Sędziowie główni: Włodzimierz Marczuk - Paweł Meszyński
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 33 - 38 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1182

1 : 0 Dušan Devečka ( Martin Čakajík - Patryk Wronka ) 5 na 3 26:29
2 : 0 Bartosz Fraszko ( Patryk Wronka - Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 30:41
2 : 1 Mateusz Bepierszcz ( Štěpán Csamangó - Michal Vachovec ) 5 na 4 37:26
2 : 2 Marek Tvrdoň ( Aleš Ježek ) 5 na 5 41:12
2 : 3 Damian Kapica ( Kamil Kalinowski - Pawieł Czarnaok ) 5 na 5 51:23

00:53 Mateusz Bepierszcz (#24) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
17:40 Marek Tvrdoň (#80) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
20:29 Janne Laakkonen (#62) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
25:44 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
25:44 Pawieł Czarnaok (#86) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
32:44 Maciej Urbanowicz (#93) Tauron KH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:44 Kamil Kalinowski (#10) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
37:05 Tauron KH GKS Katowice 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:06 Tomasz Malasiński (#89) Tauron KH GKS 2 min. Uderzanie kijem
55:52 Kamil Kalinowski (#10) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
59:28 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min.

- 60 min. - Koniec Meczu. Pierwszy mecz dla Comarch Cracovii!
- 59 min. - Czas dla gospodarzy. 6 na 4, wznowienie w tercji Cracovii.
- 59 min. - 32 sekundy do końca meczu i spięcie pomiędzy boksami. Kara dla gości.
- 59 min. - Fraszka wjechał w tercje rywala ale huknął z nadgarstka obok bramki.
- 59 min. - Pusta bramka gospodarzy.
- 57 min - Dużo podań katowiczan, ale bez większego pomysłu na akcje bramkową.
- 56 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, Kalinowski wjechał w pole bramkowe i przeszkadzał bramkarzowi. Kara dla gości.
- 54 min. - Uderzenie Bepierszcza odbija Lindskoug.
- 53 min. - Kontra gospodarzy, uderzenie z bulika Pasiuta odbija Kopriva.
- 53 min. - Kara dla Malasińskiego za uderzanie.
- 52 min. - GOL! 2-3! Kapica! Goście wychodzą na prowadzenie! Nowotarżanin wjechał przed bramkę, najpierw został zablokowany krążek jednak nadal był przy jego kiju i ulokował gumę z bliska obok Lindskouga.
- 51 min. - Jyrkkio spod niebieskiej, na raty łapie Kopriva.
- 49 min. - Podanie wzdłuż bramki ale akcji nie zamknął Pasiut, minął się z krążkiem.
- 48 min. - Malasiński pod bramę tam był Laakkonen ale z bliska trafił prosto w bramkarza.
- 46 min. - Gra się wyrównała, ale akcje zaczepne przerywane są z dwóch stron.
- 45 min. - Z bulika uderzał groźnie Starzyński, odbija barkiem Kopriva.
- 44 min. - Uderzenie Sveca z nadgarstka, broni Lindskoug.
- 42 min. - Cracovia przycisnęła, dwie groźne akcje. Csamango zablokowany.
- 41 min. - GOL! 2-2! Jezek spod bandy a tam Trvdon zmienił lot krążka czym zaskoczył Lindskouga, który nie przypilnował krótkiego słupka.

- Koniec II tercji.
- 38 min. - Fraszko sam na sam, ale świetnie wyszedł Kopriva i wybij gumę kijem!
- 37 min. - GOL! 2-1! Csamango nie trafił w bramkę, lecz krążek odbił się od bandy tak że z bliska do bramki dobił Bepierszcz!
- 37 min. - Błąd gospodarzy w przeprowadzaniu zmian i mamy karę za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 34 min. - Zamieszanie pod bramką Cracovii, Wronka do Fraszki ale ten nie trafił czysto w krążek.
- 33 min. - Vachovec pod bramką do Csamango ale ten blokowany.
- 32 min. - Obustronne wykluczenie dla Urbanowicza i Kalinowskiego.
- 31 min. - GOL! 2-0! Zemściła się sytuacja Bepierszcza, od razu z kontrą popędził Wronka, wyłożył gumę Fraszce a ten uderzył pomiędzy parkanami Koprivy!
- 31 min. - Świetna sytuacja do wyrównania przez Bepierszcza, położył bramkarza ale nie trafił w bramkę!
- 30 min. - Kibice wymienili sobie kilka ostrzejszych zdań z Vachovcem.
- 29 min. - Z nadgarstka Kalinowski, ale pewnie chwyta Lindskoug.
- 28 min. - Urbanowicz do Fraszki przed bramki, ten na przeciw Koprivy ale uderza obok słupka!
- 27 min. - GOL! 1-0! Wymiana krążka na niebieskiej i przymierzył Devecka!
- 26 min. - Sygnalizowana kara dla gości dla Kapicy, pod bramką atakowany crossem Fraszko przez Charnaoka i będą dwie kary dla Cracovii. Pełne dwie minuty 5 na 3 zagrają Katowice.
- 25 min. - Kontra gospodarzy, Łopuski do Urbanowicza przed bramkę, ale tam na posterunku Korpiva.
- 24 min. - Vachovec minimalnie obok słupka. Mocno z niebieskiej Jachym ale nie trafił w bramkę.
- 23 min. - Bepierszcz z ostrego kąta dobijał wrzutkę z niebieskiej, ale broni Linsdskoug.
- 22 min. - Pierwsza minuta wybroniona, wybijał Wanacki
- 21 min. - Na ławkę kar za zahaczanie trafia Laakkonen.

Koniec I tercji. Strzały: 13-11.
20. min - Wybronili się krakowianie.
19. min - Wronka! Ładnie uderzył z nadgarstka, ale nie ma gola.
18. min - Kara dla Tvrdonia.
18. min - Starzyński, jak Chuck Norris, uderzał z półobrotu. Bez efektu bramkowego.
17. min - Na tempo nie możemy narzekać.
16. min - Może podobać się to spotkanie. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
15. min - Dają pograć sędziowie. Bandy trzeszczą.
14. min - Czarnaok pozamiatał pod bandą katowickiego zawodnika. Bez faulu.
13. min - Pasiut! Ładnie wjechał do krakowskiej tercji. Uderzył z bekhendu, ale Koprziva na posterunku.
12. min - Domogała do Tvrdonia! Lindskoug w tylko sobie znany sposób zablokował ten strzał.
11. min - Power break.
11. min - Kruczek spiął się ze Strzyżowskim. Wymienili kilka kuksańców, ale obejdzie się bez kar.
10. min - Lindskoug skutecznie interweniuje po strzale Zygmunta.
9. min - Kombinacyjna akcja katowiczan i uderzenie Pasiuta. Broni Koprziva.
8. min - Jyrkio uderzył tuż po wygranym wznowieniu. Broni Koprziva.
7. min - To powinien być gol. Fraszko nie zdołał skierować gumy do siatki.
7. min - Deveczka dobrze wrzucił gumę na krakowską bramkę. Koprziva broni.
6. min - Bepierszcz leży na lodzie. Potknął się o upadającego Wanackiego i uderzył głową w bandę.
6. min - Łopuski próbował dobijać. Koprziva zdążył się przemieścić.
6. min - Kruczek potężnie zaatakował ciałem Rohtlę. Bez faulu.
5. min - Bychawski! Potężnie uderzył z niebieskiej, ale Lindskoug broni.
4. min - Szvec wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął tej akcji.
3. min - Gramy w pełnych składach.
2. min - Uderzał Vachovec! Broni szwedzki golkiper GieKSy.
1. min - Kara dla Bepierszcza.
1. min - Kapica! Broni Lindskoug.
1. min - Zaczynamy mecz. W bramkach Koprziva i Lindkoug.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

47 K. Lindskoug (BR1) 58:50 38 35 3 0.92