Sędziowie liniowi: Tomasz Przyborowski - Mariusz Smura

Strzały na bramkę przeciwnika: 32 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2400
Łączna długość kar w meczu: 14 - 16 min.

0 : 1 Mateusz Bepierszcz ( Jakub Witecki - Radosław Galant ) 5 na 5 +/- 08:59
1 : 1 Tomáš Sýkora ( Petr Kalus ) 5 na 5 +/- 23:21
2 : 1 Petr Kalus ( Bartosz Dąbkowski - Krystian Dziubiński ) 5 na 4 +/- 29:05
2 : 2 Andrei Makrov ( Mateusz Bryk ) 5 na 5 +/- 31:30
3 : 2 Petr Kalus ( Tomáš Sýkora ) 5 na 5 +/- 36:00
4 : 2 Damian Kapica ( Peter Novajovský ) 5 na 5 +/- 45:37

03:55 Adam Domogała (#20) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
04:31 Mateusz Rompkowski (#97) Comarch Cracovia 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:04 Mateusz Bepierszcz (#77) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu! Będziemy świadkami siódmego meczu już w niedzielę. Zasłużone zwycięstwo Cracovii.
59 min- Bezradni tyszanie bronią się we własnej tercji.
58 min- To już chyba koniec nadziei dla Tychów.
57 min- Semorad z bliska z backhandu, ale tuż obok słupka.
55 min- Cracovia przez dobrą minutę zamknęła GKS w ich tercji.
53 min- Ucieka czas GKS-owi. Czy dadzą radę?
50 min- Przepychanki na lodzie.
50 min- Pociecha mocno, dobijał Vitek, w obu przypadkach lepszy Radzik!
49 min- Kapica przejął krążek i znalazł się sam przed bramkarzem, wyczekał do końca, ale Zigardy nie pozostawił żadnej luki.
46 min- GOOOL 4:2! Kapica po podaniu od Novajovskiego, który przejął krążek po błędzie Kolusza, sam na sam mimo asysty obrońcy, zdołał oddać strzał z backhandu, a krążek pod pachą Zigardiego wturlał się do bramki.
44 min- Świetne widowisko dzisiaj w Krakowie.
43 min- Zib z niebieskiej...słupek!
42 min- Dziubiński do Sinagla przed bramkę, ten strzelił, ale krążek poleciał nad poprzeczką.
41 min- Galant wygrał wznowienie.

Koniec II tercji. Świetna gra Cracovii, która zdominowała tyszan.
39 min- Kalus zza bramki do Ziba, a ten "huknął", ale tuż obok słupka.
37 min- Górny mocno, ale niecelnie, z tego poszła kontra. Sykora przejął krążek, obrońca się położył, a ten przeciągnął krążek za jego nogami i wyłożył idealnie do Kalusa, który nie miał problemu z pokonaniem Zigardiego.
35 min- Dobrze bronili się tyszanie.
33 min- Sykora zza nóg obrońcy, dobry refleks bramkarza GKS-u.
32 min- Błyskawiczna odpowiedz Tychów! Bryk wybił z tercji, a do krążka dopadł Makrov i w sytuacji sam na sam, mimo asysty dwóch zawodników Pasów, strzałem z backhandu po lodzie pokonał Radziszewskiego.
30 min- GOOL 2:1! Dziubiński w słupek, później krążek na przedpolu trącił Dąbkowski i do pustej bramki z najbliższej odległości krążek skierował Kalus!
26 min- Bepierszcz dopadł do bezpańskiego krążka, strzelił, ale kapitalna interwencja Radziszewskiego.
24 min- Sykora fantastycznym strzałem w samo okienko doprowadza do remisu. Duża zasługa w tym Kalusa, który utrzymał się przy krążku pod bandą.
23 min- Słaboń dobrze zablokowany przez Rzeszutkę, który zapobiegł utracie bramki przez swój zespół.
22 min- Novajovsky mocno z niebieskiej, broni Zigardy.
21 min- Wznowienie wygrane przez tyszan.

Koniec I tercji. Zasłużone prowadzenie GKS-u. Strzały 13 - 8.
17 min- Błąd Rompkowskiego i 2 na 0 tyszanie, ale trącił kijem krążek wychowanek Stoczniowca i nie zdołał oddać strzału Komorski.
15 min- Dogodna sytuacja Witeckiego, ale kapitalnie broni Radziszewski.
14 min- Bryk po lodzie, niepewnie odbił bramkarz Pasów.
13 min- Kolusz w osłabieniu, kąśliwy strzał, barkiem odbił Radzik.
11 min- Kara dla Bepierszcza za grę ze złamanym kijem.
11 min- Świetnie dostrzeżony Wajda przez Słabonia, ale strzał z metra obok słupka.
9 min- GOOL 0:1! Fantastyczne podanie Galanta do Witeckiego, które otworzyło strefę, ten zwodem położył Radziszewskiego i dograł do stojącego przed bramką Bepierszcza, a ten tylko dołożył kija i krążek wpadł do bramki.
8 min- Bomba Semorada, tuż obok słupka.
7 min- Drzewiecki zza bramki, po błędzie Ciury do Urbanowicza, ale ten nie wykorzystał świetnej okazji.
7 min- Obronili się gospodarze.
6 min- Trzy razy próbował Kotlorz, dwie próby niecelne, a trzeci strzał prosto w bramkarza.
5 min- Dobra praca obrońców, którzy nie dali się rozrzucić po tercji. Próbował Pociecha i Kubos, ale nie ma bramki.
5 min- Pech Rompkowskiego, który wyrzucił krążek ponad pleksę.
5 min- Rzeszutko dobrze pracował na bramkarzu, ale sędziowie odgwizdali spalonego w polu bramkowym.
3 min- Kotlorz próbował "od zakrystii", a dobijać próbował Galant, jednak Radziszewski czujnie łapie krążek.
3 min- Pociecha kąśliwy strzał, broni Radziszewski.
2 min- Ostrzał bramki Tychów, ostatecznie strzał Rompkowskiego łapie Zigardy i mrozi krążek.
1 min- Sinagl z backhandu próbował pod poprzeczkę, barkiem odbił Zigardy.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

31 R. Radziszewski (BR1) 60:00 25 23 2 0.92