0 : 1 Bartosz Dąbkowski ( Petr Kalus - Andrew McPherson ) 5 na 4 +/- 12:52
0 : 2 Tomáš Sýkora ( Petr Kalus - Bartosz Dąbkowski ) 5 na 5 +/- 17:32
1 : 2 Jan Semorád ( Andrei Makrov - Petr Kuboš ) 5 na 5 +/- 22:59
1 : 3 Tomáš Sýkora ( Petr Kalus - Andrew McPherson ) 5 na 5 +/- 38:36
2 : 3 Michał Kotlorz ( Marcin Kolusz - Jan Semorád ) 5 na 5 +/- 55:54
2 : 4 Lukáš Zíb ( Bartosz Dąbkowski ) 5 na 5 EN +/- 58:50

11:46 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Opóźnianie gry
24:10 Radosław Galant (#24) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
47:31 GKS Tychy 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:43 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie

Koniec spotkania.... Comarch Cracovia ucieka spod toporu wygrywając w Tychach 4-2. Stan rywalizacji 3-2 dla GKSu Tychy.

59min. GOOL!!! Lukas Zib strzałem z własnej tercji kieruje krążek do pustej tyskiej bramki!
59min. Zamieszanie pod krakowską bramką... Radziszewski broni
58min. Zigardy zjeżdża do boksu... 2:06 do końca III tercji
58min. Semorad minimalnie za wysoko... Bepierszcz obok słupka
57min. Vitek z bulika prosto do raka Radzika
CZAS dla COMARCH Cracovii
56min. GOOL!!! Kolusz wycofuje na linię niebieską a tam Kotlorz uderza bez namysłu... kontaktowa bramka GKSu!
56min. Galant w środek bramki, poprawia Górny ale Radziszewski nie daje się zaskoczyć
55min. Kotlorz z bulika, łapie Radziszewski... to tyle jeśli chodzi o grę w przewadze tyskiego GKSu
53min. Kara dla Dąbkowskiego... jeśli tyszanie myślą o zwycięstwie to musząto wykorzystać
53min. Krążek po strzale Vitka trafia w słupek
52min. Świetna okazja Cracovii... Sinagl przegrywa pojedynek z Zigardym
51min. Bryk z niebieskiej
49min. Tyszanie w pełnym zestawieniu, uderzał Woźnica i poprawiał Horzelski. Radziszewski górą
46min. Sinagl w boczną siatkę
46min. Zatko obok słupka
45min. Szarpana gra GKSu... ciężko dzisiaj idzie tyskiej drużynie
42min. Na bramkę uderza Chovan, Zigardy broni kaskiem
42min. Dobry presing krakowskiej drużyny
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

39min. GOOL!!! Sykora oszukał tyską defensywę... 3-1 dla gości!
38min. Semorad objechał bramkę i próbował zaskoczyć Radziszewskiego
38min. Górny a po chwili Zatko... ależ okazja GKSu
36min. Kapica mija się z krążkiem... było naprawdę groźnie
35min. Zamykają tyszanie gości w ich tercji obronnej... jednak Cracovia dobrze w defensywie
32min. Jeszcze raz młody wychowanek GKSu przed szansą... Radziszewski parkanem odbija
32min. Vitek przed bramkę, Jeziorski za lekko
29min. Witecki źle rozegrał krążek, McPherson nie wykorzystał tego prezentu
28min. Dziubiński z bulika, broni Zigardy
27min. GKS w pełnym zestawieniu
26min. Novajovsky z dystansu do raka Stefana Zigardyego
25min. Kontra GKS... Radziszewski odbija krążek po strzale Woźnicy
23min. GOOOL!!! Semorad huknął z bulika i zdjął pajęczynę z okienka bramki Radziszewskiego!
23min. Kolusz zbijał po uderzeniu Kubosa, było blisko... coraz bardziej GKS naciska
22min. Kotlorz z dystansu, Radzik leżąc wyciąga rękę i łapie do raka
21min. Kolarz z niebieskiej, a po chwili Komorski oko w oko z Radzikiem nie trafia w bramkę
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

19min. Ciura z dystansu, daleko od bramki
18min. GOOL!!! Sykora w tłoku pod tyską bramką wykorzystuje doskonałe podanie Kalusa.
18min. Bepierszcz z bliska, broni Radziszewski
17 min. Zigardy łapie krążek po uderzeniu Urbanowicza
14min. Woźnica z kilku metrów, broni Radziszewski
13min. GOOL!!! Bardzo dobrze rozegrany okres gry w przewadze. Dąbkowski z najbliższej odległości wpycha gumę do tyskiej bramki!
12min. Pociecha źle trafia w krążek... guma poza taflą i kara dla tyskiego obrońcy za opóźnianie gry
10min. Akcja Galanta... Radziszewski mrozi gumę
8min. GKS wychodzi 2 na 1... doskonałe dogranie do Horzelskiego na drugi słupek... tyski zawodnik źle trafia w krążek
8min. Szczęście tyskiego zespołu po akcji Kalusa i Sykory
7min. Kontra tyskiego zespołu... kapitalna interwencja Radziszewskiego po uderzeniu Vitka
7min. Kruczek z dystansu, broni Zigardy
7min. Dobra próba Rompkowskiego z niebieskiej
6min. Kalus po kiju obrońcy nad bramką
5min. Bardzo uważnie rozpoczęły dzisiejsze spotkanie obie drużyny
4min. Jeziorski z bulika, z problemami Radziszewski
3min. Woźnica uderza po lodzie, broni Radziszewski
1min. Pierwsza próba w wykonaniu Cracovii, zablokowany strzał Dąbkowskiego mija światło bramki
1min. Wznowienie dla GKSu

Gorąco witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach... za kilka minut piąte starcie finału PHL.
GKS Tychy w serii do czterech zwycięstw prowadzi z Comarch Cracovią Kraków 3-1.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

48 Š. Žigárdy (BR1) 59:5 32 29 3 0.91