Nie trafiony Andrej Themár 0 : 0 Tauron KH GKS Katowice
Trafiony Tomáš Sýkora 1 : 0 Comarch Cracovia
Nie trafiony Jesse Rohtla 1 : 0 Tauron KH GKS Katowice
Trafiony Filip Drzewiecki 2 : 0 Comarch Cracovia
Nie trafiony Marek Strzyżowski 2 : 0 Tauron KH GKS Katowice
Trafiony Maciej Urbanowicz 3 : 0 Comarch Cracovia

09:12 Jakub Wanacki (#5) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
17:02 Damian Słaboń (#9) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
23:05 Lukáš Zíb (#7) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
33:42 Bogusław Rąpała (#23) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
34:00 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
37:16 Petr Kalus (#47) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:34 Tauron KH GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:01 Tomasz Malasiński (#89) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
45:07 Kasper Bryniczka (#13) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
45:21 Tomáš Sýkora (#74) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

65min - Zdecydują rzuty karne!
64min - Teraz Kalus mógł zdobyć złotą bramkę dla Pasów!
64min - Wronka nie może uwierzyć w to, co się stało. Znów górą Radziszewski!
63min - Rohtla bliski zakończenia meczu, ale Radziszewski miał inne plany. Dobra interwencja!
63min - Koniec osłabienia, Sykora wrócił do gry! Do pierwszej przerwy w grze czterech na czterech
62min - Pierwsza minuta i dziewięć sekund wybronione! Bramka Pasów cały czas oblegana
61min - Sykora stracił krążek i musiał faulować. Przewaga GKS-u czterech na trzech

- Koniec regulaminowego czasu gry i będziemy mieli dogrywkę!
55. min - GOL! 4-4! Szybka odpowiedź Comarch Cracovii! Zib zaskoczył Kosowskiego strzałem spod niebieskiej.
55. min - GOL! 3-4! Sawicki świetnie podał do Wronki a ten z okolicy bulika trafia w okienko bramkarz Radziszewskiego.
47. min - Kartowiczanie wciąż mają jednego zawodnika więcej i usilnie dążą do objęcia prowadzenia.
46. min - GOOL! 3-3! Katowice zakładają zamek i Themar z przestrzeni między bulikowej zdobywa gola
46. min - Kolejna kara dla Cracy. Tym razem na ławce Sykora. Czas dla Cracovii
46. min - Bryniczka na ławce. Devecka uderza w boczną siatkę
45. min - Wanacki z prawego bulika uderza niezbyt mocno w parkany golkipera. Cracovia słabo radzi sobie w obronie
44. min - Słaboń uderza obok bramki
43. min - Mecz stracił tempo. Na lodzie niewiele się działo.
42. min - Katowice już w pełnym zestawieniu
41. min - Zawodnicy obu drużyn już na tafli. Rozpoczynamy ostatnie dwadzieścia minut meczu

40. min - Koniec II tercji Cracovia po golu do szatni prowadzi 3:2, a spiker... wyraził nadzieję, że zegar po przerwie będzie działał jak należy. Zapraszamy ponownie za ok. 15 minut
40. min - GOOL! 3-2! W sytuacji 5/3 Cracovia wyprowadza kontra, Sykora popędził lewą stroną i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Kosowskiemu!
40. min - Posypały się kary. Cracovia zagra w 4, a Katowice w 3
39. min - Katowice ukarane dwoma minutami za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Karę odsiaduje Themar
38. min - Na krakowskim lodowisku występują notoryczne problemy z zegarem, a czas mierzony jest w boksie sędziów
37. min - Rąpała wychodzi z ławki i mógł niefortunnie łyżwą umieścić krążek we własnej tercji. Kosowski jednak w porę temu zapobiegł
36. min - Radzik wypuszcza krążek po strzale Grofa, ale bez konsekwencji
35. min - Oba zespoły zagrają bez jednego zawodnika. W boksie kar Rąpała i Dąbkowski
34. min - Wronka do Fraszki, ten uderza w okienko, ale pięknie łapawicą wyciąga to Radzik
33. min - Zib z niebieskiej obok bramki, po chwili Kalus z najbliższej odległości uderza w bramkarza
32. min - Cracovia stworzyła sobie kilka dogodnych okazji. Najlepszą miał Kruczek z okolic bulika, ale wynik się nie zmienił
28. min - Sykora do Dziubińskiego, ale krążek przelatuje po kiju obrońcy. Po chwili jeszcze Kalus strzelił wprost w bramkarza
27. min - Urbanowicz sam na sam i bekhendem trafia w parkany Kosy
26. min - Sykora będąc tuż przed bramką nie przejął krążka
24. min - Zib na ławce kar, Katowice szukają szansy na objęcie prowadzenia
23. min - GOOL! Katowice wyrównują z okolic bulika uderzył Strzyżowski, a tuż przy lewym słupku krązek w bramce umieścił Themar
23. min - Drzewiecki z prawego bulika uderza wprost w Kosowskiego
22. min - Themar tuż pod bramką minął się z krążkiem
21. min - Pierwsze wznowienie dla gości
21. min - Zawodnicy już na lodzie. Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji. Oba zespoły stworzyły sobie po kilka groźnych sytuacji, ale póki co o jedną bramkę lepsi gospodarze
19. min - Zygmunt do Sinagla, ale ten przestrzela
18. min - Cakalik strzela, krążek odbija się od spojenia i sędziowie sprawdzają materiał wideo
18. min - Słaboń na ławce trwa ostrzał krakowskiej bramki
16. min - GOOL! Katowice wyprowadzają kontrę Wronka dograł na lewo do Malasińskiego, a ten złapał Radzika na przemieszczeniu
13. min - Katowice nie wypuszczają Cracovii z jej tercji. Martinka przestrzelił z bliska
13. min - Malasiński stworzył sobie doskonałą sytuację, ale górą Radzik
10. min - GOOL! Na ławkę kar odesłany został Wanacki, a Cracovia szybko rozegrała bramkę i Kruczek po podaniu Słabonia z daleka pakuje gumę do siatki
9. min - Wanacki z niebieskiej i parkanem broni Radzik
7. min - Strzał Zygmunta z bliska broni Kosa
6. min - Themar z bliska trafia w Radziszewskiego
6. min - Kalus minął obrońców, ale z najbliższej odległości nie trafił w bramkę
4. min - GOOL! Wajda uderzył z daleka, a Kalus zmienił tor lotu krążka
2. min - Noworyta z daleka obok bramki
1. min - Pierwsze wznowienie dla Katowic
1.min - Rozpoczynamy spotkanie. Czy Cracovia przełamie złą passę?

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

31 R. Radziszewski (BR1) 65:00 37 33 4 0.89