Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 28 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000

0 : 1 Robert Karczocha ( Daniił Oriechin - Maksim Kamienkow ) 5 na 5 33:32
0 : 2 Robert Karczocha ( Daniił Oriechin - Dienis Trachanow ) 5 na 5 35:49

01:21 Mateusz Gościński (#11) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
01:53 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Atak ciałem - natarcie
04:53 Arciom Mianciuk (#90) KH Energa Toruń 2 min. Zahaczenie
24:17 Adrian Jaworski (#11) KH Energa Toruń 2 min. Uderzanie kijem
26:26 Patrik Spěšný (#46) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:26 Daniił Oriechin (#91) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
43:01 Mateusz Gościński (#11) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
51:05 Marcin Biały (#74) KH Energa Toruń 2 min. Uderzanie kijem

59 min - Tyszanie próbują wjechać z krążkiem do bramki, ale ich próby są nieskuteczne
57 min - Bryk strzela z bliskiej odległości! Odbija Spesny
56 min - Dobrze grają torunianie w obronie, nie pozwalają gospodarzom na stworzenie groźnych akcji
54 min - Galant uderza wprost w bramkarza
52 min - Spesny gra dziś bardzo dobrze, ponownie uratował zespół przed utratą bramki po strzale Pociechy
51 min - Ciura uderzył mocno z niebieskiej! Krążek odbił się od słupka!
50 min - Witecki minął zawodników gości, ale uderza niecelnie
49 min - Leży Jaworski na lodzie, zawodnik schodzi z tafli z pomocą lekarza
48 min - Spesny uratował teraz zespół przed utratą bramki
46 min - Trwa niemoc tyszan w grze ofensywnej
42 min - Bizacki oddał strzał z niebieskiej, odbija parkanem bramkarz gości
41 min - Rozpoczynamy trzecią tercję spotkania! Wznawiają torunianie

Koniec II tercji
38 min - Dorofiejew podał krążek wprost do zawodnika z Torunia, co dziwne nawet nie próbował się rehabilitować za popełniony błąd, na jego szczęście krążek trafił wprost w jego kija po strzale jednego z zawodników gości
37 min - Pociecha uderza z niebieskiej, ale bramkarz odbija krążek trzonkiem kija
36 min - GOOOL! 0:2! Oriechin oddaje strzał, o którym krążek odbił się od słupka, ale do gumy dopadł Karczocha, który dobił krążek do pustej bramki!
35 min - GOOOL! 0:1! Robert Karczocha najlepiej odnalazł się w zamieszaniu pod bramką i pokonał Lewartowskiego!
33 min - Mianciuk dostaje krążek i wychodzi sam na sam, oddaje strzał, który pewnie łapie tyski golkiper
33 min - Czas dla KH Energi Toruń
32 min - Witecki próbował na leżąco podać do Galanta, ale krążek odbił się od kija jednego z obrońców Torunia, Spesny zmuszony do interwencji
32 min - Tyszanie nie wykorzystują kolejnej przewagi
31 min - Michnow próbował wepchnąć krążek pomiędzy nogi Spesnego, ale bramkarz gości dobrze interweniuje
30 min - Witecki minął obrońców, ale był faulowany i nie zdołał oddać strzału
29 min - Błąd tyskiej defensywy i Mianciuk miał wręcz idealną sytuację do pokonania Lewartowskiego, jednak tyski bramkarz jest dziś nie do pokonania
28 min - Tyszanie przeprowadzili akcję jak po sznurku, Komorski oddał strzał z pierwszego krążka, ale bramkarz zdołał odbić to uderzenie
28 min - Sędzia nie uznaje gola, nadal mamy bezbramkowy remis
28 min - Krążek w bramce Spesnego, ale sędzia ma wątpliwości i musi udać się na analizę wideo
28 min - Tyszanie ostrzeliwują bramkę gości, ale żaden z nich nie potrafi celnie oddać strzału
27 min - Chaotyczna gra gospodarzy pomimo przewagi
25 min - Garszyn przedarł się przez obronę gospodarzy, ale Lewartowski pewnie łapie jego uderzenie
24 min - Jeziorski był metr przed bramkarzem! Uderzył z backhandu, ale Spesny znakomicie popisał się refleksem
21 min - Oriechin oddał strzał z ostrego kąta, ale broni Lewartowski
21 min - Zaczynamy drugą odsłonę! Grę wznowili goście!

Koniec I tercji
18 min - Tyszanie próbowali założyć zamek, ale gubią krążek i akcję muszą budować od nowa
15 min - Sykora mógł otworzyć wynik, ale jego strzał minimalnie minął słupek
15 min - Dorofiejew oddaje strzał, ale bramkarz nie miał kłopotów
13 min - Cichy chciał zaskoczyć bramkarza strzałem ze środka tafli, ale Spesny odbija
13 min - Walter oddaje strzał, ale wprost w Lewartowskiego
10 min - Obie drużyny grają dziś nieco ospale, mecz prowadzony jest w dość wolnym tempie
8 min - Lewartowski dobrze broni strzał Mianciuka z najbliższej odległości
7 min - Bomba Kotlorza, bramkarz odbija po czym zakotłowało się pod bramką gości, ale Spesny zamroził krążek
5 min - Gospodarze już grają w pełnym zestawieniu
4 min - Zamieszanie pod bramką Lewartowskiego, ale sędzia przerywa grę, gdyż została poruszona bramka
2 min - Goście mają dobrą okazję do otwarcia wyniku. Będą grali w podwójnej przewadze
1 min - Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy!

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

18 K. Lewartowski (BR1) 59:29 28 26 2 0.93