1 : 1 Patryk Malicki ( Jan Daneček - Aleš Ježek ) 5 na 4 19:15
2 : 1 Damian Piotrowicz ( Radim Haas ) 5 na 5 25:24
3 : 1 Sebastian Kowalówka ( Aleš Ježek - Peter Tabaček ) 5 na 4 29:53
3 : 2 Joonas Sammalmaa ( Jarosław Różański - Eetu Koski ) 5 na 5 47:57
4 : 2 Andrej Themár ( Peter Tabaček - Juha Kiilholma ) 5 na 5 51:31
5 : 2 Andrej Themár ( Aleš Ježek - Juha Kiilholma ) 5 na 5 EN 59:23

12:57 Dariusz Gruszka (#79) KS Unia 2 min. Spóźniony atak ciałem
17:38 Robert Mrugała (#77) TatrySki Podhale 2 min. Atak łokciem
22:14 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
27:25 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
28:55 Przemysław Odrobny (#90) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
32:51 Peter Tabaček (#55) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:26 Krystian Dziubiński (#61) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:24 Radim Haas (#16) KS Unia 2 min. Wysoki kij
55:13 Dawid Maciejewski (#6) KS Unia 2 min.

48. min - Ładna akcja Dziubińskiego.. Zmylił obrońcę i oddał silny strzał z nadgarstka.
47. min - Gębczyk dostaje dobre podanie na strzał z pierwszego krążka. Odrobny z problemami. Żaden z oświęcimian nie zdołał dobić odbitej gumy.
45. min - Andrej Themar odbiera krążek w tercji nowotarżan. Nie zdołał jednak oddać celnego strzału.
45. min - Ależ zagrożenie przed oświęcimską bramką! Vehmanen blokuje krążek na linii bramkowej.
43. min - Sammalmaa, który znalazł się sam przed bramkarzem oddaje niecelny strzał z pierwszego krążka.
43. min - Haas mocny strzał po lodzie, kijem odbija Odrobny. Zaraz potem kontra nowotarżan. Akcję zwieńcza strzałem z nadgarstka Bartłomiej Neupauer.
42. min - Andrej Themar przeprowadził indywidualną akcję. W ostatniej chwili został zatrzymany przez nowotarskiego defensora.

Koniec II tercji

40. min - Niebywała interwencja Odrobnego! Haas z najbliższej odległości nie zdołał pokonać dobrze dysponowanego Odrobnego.
39. min - Vehmanen w poprzeczkę! Wydawało się, że krążek wyleciał z bramki. Sędzia nie decyduje się na analizę wideo.
38. min - Obie drużyny starają się strzelać z każdej pozycji. Teraz Malicki oddaje kąśliwe uderzenie.
38. min - Guzik mocno z klepki. Z problemami Michal Fikrt.
37. min - Haas doskonale podaje do Adamusa. Adamus z klepki! Niesamowita interwencja Przemka Odrobnego.
36. min - Piotrowicz z lewego bulika, broni Odrobny.
36. min - Doskonałym refleksem popisał się Fiki, który obronił szybki strzał sprzed bramki,
34. min - Podhale ma przewagę, a to Unia atakuje i urywa 30 sekund czasu. Andrej Themar wystawia Gębczykowi, który strzela z klepki. Odrobny łapie do raka.
33. min - Raz za razem atakują obie drużyny. Obrońcy jak na razie blokują mocne uderzenia.
31. min - Oświęcimianie zamknęli nowotarżan w tercji obronnej. Tomas Valtonen bierze czas.
30. min - GOOOL!!! Oświęcimianie wykorzystują kolejną przewagę. Strzelał Ales Jezek, a dobijał Sebastian Kowalówka.
29. min - Groźna wrzutka na bramkarza. Odrobny jednak porusza bramkę podczas interwencji.
28. min - Grając w przewadze dwa razy groźnie strzelał Andrej Themar, raz próbował Jakub Saur. Bardzo dobrze rozgrywają tą przewagę oświęcimianie.
26. min - GOOOL!!! Piotrowicz znalazł sposób na Przemysława Odrobnego. Strzałem między parkanami zdobywa pierwszą bramkę dla biało-niebieskich.
25. min - Raz za razem zawodnicy obijają obramowanie bramki. Teraz z linii niebieskiej strzelał Saur, a tor lotu krążka zmieniał Peter Tabacek.
24. min - Bardzo szybka kontra nowotarżan. Neupauer zwieńczył swój rajd strzałem w słupek z bekhendu.
24. min - Malicki bardzo mocny strzał z nadgarstka! Poprzeczka!
23. min - Saur mocno z klepki, krążek odbija bramkarz.
22. min - Themar znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak strzelił prosto w niego.
21. min - Saamaalma przeprowadził groźną, indywidualną akcję. W ostatnim momencie jednak nie zdołał celnie wyłożyć krążka jednemu ze swoich kolegów.

Koniec I tercji

20. min - GOOOL!!! Daneczek mocny strzał po lodzie, Malicki dobija strzałem pod poprzeczkę.
19. min - Themar podaje do Tabacka, który z pierwszego krążka nie trafia z bliskiej odległości w bramkę.
17. min - Jezek próbował zaskoczyć Odrobnego strzałem w krótki róg.
15. min - GOOOL!!! Co się odwlecze, to nie uciecze. Jarosław Różański zdobywa bramkę w zamieszaniu podbramkowym!
15. min - Jarosław Różanski zmienił tor lotu krążka, guma w siatce! Po analizie wideo sędzia Pachucki uznał, że bramka nie może zostać uznana, ze względu na ruch nogą.
13. min - Rafał Dutka zmarnował stuprocentową sytuację. Dostał fantastyczne podanie, ale nie zdołał skierować krążka do odsłoniętej bramki oświęcimian.
12. min - Juha Kiilholma przed bramkę! Niewiele brakowało, a zawodnik Szarotek skierowałby krążek do własnej bramki.
11. min - To chyba koniec meczu dla Wojciecha Wojtarowicza. Zjechał z lodu i podążył w stronę szatni mocno kulejąc.
11. min - Jakub Worwa znalazł się sam przed bramkarzem. W ostatniej chwili oświęcimski defensor zablokował strzał.
10. min - Gruszka po lodzie. Ten strzał nie mógł zagrozić nowotarskiej bramce.
9. min - Adamus mocno z klepki. "Wiedźmin" łapie krążek.
8. min - Vehmanen podaje do kompletnie niepilnowanego Malickiego. Ten jednak nie potrafił pokonać strzałem z pierwszego krążka Odrobnego.
6. min - Guzik próbował strzałem z nadgarstka zaskoczyć oświęcimskiego bramkarza. Ten pewnie łapie gumę do raka.
3. min - Wanat mocny strzał, Odrobny odbija, a Gruszka próbuje dobić do pustej bramki, jednak w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez nowotarskiego obrońcę.
3. min - Tolvanen z okolic bulika, jednak ten strzał nie mógł zaskoczyć czujnego Michala Fikrta.
2. min - Zapała dostał krążek przed bramkę i próbował wepchać go za linię bramkową. Fiki na posterunku.
2. min - Kąśliwy strzał Maciejewskiego z linii niebieskiej. Odrobny broni z drobnymi problemami.
1. min - Kacper Guzik wjechał w tercję i oddał strzał z ostrego kąta. Fiki odbija.

Za niedługo zaczynamy! W bramkach Przemysław Odrobny i Michal Fikrt.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

37 M. Fikrt (BR1) 60:00 31 29 2 0.94