Sędziowie główni: Paweł Breske - Bartosz Kaczmarek
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 35 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000
Łączna długość kar w meczu: 14 - 10 min.

1 : 0 Dmytro Demjaniuk ( Łukasz Rutkowski - Adam Jaskólski ) 5 na 5 05:40
1 : 1 Siemion Garszyn 5 na 5 25:05
1 : 2 Maksim Kartoszkin ( Jarosław Dołęga ) 5 na 5 26:05
1 : 3 Bartosz Skólmowski ( Władisław Troszyn - Krzysztof Bojanowski ) 5 na 4 38:40

35:48 Nikołaj Stolarienko (#95) Zagłębie 2 min. Uderzanie kijem
36:07 Daniel Minge (#15) Nesta Toruń 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)
38:14 Patrik Vrána (#89) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
42:15 Tobiasz Bernat (#5) Zagłębie 2 min. Nadmierna ostrość w grze
42:15 Piotr Winiarski (#9) Nesta Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
48:12 Szymon Niedlich Nesta Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:12 Szymon Niedlich Nesta Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
54:13 Marcin Wiśniewski (#13) Nesta Toruń 2 min. Zahaczenie

Proszę Państwa czeka nas dogrywka, ale najpierw 15 minut przerwy na czyszczenie lodu, a po tym gramy 4 na 4, pełną tercję, do złotej bramki.
60 min- Czas dla Zagłębie na 25 sekund do końca.
59 min- Ostatnie dwie minuty!
57 min- Goście w pełnym zestawieniu.
56 min- Oriechin urwał się sam w osłabieniu, Czernik mrozi krążek między parkanami, ale nie był pewien gdzie on jest.
55 min- Wiśniewski fauluje i szansa przed Zagłębiem!
54 min- Garszyn! Bomba z backhandu, ale tuż obok słupka!
51 min- GOOL 3:3! Równo z końcem kary Niedlicha mamy remis! Stojek po lodzie doprowadza do wyrównania!
49 min- GOOL 2:3! Stojek przekierował krążek po strzale Jaskólskiego!
47 min- Oriechin! Słupek!
44 min- Stolarienko! Minimalnie się pomylił!
43 min- Obustronne wykluczenie.
41 min- Decydująca tercja rozpoczęta od bulika wygranego przez Kartoszkina.

39 min- GOOL 1:3! Skólmowski wjechał do tercji i strzelił w to samo miejsce gdzie Kartoszkin i podwyższł wynik!
37 min- Troszyn do Podsiadły! Ten miał pustą bramkę, ale strzelił metr nad poprzeczką!
36 min- Kara dla Stolarienki i Toruń przez 43 sek 5/3!
35 min- Kara dla Demjaniuka.
34 min- Minge po kontrze, minimalnie obok. Po chwili próbował Lidtke z bliska, ale Czernik nakrywa krążek.
33 min- Garszyn! Przedarł się przed bramkę! Broni Czernik.
32 min- Gospodarze jakby dziś byli zupełni bez sił. Torunianie za to mocno nerwowo.
31 min- Zagłębie w pełnym zestawieniu. Bezbarwny mecz dziś.
30 min- Czernik na szpagacie broni strzał Podsiadły.
28 min- Kara dla Jaskólskiego.
28 min- Czas dla drużyny gości.
27 min- Rutkowski! Przeciągnął Bojanowskiego, ale zamiast strzelić próbował podać do środka.
27 min- GOOL 1:2! Równo minuta i torunianie są na prowadzeniu! Dołęga przytrzymał krążek, podał do wjeżdżającego Kartoszkina, a ten umieścił krążek w prawym rogu bramki.
26 min- GOOOL 1:1! Garszyn z korytarza między bulikami pokonuje Czernika i doprowadza do remisu!
26 min- Zagłębie w pełnym składzie.
25 min- Lidtke! Miał położonego Czernika, ale nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy.
24 min- Indywidualnie Garszyn, zwód i strzał! Broni Czernik!
23 min- Kara dla Rutkowskiego.
23 min- Minge z backhandu i mrozi "gumę" Czernik.
21 min- Bulik dla Zagłębia.

18 min- Oriechin z pierwszego! Broni Czernik! Po chwili Troszyn i znów obronną ręką Czernik.
17 min- Kara dla Sikory.
16 min- Krążek zatańczył na linii bramkowej i tylko cud sprawił, że Bojanowski nie stracił bramki!
15 min- Oblężenie bramki Zagłębia, tylko Czernik "trzyma " wynik.
13 min- Rutkowski miał idealną okazję by podwyższyć wynik, ale Bojanowski wyszedł obronną ręką!
13 min- Minge próbował "od zakrystii", ale Czernik nie dał się zaskoczyć.
11 min- Zagłębie sprawia wrażenie bezsilnych, wybijają krążek na uwolnienie, wygląda to jak końcówka trzeciej tercji, a mamy dopiero 11. minutę!
9 min- Wiśniewski! Dostał piękne podanie od Oriechina,, ale Czernik instynktownie odbił barkiem!
8 min- Dołęga!! Akcja 2 na 1, sam kończy strzałem, ale Czernik łapie krążek!
6 min- GOOL 1:0! Demjaniuk dostał idealnie podanie przed bramkę i otworzył wynik strzałem między parkanami!
5 min- Troszyn! Nad bramką!
5 min- Garszyn! Miał odsłoniętą bramkę, ale nie zdołał pokonać bramkarza!
3 min- Kartoszkin! Na raty próbował pokonać Czernika, ale boczna siatka!
3 min- Spokojny początek.
1 min- Stolarienko! Pociągnął po lodzie, ale dobrze Bojanowski.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

30 M. Czernik (BR1) 62:32 35 31 4 0.89