Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Półfinał 1
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie główni: Paweł Meszyński - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Paweł Kosidło - Marcin Młynarski

Strzały na bramkę przeciwnika: 37 - 39 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1700
Bramki w przewadze: 0 - 1
Łączna długość kar w meczu: 8 - 10 min.

0 : 1 Gleb Klimienko ( Michael Cichy - Bartłomiej Pociecha ) 5 na 4 +/- 08:10
1 : 1 Mateusz Michalski ( Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 5 +/- 11:44
1 : 2 Michael Cichy ( Mateusz Bepierszcz - Alexander Szczechura ) 5 na 5 +/- 28:52
2 : 2 Dmitrij Samarin ( Marcin Kolusz - Siergiej Ogorodnikow ) 4 na 4 +/- 32:17
2 : 3 Bartosz Ciura ( Kamil Kalinowski ) 5 na 5 +/- 42:36

07:21 TatrySki Podhale Nowy Targ 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:56 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
14:59 Kamil Kalinowski (#10) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
31:16 Bartosz Ciura (#6) GKS Tychy 2 min.
31:16 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min.
35:08 GKS Tychy 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:29 Michal Pichnarčík (#71) TatrySki Podhale 2 min.
53:29 Kamil Kalinowski (#10) GKS Tychy 2 min.
58:15 Jarosław Rzeszutko (#13) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie

Koniec meczu. Stan rywalizacji 3:1 dla GKS-u Tychy.

60. min - Kogut chciał umieścić gumę w pustej bramce. Trafił w słupek.
60. min - Decyzja sędziów: nie ma gola!
60. min - Sędziowie analizują, czy strzał Ogorodnikowa znalazł się w siatce.
60. min - Szczechura również nie umieszcza gumy w pustej bramce.
60. min - Ogorodnikow! Słupek ratuje Murraya!
59. min - Cichy powinien umieścić gumę w pustej bramce. Fatalnie przestrzelił.
59. min - Andriej Parfionow wycofuje Odrobnego. 105 sekund do końca.
59. min - Kara dla tyszan. Czas dla nowotarżan.
58. min - Kondraszow! Próbował uderzać od zakrystii.
57. min - Kolusz! Jak on tego nie strzelił? Wielu kibiców Podhala widziało już krążek w siatce.
57. min - Cichy! Jego strzał odbił się od kija Kamila Kapicy.
56. min - Gramy w pełnych składach.
56. min - Krążek tańczy na linii bramkowej. Szczęście uśmiechnęło się do tyszan.
55. min - Biezais! Dwa razu uderzał, ale jego uderzenia broni Murray.
55. min - Dobrze rozgrywana przewaga przez nowotarżan. Masa strzałów.
54. min - Kalinowski ruszył bramkę. Sędzia uznał, że celowo i nałożył na niego dwuminutowe wykluczenie.
54. min - Ależ kotłuje się pod bramką tyszan. Strzelali Kolusz, Ogorodnikow i Biezais! Szczęście po stroni
53. min - Power break.
53. min - Kogut ładnie dostrzegł Kalinowskiego, ale na wysokości zadania stanął Odrobny.
52. min - Tyszanie nastawieni na grę z kontry.
51. min - Nowotarżanie ruszają do ataku. Chcą zdobyć wyrównującego gola.
50. min - Tyszanie nie wykorzystują gry w przewadze. To mogła być pieczęć na zwycięstwie.
50. min - Ciągłe wymiany podań, brakuje strzałów.
49. min - Na razie tyszanie nie zagrozili bramce Odrobnego. Zbyt wolno i zbyt statycznie rozgrywana przewaga.
48. min - Komorski szarżował lewym skrzydłem, ale został sfaulowany przez Pichnarczika. GKS zagra w przewadze.
47. min - Ogorodnikow! Starał się przestrzelić Murraya.
46. min - Puszczają nerwy zawodnikom obu ekip.
45. min - Podhale próbuje szybko odpowiedzieć, ale tyszanie dobrze się bronią.
44. min - Nie da się ukryć, że tyszanie zrobili bardzo ważny krok w kierunku zwycięstwa. Teraz zapewne nieco się wycofają i skupią na dokładnej grze w destrukcji.
43. min - GOOOOOL! 2:3! Ciura uderzeniem spod linii niebieskiej pokonuje zasłoniętego Odrobnego
42. min - Neuapuer wygrał wznowienie. Od razu do strzału złożył się Kamil Kapica. John Murray z problemami, ale broni ten strzał.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec II tercji. Prosimy o to, by nie odświeżać relacji.
40. min - Gościński! Odrobny łapie gumę do raka.
39. min - Ułańska szarża Adama Bagińskiego, ale niedokładnie dograł do Klimienki.
38. min - Gramy w pełnych składach.
37. min - Murray uderzony przez nowotarskiego zawodnika. Mocno zirytował się amerykański golkiper. Od razu zrzucił kask i odbijakę.
37. min - Teraz Jaśkiewicz! Tyski golkiper na posterunku.
36. min - Tomasik! Broni Murray.
36. min - Będzie dwuminutowe wykluczenie dla tyszan. Błąd przy zmianie.
35. min - Wyrównało na się to spotkanie. Można spodziewać się niesamowitych emocji.
34. min - Kontra Podhala. Siuty! Broni Murray.
33. min - GOOOOL! 2:2! Samarin wyrównuje wynik spotkania, wykorzystując błąd Murraya
32. min - Dwie minuty karne dla Ciury i Neupauera. Pierwszy za spowodowanie upadku, drugi za symulowanie.
31. min - Głośny doping na trybunach.
30. min - Nowotarżanie ruszają do odrabiania strat.
29. min - GOOOOL! 1:2! Sędzia wskazuje na środek tafli! Autorem gola Szczechura.
29. min - Cichy i Szczechura unieśli ręce w geście triumfu. Był gol albo poprzeczka. Obie drużyny na moment zamarły w bezruchu. Będzie analiza wideo.
29. min - Koronkowa akcja Podhala. Biezais wycofał gumę do Kolusza, zabrakło jedynie uderzenia.
28. min - Szczechura! Broni Odrobny.
27. min - Coraz agresywniej grają tyszanie. Uderzał Michał Kotlorz.
26. min - Komorski! Spradził czujnośc Odrobnego.
25. min - Akcja za akcję. Mecz może się podobać.
24. min - Biezais był chyba podcięty przez tyskiego defensora. Ale sędziowie nie nałożyli kary.
23. min - Klimienko do Bagińskiego! "Bagiś" przed świetną okazją, ale z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Odrobnego. Można śmiało wykrzuyczeć: jak on tego nie strzelił?
23. min - Wrzutka Ciury! Odrobny odbił krążek.
22. min - Sporo walki oglądamy w Nowym Targu.
21. min - Zaczynamy druga odsłonę. Bartosz Ciura stanął przed szansą pokonania Przemysława Odrobnego. Nowotarski golkiper był na posterunku.

20. min - Teraz okres nieco nerwowej gry z obu stron.
19. min - Kontra tyszan. Groźny strzał Kotlorza!
19. min - Jaśkiewicz miał znakomitą okazję. Przestrzelił!
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Ogorodnikow i Biezais! Nie ma gola.
15. min - Tym razem kara dla tyszan. Kamil Kalinowski.
15. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Tyszanie nie mają pomysłu na tę przewagę. Grają schematycznie i zbyt wolno wymieniają gumę.
13. min - Tymczasem dwie minuty karne dla Podhala. Oskar Jaśkiewicz wędruje na ławkę kar.
13. min - Kontra nowotarżan. Ogorodnikow do Biezaisa i mamy gola dla Podhala. Nie zostanie on jednak uznany.
13. min - Akcja tyszan 3 na 1. Gościński zdecydował się na strzał, choć powinien dogrywać do Rzeszutki lub Huovinena.
12. min - GOOOOL! 1:1! Nie dasz? Stracisz. Mateusz Michalski pomknął lewym skrzydłem i uderzeniem w krótki róg, w samo okienko, pokonał Murraya
12. min - Filip Komorski uderzył od zakrystii
11. min - Pierwszy power break. Trener Andriej Parfionow mocno mobilizuje swój zespół.
10. min - Podhale na razie bez ładu i składu.
9. min - Tyszanie starają się iść za ciosem. Uderzał Kamil Górny.
9. min - GOOOL! 0:1! Ależ piękna brama autorstwa Gleba Klimienki! Z wysokości lewego bulika uderzył bez przyjęcia pod samą poprzeczkę. Wynik spotkania otworzony.
8. min - Będzie kara techniczna dla tyszan.
7. min - Teraz sporo niedokładności w szeregach obu ekip. Zbyt dużo prostych błędów.
6. min - Zapała! Wjechał do tercji i starał się zmieścić gumę między parkanami Murraya.
6. min - Sporo twardej gry w Nowym Targu. Sędziowie pozwalają grać.
5. min - Bepierszcz! Nie zdołał pokonać Odrobnego.
5. min - Pierwsze minuty toczą się pod dyktando gości. Oddają więej strzałów. Teraz próbował Kolarz! Potężne uderzenie Kolarza. Broni Odrobny.
4. min - Uderzenia Bryka i Górnego! Niecelne.
3. min - Nieporozumienie między Odrobnym a Samarinem. Do gumy dopadł Klimienko! Broni "Wiedźmin".
2. min - Na razie aktywniejsi i dokładniejsi są tyszanie.