Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 150

1 : 1 Filip Stoklasa ( Siarhiej Kukuszkin - Karol Wąsiński ) 5 na 5 15:14
1 : 2 Andrij Michnow ( Filip Komorski ) 5 na 5 26:37
2 : 2 Błażej Salamon ( Marcin Frączek - Matej Cunik ) 5 na 4 29:28
3 : 2 Jakub Jaworski ( David Turoň - Łukasz Krzemień ) 5 na 5 54:10
4 : 2 Łukasz Dybaś 5 na 5 EN 59:59

29:15 John Murray (#31) GKS Tychy 2 min. Kary na bramkarza
35:00 John Murray (#31) GKS Tychy 2 min. Kary na bramkarza
57:47 Łukasz Krzemień (#44) TMH Polonia 2 min. Trzymanie

- 60 min. - GOL! 4-2! Do pustej bramki praktycznie równo z syreną trafia Dybaś.
- 57 min. - Bagiński zza bulika, broni Kraus.
- 52 min. - Strzał Stoklasy, odbija Murray.
- 50 min. - Uderzenie Pociechy zza bulika, ale prosto w bramkarza!
- 48 min. - Witecki przejechał sam pół lodowiska ale w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Krausa.
- 44 min. - Galant na prędkości wjechał przed obrońcę, lecz Kraus łapie na raty gumę.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Dybaś otrzymał podanie przed bramkę, ale dobrze broni Murray. Jego interwencja chroni zespół przed utratą bramki!
- 38 min. - Stępień faulował w swojej tercji Sykorę, sędzia nie reaguje. Zawodnik leży na lodzie ale bez kary.
- 35 min. - Kontra tyszan w osłabieniu ale Gościński nie wykorzystuje dogodnej sytuacji!
- 34 min. - Świetna sytuacja Galanta, który otrzymał podanie przed bramkę, ale prosto w bramkarza!
- 33 min. - Mocny strzał zza bulika Jaworskiego, broni Murray.
- 29 min. - GOL! 2-2! Murray odbija krążek po strzale Frączka a do pustej bramki dobija Salamon !
- 27 min. - GOL! 1-2! Z bliska Michnow, który przeprowadził indywidualną akcję! Tyszanie na prowadzeniu po raz drugi!
- 25 min. - Dwukrotnie Novajovsky z niebieskiej, ale bez efektu. Broni Kraus.
- 23 min. - Jeziorski wychodził na czystą pozycję, jednak ofiarna interwencja obrońcy i wybija mu krążek spod kija.

- Koniec I tercji. Strzały: 13-9.
- 15 min. - GOL! 1-1! Wyrównuje strzałem z bulika po długim rogu Stoklasa!
- 13 min - GOL! 0-1! Novajovsky wjechał przed bramkę i umiescił gumę przy słupku.
- 12 min. - Salamon zza bulika, łapie Murray do raka.
- 10 min. - Groźnie Witecki na wysokości bulika, odbija bramkarz Polonii.
- 7 min. - Zza bulika Stoklasa, łapie Murray.
- 5 min. - Dwa strzały Górnego, pierwszy odbity od parkanu bramkarza a drugi niecelny.
- 4 min. - Indywidualna akcja Michnowa, wjechał przed bramkę ale był zahaczany i upadł na lód, sędzia jest niewzruszony.
- 1 min. - Akcja pierwszego ataku Polonii, podanie pod bramkę ale mrozi Murray.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

35 D. Kraus (BR1) 60:00 46 44 2 0.96