Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 11 kolejka
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cytawa - Dawid Pabisiak

Strzały na bramkę przeciwnika: 25 - 42 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 1
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 200

0 : 1 Radosław Nalewajka ( Jakub Kubeš - Peter Fabuš ) 5 na 5 00:49
1 : 1 Martin Przygodzki ( Arkadiusz Kostek - Aleksiej Trandin ) 5 na 5 05:31
1 : 2 Jakub Kubeš ( Tomáš Komínek - Radosław Nalewajka ) 5 na 5 12:03
2 : 2 Alexis Svitac ( Wojciech Gorzycki ) 5 na 5 42:02
3 : 2 Bartłomiej Bychawski ( Władisław Jełakow - Aleksandr Gołowin ) 3 na 3 63:13

33:43 Tomasz Kulas (#10) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
37:53 PGE Orlik Opole 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:46 Bartłomiej Bychawski (#91) PGE Orlik 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

63 min - GOL! Bychawski pokonuje z bliska Raszkę!
62 min - Kulas prosto w Tolonena.
60 min - Zaczynamy dogrywkę.

60 min - Trzecia tercja kończy się remisem 2:2. Przed nami dogrywka!
59 min - Sulka, ale jedynie ostrzelał poprzeczkę.
58 min - Czas dla Jastrzębia.
58 min - Akcja przenosi się na zmianę spod bramki Raszki pod bramkę Tolonena, obie drużyny szukają drogi do podwyższenia wyniku, ale bezskutecznie.
50 min - Nalewajka zza bulika, ale prosto w Tolonena.
45 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
43 min - Komínek strzela, ale krążek przelatuje ponad poprzeczką.
42 min - Kara dla Bychawskiego i gospodarze grają w osłabieniu.
42 min - GOL! Zamieszanie pod bramką Raszki i Svitac umieszcza gumę w bramce! Mamy remis!
40 min - Rozpoczynamy trzecią tercję spotkania.

40 min - Zakończyła się druga tercja meczu.
39 min - Opolanie grają w pełnym zestawieniu.
37 min - Kara dla Orlika za nadmierną ilość graczy na lodzie. Na ławie Jełakow.
35 min - Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
33 min - Kara dla Kulasa za spowodowanie upadku przeciwnika i goście grają w osłabieniu.
33 min - Gołowin strzela, ale krążek jedynie obija poprzeczkę
30 min - Obie drużyny próbują sobie stworzyć sytuacje na zdobycie bramki, jednak wynik pozostaje bez zmian.
20 min - Zaczynamy drugą tercję dzisiejszego spotkania.

20 min - Koniec pierwszej tercji.
17 min - Sznotala z niebieskiej, jednak łapie bramkarz gości.
16 min - Jełakow próbował dwa razy, ale za każdym razem krążek odbija się od Raszki.
12 min - GOL! Kubeš dobija wcześniejsze uderzenie Komínka i goście wychodzą na prowadzenie!
12 min - Komínek strzela, ale guma odbija się od bramkarza gospodarzy.
11 min - Fabuš strzela, ale Tolonen na posterunku.
8 min - Przygodzki blisko, ale krążek odbija się od Raszki.
5 min - GOL! Przygodzki z bliska pokonuje Raszkę i mamy remis!
4 min - Stiepanow z bliska, ale nad poprzeczką.
3 min - Kulas próbował spod niebieskiej, ale fin swobodnie łapie.
2 min - Sulka strzela spod niebieskiej, jednak krążek przelatuje nad poprzeczką.
1 min - GOL! Kubeš podaje do Nalewajki, a ten z bliska pokonuje Tolonena!
1 min - Zaczynamy mecz. W bramkach Tolonen i Raszka.

2 T. Tolonen (BR1) 63:13 42 40 2 0.95