Sędziowie główni: Włodzimierz Marczuk - Paweł Meszyński
Sędziowie liniowi: Rafał Noworyta - Wiktor Zień

Strzały na bramkę przeciwnika: 37 - 18 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1420

1 : 0 Niko Tuhkanen ( Radosław Sawicki - Marek Strzyżowski ) 5 na 5 19:58
2 : 0 Bartosz Fraszko ( Jesse Rohtla - Patryk Wronka ) 5 na 5 21:05
2 : 1 Krystian Dziubiński ( Joonas Sammalmaa - Marcin Kolusz ) 5 na 4 39:43

09:22 Patrik Moisio TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
14:58 Martin Čakajík (#24) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
28:10 Filip Starzyński (#26) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie
34:05 Kacper Guzik (#10) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:35 Māris Jass (#12) Tauron KH GKS 2 min. Uderzanie kijem
57:35 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Opóźnianie gry
59:51 Grzegorz Pasiut (#18) Tauron KH GKS 2 min. Zahaczenie

- Koniec Meczu 2-1 i Katowice z brązowymi medalami!
- 60 min. - 29 sekund do końca. Na 9 sekund przed końcem spotkania fauluje Pasiut i goście w przewadze przez ten czas.
- 59 min. - Podhale bez bramkarza. Ale Podhale nie może wjechać w tercje rywala.
- 58 min. - Kara dla Podhala za opóźnianie gry. Maleje szansa dla gości na wyrównanie. Czas dla podopiecznych trenera Valtonena.
- 57 min. - Podhale szuka szansy na wyrównanie! Zamieszanie pod bramką, ale wybijają gospodarze!
- 55 min. - Sędziowie nie uznają bramki, pokazują że był zdobyty łyżwą.
- 55 min. - Nadal trwa sprawdzanie powtórki wideo przez sędziów. Czy gol zostanie uznany?
- 55 min. - Krążek w ramce po akcji Malasińskiego, który objechał bramkę podał przed a krążek odbił się i zaskoczył Odrobnego. Sędzia jednak sprawdza jeszcze wideo.
- 53 min. - Przerwa na czyszczenie lodu.
- 51 min. - Malasiński na wprost bramki, ale odbijaczką wybija Odrobny do boku!
- 47 min. - Świetna sytuacja na podwyższenie dla Katowiczan, ale z bliska Odrobny broni strzał Fraszko!
- 41 min. - Dziubiński wjechał w tercje rywala, jego strzał z bulika łapie pewnie Lindskoug.

Koniec II tercji
- 40 min. - GOL! 2-1! Kontaktowa bramka dla nowotarżan! Sammalmaa z niebieskiej wrzucił gumę, lot krażka zmienił Dziubiński czym zaskoczył bramkarza!
- 39 min. - Kontra Podhala, pierwsza od kilku minut. Sammalmaa objechał bramkę jego strzał odbija Lindksoug a dobitka Neupauera również zatrzymana.
- 38 min. - Podhale długo zamknięte we własnej tercji. Kanonada na bramkę Odrobnego. Devecka minął obrońce, był na wprost bramki ale uderzył obok słupka. Zaraz zamieszanie pod bramką, ale nie potrafili krążka do bramki wpakować gospodarze!
- 36 min. - Wymiana uprzejmości pomiędzy Malasińskim a Mrugałą.
- 35 min. - W przewadze gospodarze, Laakkonen z okolicy bulika - odbija Odrobny.
- 32 min. - Spokojna przez kilka minut gra obu drużyn. Wiele niedokładności pod bramkami.
- 26 min. - Podanie przed bramkę tam z bliska Skokan! Ale na posterunku Odrobny. Poszły w ruch pięści i przepychanki, oby się bez kar.
- 23 min. - Atakują cały czas gospodarze, brakuje jednak dokładności pod bramką.
- 21 min. - GOL! 2-0! Fraszko uderza technicznie z dwóch metrów tuż przy słupku po dobrym podaniu Rohtli wzdłuż bramki.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - GOL! 1-0! Bramka praktycznie równo z syreną! Sawicki wycofał do Tukhanena a ten uderzył przy słupku!
- 18 min. - Sporo przy krążku zawodnicy Katowic, ale nic z tego nie wynika.
- 17 min. - Spokojnie gospodarze wybronili to osłabienie.
- 15 min. - Uderzenie Dziubińskiego zablokowane, kontra gospodarzy Rohtla z nadgarstka odbija Odrobny wysoko nad bramkę.
- 13 min. - Przy bandzie ucierpiał Kacper Guzik, sędziowie się konsultują co do zdarzenia w czasie przerwy na czyszczenie lodu.
- 8 min. - Mocny strzał Cakajik, ale niewiele obok słupka
- 5 min. - Sam na sam Satrzyński, ale Odrobny nie dał się oszukać.
- 3 min. - Co rusz ataki gospodarzy na bramkę Podhala!
- 2 min. - Jass z dwóch metrów, ale nie trafia w bramkę!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

47 K. Lindskoug (BR1) 60:00 18 17 1 0.94