5 : 1 Patryk Krężołek ( Michał Rybak - Armen Khoperia ) 5 na 5 39:20
5 : 2 Patryk Krężołek ( Patryk Pelaczyk ) 5 na 5 41:54
6 : 2 Michał Bernacki ( Kamil Sikora - Andrzej Stojek ) 5 na 5 49:06
7 : 2 Damian Słaboń ( Vladimír Luka - Tadeáš Jaroš ) 5 na 4 55:12

01:06 Mateusz Zieliński (#7) Kadra PZHL U23 2 min. Zahaczenie
03:41 Kamil Charousek (#8) Zagłębie 2 min. Przeszkadzanie
10:09 Aleksander Gniewek (#6) Zagłębie 2 min. Atak kolanem
26:49 Miłosz Noworyta (#17) Kadra PZHL U23 2 min. Rzucenie na bandę
26:49 Miłosz Noworyta (#17) Kadra PZHL U23 10 min. Niesportowe zachowanie
32:02 Adam Jaskólski (#23) Zagłębie 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
51:53 Lukáš Martinka (#3) Zagłębie 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
54:22 Mateusz Ubowski (#5) Kadra PZHL U23 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:49 Tomasz Kozłowski (#18) Zagłębie 2 min. Przeszkadzanie

- Koniec Meczu. 7-2.
- 59 min. - Mocny strzał Rutkowskiego sprzed bulika, obok bramki.
- 58 min. - Dwa razy zatrudniony Czernik, ale spokojnie broni.
- 56 min. - Z niebieskiej Zieliński, prosto w bramkarza.
- 55 min. - GOL! 7-2! Podanie wzdłuż bramki do niepilnowanego Słabonia a ten trafia pod poprzeczkę. To jego gol nr. 400 w PHL!
- 54 min. - Jarosz próbował z bliska, ale bez skutku.
- 53 min. - Dwa groźne strzały Kadry PZHL, lecz dobrze Czernik.
- 50 min. - GOL! 6-2! Kontra gospodarzy, pierwszy strzał w sytuacji 2 na 1 Sikory wydawało by się zamroził Prokop, jednak krążek mu wypadł i z bliska wpakował go do bramki Bernacki. Zdobył swojego pierwszego hat-tricka w PHL.
- 49 min. - Luka na pełnej prędkości najechał z boku, ale uderzał niecelnie.
- 48 min. - Jarosz z boku uderzył prosto w parkan Prokopa.
- 47 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, uderzał Michał Rybak z trudem broni Czernik.
- 45 min. - Luka praktycznie sam na sam, ale trafia w parkan bramkarza.
- 43 min. - Uderzenie Wałęgi, który urwał się rywalowi broni Czernik.
- 42 min. - GOL! 5-2! Kadrowicze wywalczyli gumę przy bandzie, Krężołek uderzył sprzed bulika i zaskoczył tym Czernika.
- 40 min. - Strzał Kozłowskiego odbija Prokop.

39 min- GOOL 5:1! Czernik nie zdołał zamrozić krążka po strzale Krężołka, a ten ambitnie podążył przed bramkę i dobił swój własny strzał!
37 min- Próbują goście, ale Czernik dobrze blokuje dostęp do swojej "świątyni".
35 min- Zagłębie w pełnym składzie.
33 min- Dobra postawa Czernika i Kadra nadal bez bramki.
32 min- Błędy gości i Jaros był sam przez Prokopem, próbował zwodu na backhand, jednak golkiper gości zdołał wygarnąć mu krążek.
30 min- GOOL 5:0! Bernacki sam na sam! Strzał tuż przy słupku i kolejny szybki cios gospodarzy!
29 min- GOOL 4:0! Martinka do Luki, Luka do Martinki, a ten strzałem "z pierwszego" pokonał Prokopa!
28 min- Kozłowski spod niebieskiej i krążek z łatwością wyłapuje golkiper Kadry.
26 min- Indywidualnie Jaros, ale strzał ze zbyt ostrego kąta, by móc zaskoczyć Prokopa.
24 min- Kana prosto w bramkarza.
22 min- Okazja Rybaka, ale dobrze przyblokował go obrońca Zagłębia.
21 min- Krążek dla gości.

20 min- Kana miał odkrytą bramkę, ale nie zdołał do niej skierować krążka.
15 min- Ambitnie walczą młodzi zawodnicy z Kadry, ale brakuje kropki nad "i".
13 min- GOOL 3:0! Kana zza bramki do Kozłowskiego i jest trzecia bramka dla miejscowych!
12 min- Olszewski sam przed Czernikiem! Bramkarz Zagłębia nakrywa krążek!
10 min- GOOL 2:0! Sikora dostał krążek przed bramką i precyzyjnym strzałem pokonał Prokopa!
8 min- Wyrównany początek spotkania.
5 min- Strzał Wałęgi broni Czernik.
4 min- Teraz przewaga dla Kadry.
3 min- GOOL 1:0! Luka wyłożył Bernackiemu do odsłoniętej bramki, a ten to wykorzystał!
2 min- Słaboń mocno, ale parkanem broni Prokop.
2 min- Kara dla Zielińskiego i szansa przez Zagłębiem.
1 min- Gramy! Krążek dla Kadry.

- Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net, pomoże nam to w rozwoju i utrzymaniu strony. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!