Salamon (#61) Tempish Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:31 Jarkko Hattunen (#87) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
51:28 Matej Cunik (#74) Tempish Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:38 Maciej Sulka (#76) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu! Polonia zasłużenie wygrywa w Nowym Targu 1:3. Stan rywalizacji: 1:0 dla Polonii. Kolejny i być może ostatni mecz w serii w piątek w Bytomiu.
60 min- Oblężenie bramki Landsmana, ale Czech bezbłędny.
59 min- Zamek w tercji gości, ale brakuje celności.
58 min- Vozdecky miał pustą bramkę, nie strzelił, a mógł zakończyć to spotkanie.
57 min- Jucers zostaje w boksie.
57 min- Czas dla Marka Rączki.
57 min- Aktywny dziś Salamon, dwie próby Błażeja. Było bardzo groźnie.
53 min- Kolejne wykluczenie, tym razem Sulka.
53 min- Zapała do Tomasika, a ten "kropnął" z pierwszego, świetnie broni Landsman.
50 min- Niesamowity brak skuteczności w wykonaniu Podhala.
47 min- GOOL 2:3! Nie ma! Sędziowie dopatrzyli się przewinienia i bramka anulowana!
46 min- GOOL 1:3! Akcja 2 na 2, Salamon między parkanami z backhandu pokonał Jucersa
45 min- Dużo błędów z obu stron.
42 min- Salamon indywidualnie, broni Jucers.
41 min- Zaczynamy ostatnią odsłonę. Krążek dla gości.

40 min- Tuż przed syreną groźny strzał Bordowskiego.
38 min- GOOL 1:2! Piękna bramka Danieluka, który otrzymał podanie przez całą długość lodu. Zawodnik Polonii wyszedł sam na sam i pięknym zwodem położył Jucersa i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
37 min- Kilka prób gospodarzy, ale strzały niecelne.
35 min- Wielkiewicz do Hattunena, ten po lodzie z bliska. Kolejna świetna interwencja Landsmana.
35 min- Pierwsze przepychanki na lodzie, ale obywa się bez kar.
32 min- Duże zamieszanie pod bramką Jucersa, mógł strzelić bramkę Salamon, ale krążek znalazł się pod parkanami golkipera "Szarotek".
31 min- Pięknie Wielkiewicz dostrzegł Bryniczkę, ten z klepy, ale obok bramki.
30 min- Danieluk spod bandy, odbił Jucers.
28 min- GOOL 1:1! Jaśkiewicz idealnie wyłożył krążek do Iossafova, który "z pierwszego", pokonał Landsmana.
27 min- Jucers! Łotysz ratuje Podhale przez stratą bramki po fatalnym błędzie obrońcy.
26 min- Mało akcji wartych odnotowania.
25 min- Haverinen po kiju, nad bramką.
23 min- Haverinen do Iossafova! Ten miał pustą bramkę, ale nieczysto trafił w "gumę".
21 min- Rozpoczynamy drugą tercję.

20 min- Cunik z kontrą tuż przed syreną, ale strzał niecelny.
19 min- Wanacki wrzucił na bramkę, zmiana lotu krążka i omal nie było drugiej bramki dla Polonii.
18 min- Hattunen po buliku, broni golkiper Polonii.
17 min- Zapała "huknął" z bulika, parkanem odbił Landsman.
16 min- Krzemień z najbliższej odległości! Jak on tego nie trafił?
13 min- GOOL 0:1! Salamon zza bramki do Słodczyka, a ten z bliska zdołał pokonać Jucersa.
13 min- Słodczyk po lodzie, broni Jucers.
11 min- Niesamowity kocioł pod bramką Landsmana.
10 min- Fragment słabej gry.
7 min- Hattunen! Fin nie trafił do pustej bramki.
7 min- Przebudziła się Polonia, goście zaczynają dochodzić do głosu.
6 min- Danieluk sam na sam...piękna obrona Jucersa!
5 min- Bryniczka 2 na 1, ale strzał ponad bramką, strzał jeszcze z niebieskiej Radzinskiego, krążek pod parkanem bramkarza gości.
4 min- Zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze, Polonia nie może zagrozić bramce Jucersa.
3 min- Siuty z lewego skrzydła, łapie Landsman.
2 min- Radzinski mocno z niebieskiej! Dobijał Hattunen, ale minimalnie obok prawego słupka.
1 min- Zaczynamy! Krążek wygrał Zapała.
0 min- Zawodnicy już na lodzie. W drużynie gospodarzy brak Jarmo Jokili, który narzeka na ból kręgosłupa.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

35 M. Jučers (BR1) 57:2 34 31 3 0.91