1 : 4 Mikołaj Łopuski ( Bogusław Rąpała - Lukáš Martinka ) 5 na 5 +/- 38:08
2 : 4 Dariusz Gruszka ( Patryk Wronka - Lukáš Martinka ) 5 na 5 +/- 50:37

26:36 Lukáš Martinka (#2) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
27:00 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
28:05 Kamil Kosowski (#31) Tauron KH GKS 2 min. Opóźnianie gry
30:08 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Wysoki kij
34:42 Tauron KH GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:09 Michael Cichy (#78) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
54:55 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
58:55 Andrej Themár (#88) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
58:55 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
59:45 Tomasz Malasiński (#89) Tauron KH GKS 2 min. Rzucenie na bandę

60 min - Koniec!!! Trzy punkty dla tyszan!
59. min - Kosowski zjeżdża do boksu
59. min - Czas dla gospodarzy
58. min - Fraszko obok bramki
51. min - GOOL! Po ładnej akcji i asyście Wronki gola zdobywa Gruszka!
47. min - Mocno strzela Rohtla, ale pewnie broni Murray
44. min - Katowiczanie ruszyli do odrabiania strat, póki co jednak bezskutecznie
41. min - W końcu się udało. Zaczynamy wiec trzecią część meczu, ale najpierw zawodnicy rozegrają zaległe 36 sekund

III tercja wciąż się opóźnia w związku z problemami technicznymi związanymi ze zmianą pleksy

40. min - Awaria pleksy. Sędzia nakazał zjechać zawodnikom do szatni, a ostatnie 36 sekund tej tercji zawodnicy rozegrają po przerwie!
39. min - GOOL! Premierowe trafienie dla GieKsy! Z linii niebieskiej uderzył Rąpała, krążek odbił Murray, ale przy dobitce Łopuskiego pozostał bezradny
37. min - Dwukrotnie szczęścia próbował Wanacki, ale Katowice wciąż bez zdobyczy bramkowej
36. min - Katowiczanie w przewadze ale .... coś niesamowitego GOOL! dla przyjezdnych. Kogut przejął krążek w strefie środkowej i mocnym strzałem pokonał Kosowskiego.
36. min - Tym razem to zawodnik gości zajmie miejsce w boksie kar. Dwuminutwym wykluczeniem ukarany został Cichy
35. min - GOOL! I po raz kolejny katowiczanie nie potrafią wybronić przewagi. Tym razem do bramki katowiczan trafia Kaznadziei
35. min - Błąd GieKSy. Zawodnicy gospodarzy wyjechali w sześciu na lód i sędziowie zmuszeni byli nałożyć karę techniczną
34. min - Uderzał Sawicki, ale górą bramkarz przyjezdnych
31. min - GOOL! Tyszanie po raz kolejny wykorzystują grę w przewadze. Gdy do końca kary Rohtla pozostało 15 sekund sposób na bramkarza miejscowych znalazł Rzeszutko
27. min - GOOL! Tyszanie wykorzystują liczebną przewagę i w zamieszaniu podbramkowym Bagiński pakuje krążek do siatki!
23. min - Z najbliższej odległości w zamieszaniu podbramkowym nie potrafi celnie uderzyć Strzyżowski
22. min - Strzał Gruszki, ale górą Murray
21. min - Rozpoczynamy II tercję meczu

20. min - Koniec I tercji. Wynik 0:0
18. min - Wyrównana gra
16. min -Themar z niebieskiej
15. min - Szczęścia próbowali Wronka, Gruszka i Sawicki, ale wciąż na tablicy świetlnej wynik bezbramkowy
13. min - Tyszanie przycisnęli, ale póki co nie ma gola
12. min - Mimo, że mecz jest zacięty to zawodnicy grają czysto. Póki co żaden z graczy nie powędrował na ławkę kar
11. min - Kosowski po składnej akcji tyszan popisuje się dobrą interwencją
8. min -Tym razem szczęścia spróbował Malasiński, ale ponownie tyski golkiper górą
7. min - Uderzenie Łopuskiego, ale pewnie łapie Murray
4. min - Obie drużyny toczą zaciętą walkę, jak na spotkanie na szczycie przystało
2. min - Malasiński odgrywa do Gruszki, ale ten nie potrafi celnie uderzyć
1. min - Rozpoczynamy spotkanie

31 K. Kosowski (BR1) 59:15 36 32 4 0.89