Sędziowie główni: Paweł Breske - Tomasz Heltman
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Artur Hyliński

Strzały na bramkę przeciwnika: 44 - 26 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 800

1 : 0 Andrej Themár ( Jesse Rohtla - Patryk Wronka ) 5 na 4 +/- 28:27
1 : 1 Martin Przygodzki ( Radek Meidl - Aleksiej Trandin ) 5 na 5 +/- 29:47
1 : 2 Aleksiej Trandin ( Radek Meidl ) 5 na 5 +/- 44:08
2 : 2 Andrej Themár ( Dušan Devečka - Martin Čakajík ) 5 na 4 +/- 49:52
3 : 2 Tomasz Malasiński ( Jesse Rohtla - Martin Čakajík ) 3 na 3 +/- 60:22

05:08 Martin Przygodzki (#11) PGE Orlik 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
10:45 Bogusław Rąpała (#23) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
17:19 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
27:56 Martin Przygodzki (#11) PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
36:20 Arkadiusz Kostek (#24) PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
49:28 Karol Kisielewski (#78) PGE Orlik 2 min. Atak kolanem
50:28 Marek Strzyżowski (#80) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- Czeka nas dogrywka.

- 58 min. - Wyrównana gra, bez groźniejszych akcji. Czyżby czekała nas dogrywka?
- 56 min. - Sędzia rozkłada ręce, bramka nie zostaje uznana!
- 56 min. - Gospodarze cieszą się z bramki. Jednak sędzia znów sprawdza wideo czy przed przekroczeniem linii bramkowej została ruszona bramka.
- 55 min. - Znów groźnie pod bramką gospodarzy.
- 53 min. - Sędzia wskazuje że nie było bramki.
- 53 min. - A jednak sędzia będzie sprawdzał wideo po tym zamieszaniu!
- 53 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Owena, dużo szczęścia!
- 50 min. - GOL! 2-2! Themar! Kolejna bramka słowackiego napastnika przeciwko Orlikowi. To już 10 gol w tym sezonie przeciwko drużynie z Opola!
- 48 min. - Zamieszanie pod bramką Auzinsa, w kotle próbował dobijać Majoch i Krawczyk ale bez rezultatów.
- 44 min. - GOL! 1-2! Meidl do Trandina a ten z bliska pakuje gumę do bramki!
- 42 min. - Satek sam na sam, ale Owen znów nie daje się pokonać.

- Koniec II tercji.
- 38 min. - Potężne uderzenie Grofa, z trudem broni barkiem Auzins!
- 37 min. - Podanie zza bramki, Devecka uderzył z pierwszego krążka, ale niedokładnie!
- 36 min. - Na ławkę kar siada Kostek, szansa przed gospodarzami.
- 35 min. - Akcja Majocha, uderzył z metra - broni Auzins.
- 34 min. - Ponownie groźnie Orlik! Tym razem Meidl blisko zdobycia gola!
- 33 min. - Uderzenie Gawlika odbija Owen.
- 32 min. - Groźnie Rohtla, ale na posterunku Auzins.
- 31 min. - Świetna i efektowna interwencja Owena po strzale zawodnika Orlika!
- 30 min. - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź gości, mocne uderzenie z bulika Przygodzkiego znajduje drogę do bramki!
- 28 min. - GOL! 1-0! Wykorzystana przewaga gospodarzy, Themar z bliska pokonuje bramkarza Orlika.
- 24 min. - Groźnie Szydło z trzech metrów, dobrze Owen.
- 22 min. - Wronka ruszył z kontra, lecz jego partner szybciej się znalazł w tercji i sędzia zagwizdał spalonego, a okazja była groźna.

- Koniec I tercji. Strzały: 8 - 11.
- 19 min. -Strzał Zatki odbija na raty Owen, blisko dobitki Tandin, ale bramkarz zza oceanu wygarnął gumę.
- 17 min. - Čakajík miał świetną okazję, po błędzie obrony dwóch katowiczan przejęło krążek i ruszyło na bramkę Orlika. Jednak strzał z metra Čakajíka dobija Auzins.
- 15 min. - Dwa groźne ataki gości, Orlik zaatakował. Ale w bramce spokój zachował Owen i pewnie broni strzały.
- 11 min. - Rąpała siada na ławkę kar. Goście w przewadze.
- 8 min. Strzał Devecki spokojnie broni Auzins.
- 6 min. - Malasiński próbował z boku bramki włożyć gumę obok słupka, ale nie zdołał dokładnie to zrobić.
- 5 min. - Gospodarze w przewadze, ale w pierwszej minucie goście dobrze się bronią.
- 4 min. - Akcja Sawickiego, zatrzymana przez bramkarza gości.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

51 S. Owen (BR1) 60:22 26 24 2 0.92