0 : 1 Radosław Nalewajka ( Łukasz Nalewajka - Jakub Gimiński ) 5 na 5 +/- 28:43
1 : 1 Andrej Themár ( Jesse Rohtla - Jakub Wanacki ) 5 na 5 +/- 46:49
2 : 1 Andrej Themár ( Jesse Rohtla - Martin Čakajík ) 5 na 4 +/- 59:42

05:23 Martin Čakajík (#24) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
17:35 Dominik Paś (#14) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
25:41 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
31:19 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
44:12 Ivan Jankovič (#27) JKH GKS 2 min. Opóźnianie gry
59:19 Vladimír Lukáčik (#24) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec Meczu.
- 60 min. - Czas dla JKH i trener na 10 sekund przed końcem ściąga bramkarza, lecz nie zmienia to wyniku spotkania.
- 60 min. - GOL! 2-1! na 18 sekund przed końcem spotkania w swoim stylu Themar uderzył z bulika i zaskoczył Fuczika.
- 59 min. - Kara na Wronce i gospodarze w przewadze! Na ławkę kar siada Lukacik.
- 58 min. - Mocno z bulika Rohtla, ale po kiju guma ląduje poza taflą.
- 57 min. - Pod bramkę podanie miał Malaś, ale nie zdołał przeciąć krążka.
- 56 min. - Indywidualna akcja Wronki, ale krążek z trudem mrozi w parkanach Fuczik.
- 54 min. - Zamieszanie pod bramką Fucika, ale Sawicki nie zdołał w gąszczu łyżew skutecznie uderzyć.
- 52 min. - Vozdecky z połowy lodowiska, odbija parkanem Kosowski.
- 50 min. - Rąpała ostro wbił w bandę R. Nalewajkę, ale obyło się bez kary.
- 49 min. - Z niebieskiej Bigos ale zbyt lekko.
- 47 min. - Wznawiamy grę po 3-4 minutach przerwy spowodowanej zbieraniem miśków z tafli.
- 47 min. - GOL! 1-1! Wreszcie Themar przełamał nieskuteczność swojego zespołu pięknym technicznym strzałem. Na lód poleciały miśki z okazji Teddy Bear Toss.
- 46 min. - Gospodarze nie wykorzystują kolejnej przewagi.
- 45 min. - Kosowski broni sytuacje sam na sam podczas przewagi swojego zespołu.
- 44 min. - Na ławkę kar trafia Jankovic za opóźnianie gry
- 43 min. - Podanie przed bramkę, ale Themar nie sięgnął krążka.

- Koniec II tercji. Strzały w tej odsłonie: 10 - 12
- 38 min. - Uderzenie Malasińskiego z okolicy niebieskiej bardzo daleko od celu.
- 37 min. - Devecka spod niebieskiej ale spokojnie do raka łapie Fuczik.
- 35 min. - Bordowski pod bramką, ale Kosowski nie dał się zaskoczyć.
- 34 min. - Wronka zablokowany.
- 33 min. - Kolejna przewaga gospodarzy nie została wykorzystana.
- 31 min. - Gospodarze ponownie w przewadze, ale Fuczik dwoi się i troi. Nie dał się pokonać z bliska Fraszce, Wronce czy Grofowi.
- 29 min. - GOL! 0-1! Minutę po wyjściu z ławki kar za osłabienie zespołu zrehabilitował się Radosław Nalewajka. Kontra JKH zakończyła się celnym strzałem do bramki Kosowskiego.
- 28 min. - W Katowicach nadal bez bramek, przewaga ponownie nie została wykorzystana.
- 23 min. - Błąd obrońców gospodarzy ale Kosowski na posterunku.

- Koniec I tercji. Strzały: 14 - 12
- 19 min. - Strzał Devecki trafia w słupek spod niebieskiej.
- 19 min. - Zamieszanie pod bramką Fuczika ale obrońcy po chwili wybijają.
- 18 min. - Kara dla Pasia, gospodarze w przewadze.
- 16 min. - Martina objechał bramkę podał przed do Wronki, ten jednak nieczysto uderzył i Fuczik zamroził gumę.
- 13 min. - Z niebieskiej Rąpała ale Fuczik pewnie łapie gumę do raka.
- 12 min. - Rohtla obok słupka.
- 11 min. - Malasiński trafia w boczną siatkę.
- 8 min. - Gospodarze wybronili się z osłabienia.
- 6 min. - Pierwsze wykluczenie w tym meczu, Cakajik siada na ławkę kar.
- 3 min. - Bez większego zagrożenia jak na razie z obu stron.

Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.

Odbierz darmowe 20 PLN od bukmachera FORTUNA - specjalnie dla fanów hokeja!

31 K. Kosowski (BR1) 60:00 35 34 1 0.97