3 : 0 Krystian Dziubiński ( Damian Kapica - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 20:58
3 : 1 Radim Haas ( Peter Tabaček ) 5 na 5 24:13
4 : 1 Petr Kalus ( Tomáš Sýkora - Peter Novajovský ) 5 na 4 25:52
4 : 2 Peter Tabaček ( Radim Haas ) 5 na 4 30:44
5 : 2 Petr Kalus ( Teddy Da Costa - Tomáš Sýkora ) 5 na 5 31:44
6 : 2 Paweł Zygmunt ( Filip Drzewiecki - Eryk Sztwiertnia ) 5 na 5 33:37
7 : 2 Tomáš Sýkora ( Petr Kalus ) 4 na 5 40:31
7 : 3 Ondřej Kasperlik ( Adam Rufer - Martin Kasperlík ) 5 na 5 48:06

13:29 Adam Rufer (#81) KS Unia 2 min. Zahaczenie
25:04 Dariusz Wanat (#10) KS Unia 2 min. Trzymanie
27:26 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 4 min. Wysoki kij
27:59 Mateusz Rompkowski (#97) Comarch Cracovia 2 min. Rzucenie na bandę
34:05 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
38:27 Ondřej Kasperlik (#43) KS Unia 2 min. Zahaczenie
39:45 Rafał Dutka (#29) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
41:20 Mateusz Gębczyk (#23) KS Unia 2 min. Zahaczenie
45:49 Adam Domogała (#20) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
54:26 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Koniec pewne zwycięstwo Pasów!
57. min - Danecek z lewego bulika uderza wprost w Lube
54. min - Okres przewagi Unii, Drzewiecki fauluje i siada w boksie kar
48. min - GOOL! O. Kasperlik mocnym strzałem po lodzie z prawego bulika umieszcza krążek między parkanami Luby!
42. min - Łazarz broni!
42. min - Karny dla Craxy! Dziubiński sam na sam nieprawidłowy powstrzymywany,,, podjeżdża do krążka i...
41. min - GOOL! Kalus zza bramki do Sykory, a ten z bliska pakuje krążek do siatki! Był to gol w liczebnym osłabieniu!
41. min - Zawodnicy już na lodzie. Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut spotkania

40. min - Koniec II tercji, która obfitowała w gole i kary. To z pewnością jest mecz Kalusa, który ma już na koncie hat-tricka! Obie drużyny rozpoczną III odsłonę w liczebnym osłabieniu!
34. min - Fikrt schodzi do boksu, zastępuje go Łazarz
34. min - GOOL! Drzewiecki wyłożył na lewo krążek Zygmuntowi, a ten pakuje gumę pod poprzeczkę!
32. min - GOOL! Rozklepana obrona Unii! Gola zdobywa Kalus!
31. min - GOOL! A więc jednak Unia umieszcza krążek w siatce w jednoosobowej przewadze! Strzelec: Tabacek po podaniu Haasa!
30. min - Dwukrotna dobra interwencja Luby, było blisko!
29. min - Rozpaczliwa obrona Craxy, Dabkowski za atak na głowe wysokim kijem odpoczywa przez 4 minuty na ławce kar
26. min - GOOL! Kalus w przewadze objechał defensorów i celnie przymierzył! 4:1 dla gospodarzy!
24. min - GOOL! Unia niweluje straty, strzelcem Haas
23. min - Trwa ostrzał bramki Fikrta
21. min - GOOL! Dziubiński uderzył "od zakrystii" i mamy 3:0!
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji przy stanie 2:0 dla Cracovii
19. min - GOOL! To co nie udało się Zibowi, naprawia Kalus, który po dobitce daje drugie trafienie Cracovii!
17. min - Z ostrego kąta Piotrowicz i łapie Luba
15. min - Unia wyprowadza groźną kontrę w osłabieniu u Luba miał spore problemy z obroną
13. min - Już wszystko w porządku, P. Heltman może kontynuować sędziowanie
12.min - Sędzia oberwał krążkiem, leży na lodzie i potrzebna pomoc medyczna
10. min - Kapica do Urbanowicza, ten uderza z prawego bulika, ale pewnie łapie Fikrt
7. min - GOOL! Dąbkowski z niebieskiej i Fikrt tak niefortunnie broni kijem, że krążek wpada do bramki!
6. min - Sporo chaosu na lodzie, gra toczy się głownie w środkowej tercji
4. min - Kapica obsługuje cudownym podaniem na lewo tuż przed bramką Słabonia, ale ten dostawia kij i uderza wprost w bramkarza
2. min - Domogała z prawego bulika, ale Fikrt broni parkanem
1. min - S. Kowalówka już zdążył sprawdzić czujność Luby, który zaliczył pierwszą interwencję. Powinno mu to dodać pewności siebie
1. min - Rozpoczynamy spotkanie. Bronią Luba i Fikrt

1 M. Łuba (BR1) 60:00 37 34 3 0.92