Rozgrywki: Ekstraliga - Pre Play-Off - Runda Pre eliminacyjna
Sędziowie główni: Włodzimierz Marczuk - Zbigniew Wolas
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Daniel Lipiński

Strzały na bramkę przeciwnika: 38 - 35 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000

0 : 1 Łukasz Krzemień ( Tomasz Kozłowski ) 5 na 5 +/- 01:15
1 : 1 Mateusz Strużyk ( Krzysztof Kantor ) 5 na 4 +/- 21:21
2 : 1 Maciej Rompkowski ( Vlastimil Bilčík - Jan Steber ) 5 na 4 +/- 54:36
2 : 2 Dmitrij Abramow ( Bartłomiej Stępień ) 5 na 5 +/- 55:19
2 : 3 Tomasz Kozłowski ( Mateusz Danieluk - Sebastian Owczarek ) 5 na 5 +/- 56:33

Koniec meczu!
60 min- Bilczik na 5 sekund przed końcem trafił w poprzeczkę!
60 min- Czas dla Gdańska. Ostatnie 23 sekundy. Wznowienie na środku tafli.
60 min- Witkowski w boksie!
59 min- Ostatnie dwie minuty!
57 min- GOOOOL 2:3! Emocje do końca! Kozłowski stał przed bramką i dostał podanie zza bramki od Danieluka i strzelił w samo okienko!
57 min- Danieluk! Jak on tego nie trafiił?!
56 min- GOOOOL 2:2! Błyskawiczna odpowiedź Polonii! Stępień strzelił spod bandy i krążek trafił na łopatkę Abramowa, który umieścił go w siatce!
55 min- GOOL 2:1! Rompkowski zmienia kierunek lotu krążka i gdańszczanie prowadzą!
55 min- Działo fauluje Strużyka i mamy przewagę.
53 min- Jaworski próbował "od zakrystii", ale czujny Witkowski przykrył słupek.
52 min- Kozłowski prosto w bramkarza.
52 min- Powerbreak!
51 min- Pastryk wraca na lód.
50 min- Znakomita okazja Stebera, ale nie podniósł odpowiednio wysoko krążka i zdołał to odbić Landsman!
49 min- Kolejna kara dla przyjezdnych.
48 min- Polonia kolejny raz się obroniła.
46 min- Wydawało się, że będzie bramka, ale Landsman kapitalnie broni!
45 min- Abramow z czerwonej i Witkowski mrozi krążek po kąśliwym strzale.
44 min- Prosta strata Turonia, ale Pesta strzelił nad bramką.
42 min- Wachowski z niebieskiej strącał Kalinowski, ale krążek przeleciał tuż obok!
42 min- Solowa akcja Wysockiego, ale broni Landsman.
41 min- Ostatnia tercja właśnie się zaczęła.

Koniec II tercji. Gra wyrównana, a bramkarze trzymają wynik po obu stronach.
39 min- Pesta do Polodny, a ten z pierwszego! Krążek jednak lecial po lodzie, a Landsman spokojnie wybił go kijem.
38 min- Cunik nie trafił ciałem i Szczerbakow był sam na sam, ale dobrze powrócił Działo i bez faulu powstrzymał Ukraińca.
37 min- Abramow mocno, ale łapie krążek Tomek Witkowski.
36 min- Kozłowski mijał obrońców jak tyczki, ale strzelił niecelnie!
34 min- Jaworski zza obrońcy i na raty mrozi golkiper Automatyki.
34 min- Witkowski zasłonięty, ale Kłaczyński nieznacznie się pomylił.
34 min- Witkowski broni strzał Kozłowskiego i mamy powerbreaka.
33 min- Polonia w pełnym zestawieniu.
32 min- Frączek po błędzie Kantora, ale prosto w Witkowskiego.
31 min- Kara dla Kozłowskiego.
30 min- Owczarek spod niebieskiej, prosto w bramkarza.
29 min- Goście w pełnym składzie.
28 min- Jak na razie, skutecznie bronią bytomianie.
27 min- Znów Turon na ławce kar.
26 min- Polodna do Stebera, a ten minimalnie obok!
25 min- Sędzia wpadł do boksu gospodarzy po bodziczku Pastryka!
24 min- Kapitalna obrona Landsmana po strzale z najbliższej odległości!
23 min- Salamon zza czerwonej, a Witkowski nie był pewny gdzie jest krążek. Ostatecznie gra zamrożona.
22 min- GOOL 1:1! Strużyk strzelcem wyrównującej bramki. Gospodarze potrzebowali ledwo 14 sekund!
22 min- Marzec sam, miał na plecach Turonia, który potem wrzucił go na bramkarza i otrzymał karę.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Przewaga Polonii, natomiast gdańszczanie nie potrafili zagrozić bramce Landsmana.
18 min- Marzec mógł wyjść sam na sam, ale sprytnie powstrzymał go Pastryk.
17 min- Rompkowski otrzymał karę za zamrożenie krążka w rękawicy.
17 min- Kozłowski trafia w poprzeczkę!
16 min- Samusienka! Był przed bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać.
15 min- Owczarek mocno, dobijał Danieluk i szczęśliwie odbija Witkowski.
14 min- Wrzutka z niebieskiej Stasiewicza i bez problemu łapie Landsman.
12 min- Abramow sam, ale strzelił obok bramki.
11 min- Mieliśmy pierwszego powerbreaka w tym meczu. Lód wyczyszczony.
11 min- Novak potężnie z klepki, odbija Witkowski. Wraca Skutchan na lód.
9 min- Pierwsze wykluczenie dzisiaj. Skutchan trafia na ławkę kar.
8 min- Goście 3 na 2, Danieluk czarował Wysockiego, ale uciekł mu krążek i mrozi grę Witkowski.
8 min- Owczarek w nogi Stebera, a ten wyszedł sam na sam! Broni Landsman!
7 min- Novak! Bomba z bulika, ale instynktownie odbił Witek!
7 min- Gdańszczanie jeszcze bez bramkowej okazji. Świetna praca gości w defensywie.
5 min- Stępień z pierwszego, ale pomylił się.
4 min- Salamon! Krążek otarł się o słupek! Polonia znacznie lepiej weszła w ten mecz.
4 min- Jaworski mocno, ale nad bramką.
3 min- Landsman nadal bezrobotny.
2 min- Abramow! Było blisko, ale tym razem dobrze bramkarz Automatyki.
2 min- GOOOL 0:1! Strata gospodarzy i Kozłowski będąc na kolanach dograł do Krzemienia, a ten pokonuje Witkowskiego!
1 min- Kozłowski! Odbija Witkowski, ale dobijał Krzemień i o dużym szczęściu mogą mówić gospodarze!
1 min- Gramy! Krążek dla gospodarzy.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

31 T. Witkowski (BR1) 59:10 35 32 3 0.91