1 : 0 Andrej Themár ( Peter Tabaček - Iiro Vehmanen ) 5 na 5 06:04
1 : 1 Michael Cichy ( Alexander Szczechura - Gleb Klimienko ) 5 na 4 40:29
1 : 2 Jarosław Rzeszutko ( Mateusz Bryk - Adam Bagiński ) 3 na 3 62:05

06:34 Gleb Klimienko (#15) GKS Tychy 2 min. Atak ciałem - natarcie
06:34 John Murray (#31) GKS Tychy 2 min.
06:34 Dariusz Wanat (#10) KS Unia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
08:33 Michael Kolarz (#33) GKS Tychy 2 min. Atak ciałem - natarcie
14:01 Tomáš Sýkora (#74) GKS Tychy 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
19:49 Adam Bagiński (#3) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
33:46 Kamil Górny (#17) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
38:39 Dariusz Wanat (#10) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
42:53 Kamil Górny (#17) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

63. min - GOOOL! 1:2! Rzeszutko wykorzystuje sytuację sam na sam z Fikrtem
62. min - Odpowiedź tyszan. Cichy, ale jego uderzenie podbite.
62. min - Przygodzki! Murray łapie gumę do raka.
61. min - Dwukrotnie próbował Themar! Murray dobrze broni.

Koniec regulaminowego czasu gry. Przed nami dogrywka.
59. min - Przygodzki, Trandin, Wanat! Nie ma bramki!
58. min - Pachnie dogrywką.
57. min - Zaczyna się nerwówka. Każdy błąd może teraz być tragiczny w skutkach.
56. min - Dobitka Saura i krążek tańczył w polu bramkowym tyszan. Mistrzowie Polski wybijają w ostatniej chwili.
56. min - Teraz w ataku pierwsza formacja Unii. Wrzutka Vehmanena i Murray w ostatniej chwili zobaczył krążek.
55. min - Tyszanie napierają.
54. min - Oświęcimianie mają problem, by przeprowadzić kontrę. Wydaje się, że to idealny moment, by wziąć czas i przegrupować zespół. A zarazem wytrącić z rytmu rozpędzonego rywala.
53. min - Znów zakotłowało się pod bramką Fikrta. Maciejewski wybija krążek.
52. min - Bryk nieczysto trafił w krążek z niebieskiej.
51. min - Mocno zagubieni na lodzie są oświęcimianie.
51. min - Gościński znalazł się w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Starał się zmieścić gumę między parkanami oświęcimskiego golkipera. Guma znów tańczyła w polu bramkowym.
50. min - Coraz bardziej gubią się biało-niebiescy.
50. min - Szczechura potężnie! Broni Fikrt.
49. min - Solowa akcja Przygodzkiego. Strzał, ale zabrakło kogoś na dobitkę.
48. min - Kocioł pod bramką Fikrta. Obrońcy Unii wybijają.
47. min - Adrian Kowalówka miał przed sobą pustą bramkę. Przestrzelił. Jęk zawodu na trybunach.
46. min - Jachym odważnie wjechał do tyskiej tercji. Uderzył z pełnego zamachu.
46. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
45. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Przygodzki zdecydował się dobijać strzał Jachyma z pełnego zamachu. Broni Murray.
44. min - Tyszanie wybijają krążek i kradną cenne sekundy.
43. min - Kocioł pod bramką Murraya. Uderzał Themar, rykoszet i Murray odbija krążek parkanem.
43. min - Kara dla Górnego.
42. min - Tyszanie poczuli
41. min - GOOOL! 1:1! Perfekcyjnie rozegrany zamek. Szczechura wzdłuż bramki do nieobstawionego Cichego, który uderzeniem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania
41. min - Z lewego bulika strzelał Sykora. Fikrt broni ten strzał.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę. GKS Tychy przez 38 sekund będzie grał w przewadze.

40. min - Szczechura miał przed sobą pustą bramkę. Uderzył, ale Fikrt zdążył się przemieścić i złapać krążek.
39. min - Bardzo aktywnie przewagę rozgrywają tyszanie. Sporo ruchów i sporo strzałów.
39. min - Będzie kara dla Wanata.
38. min - Przygodzki przechwycił krążek. Uderzył z nadgarstka, ale Murray zdołał odbić krążek.
38. min - Dzisiejszy mecz pełny jest walki. Może się podobać.
37. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Paszek wrzucił krążek do Trandina, ten sprytnym strzałem chciał zaskoczyć Murraya.
35. min - Unia ponownie w przewadze. Vehmanen zdołał oddać strzał, gdy leżał już na lodzie.
34. min - Gruszka urwał się tyskim defensorom i znalazł się przed Murrayem. Nie zdołał oddać strzału, bo był faulowany przez Górnego,
33. min - Michnow! Miał świetną okazję, by wyrównać. Fikrt dobrze się ustawił.
32. min - Pociecha ładnie podłączył się do akcji ofensywnej. Oddał strzał i stworzył spore zagrożenie.
32. min - Kiilholma do Themara. Ten zamiast uderzyć z pierwszego krążka, zaczął dryblować. Akcja przerwana.
31. min - Piotrowicz uderzył z pełnego zamachu tuż po przejechaniu linii niebieskiej. Broni tyski bramkarz.
30. min - Obie drużyny przedłużają zmianę.
29. min - Bagiński! Potężnie w długi róg, ale niecelnie.
29. min - Murray reklamował sędziemu, że był faulowany przez Tabaczka.
29. min - Klimienko! Broni Fikrt.
28. min - Mało przerw w grze, szybkie tempo.
27. min - Daneczek wjechał do tercji, uderzył na bramkę Murraya. Tyski bramkarz mrozi gumę.
26. min - Trzecia formacja tyszan rozmontowała oświęcimską obronę. Fikrt stanął na wysokości zadania.
25. min - Trochę nerwowości i niedokładności wkradło się w szeregi obu ekip.
24. min - Dobre spotkanie oglądamy w Oświęcimiu.
23. min - Novajovsky z potężnie z niebieskiej. Broni Fikrt.
23. min - Krążek tańczył w polu bramkowym oświęcimian. "Fikiemu" pomogli Maciejewski z Bezuszką.
22. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Trandin z pełnego zamachu. Broni Murray.
21. min - Vehmanen! Dobre uderzenie po lodzie, minimalnie niecelne.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia przez 109 sekund w przewadze.

20. min - Ładnie przedzierał się Daneczek. Murray dobrze interweniuje.
18. min - Kogut z nadgarstka. Broni Fikrt.
18. min - Fikrt rozpaczliwie interweniuje.
18. min - Wysoka temperatura tego spotkania. Obie drużyny się nie oszczędzają.
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Ale oświęcimianie zbyt statycznie rozgrywają zamek.
15. min - Kara dla Sykory. Trzymał kij Kowalówki, a potem się przewrócił. Wydawało się, że to oświęcimski napastnik faulował.
15. min - Wracamy po drobnych problemach z serwerem.
12. min - Bardzo niespokojny w bramce jest Murray.
11. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Jednak ta przewaga nie jest już tak dobra, jak poprzednia.
9. min - Rzeszutko, odsiadujący karę za Murraya, gotowy do wyjścia z boksu. Sędzia dopatrzył się faulu Kolarza na Vehmanenie.
8. min - Nieźle wygląda ta przewaga w wykonaniu Unii.
7. min - Uderzali Saur i Themar. Broni Murray.
7. min - Klimienko, Murray i Wanat. Wszyscy po dwie minuty.
7. min - Teraz drobna sprzeczka między zawodnikami Będą kary.
7. min - GOOOL! 1:0! Tabaczek do Themara, ten ograł tyskiego defensora i zaskoczył Murraya
6. min - Górny z wysokości prawego bulika. Broni oświęcimski bramkarz.
5. min - Sporo walki pod bandami.
4. min - Kontra GKS-u i uderzenie Szczechury fantastycznie obronił Fikrt.
4. min - Saur nieczysto trafił w krążek i pod tyską bramką zrobiło się spore zamieszanie.
3. min - Pierwsza dobra interwencja Fikrta. Uderzał Cichy.
2. min - Szybkie tempo tego spotkania, nie ma przerw.
1. min - Kiilholma miał świetną okazję, by zaskoczyć Murraya. Jego uderzenie broni bramkarz GKS-u.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Murray.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

37 M. Fikrt (BR1) 62:5 30 28 2 0.93