Rozgrywki: Ekstraliga - I runda - 8 kolejka
Sędziowie główni: Robert Długi - Przemysław Kępa
Sędziowie liniowi: Kamil Korwin - Andrzej Nenko

Strzały na bramkę przeciwnika: 35 - 22 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1600
Bramki w przewadze: 2 - 0
Łączna długość kar w meczu: 6 - 10 min.

1 : 0 Michael Cichy ( Christian Mroczkowski - Bartłomiej Jeziorski ) 5 na 4 04:48

47:17 Sebastian Kowalówka (#12) Re-Plast Unia 2 min. Zahaczenie

59min. GOOOL!!! Witecki pakuje gumę w pustej bramce!
57min. Saunders zostaje w boksie.... Jefimienko pudłuje nie trafiając do pustej bramki
57min. - Czas dla drużyny gości
57min. - Kontra Unii i uderzenie Wanata
56min. - Ciura z dystansu... Jeziorski spóźnił się z dobitką
55min. - Zamieszanie pod bramką gości po strzale Bryka
53min. - Szybka wymiana podań w tercji drużyny gości i Kotlorz miał sporo miejsca na oddanie strzału na bramkę... efektowna parada Saundersa
52min. - Koblar po lodzie, Murray nie ma problemów z odczytaniem zamiarów napastnika Unii
50min. - Słabo wyglądał ten okres w wykonaniu GKSu… Unia w komplecie
48min. - Tyszanie przez 45 sekund z przewagą dwóch zawodników
45min. - Akimoto z niebieskiej, broni Saunders
42min. - GOOOL!!! Szybko wykorzystują tyszanie okres gry w przewadze... Rzeszutko mija zwodem obrońcę i pokonuje Saundersa!
41min. - Kalan urwał się obrońcom i uderzał na bramkę Murraya
41min. - Wznowienie dla gospodarzy

PRZERWA

38min. - Tyszanie w pełnym zestawieniu i od razu świetna okazja Witeckiego i Galanta
38min. - Rozklepana defensywa GKSu… Koblar źle trafia w krążek
35min. - Jeszcze raz tyszanie ale Galant uderzał jakoś bez przekonania
35min. - Akcja tyskiego zespołu 3 na 1... Cichy do środka ale Akimoto wyraźnie spóźniony
33min. - Bezuska zza koła bulikowego... efektowna parada tyskiego bramkarza
31min. - Klimienko marnuje świetną okazję
30min. - GOOOL!!! Akimoto z okolic bulika uderza nie do obrony.... 2-0!
28min. - Jeziorski do pustej... nie trafia
26min. - Bagiński próbował zmienić tor lotu krążka ale guma przelatuje nad poprzeczką
25min. - Kowalówka wrzucił krążek... Murray wystawia rękawice i łapie krążek
24min. - Klimienko bliski zdobycia bramki dla GKSu… dobrze zbijał krążek po strzale Bizackiego
23min. - Akimoto spod bandy... broni Saunders
22min. - Obie drużyny w pełnym zestawieniu
21min. - Kalan po lodzie... broni Murray
21min. - Wznowienie dla gospodarzy

PRZERWA

20min. - Wanacki wpada na Murraya... kara dla kapitana oświęcimskiego zespołu
20min. - Gorąco pod tyską bramką... będzie wykluczenie dla Bizackiego
18min. - Witecki nie trafia w światło bramki
17min. - Jeszcze raz Themar pod bramką GKSu, zagrywa do Koblara… obrońcy w porę interweniują
17min. - Niezła okazja gości na wyrównanie, bardzo dobrze Murray po strzale Themara
15min. - Klimienko wypuszczony w "uliczkę" nie potrafił uwolnić się spod opieki obrońcy, lekki strzał na bramkę Saundersa
14min. - Wrzutka pod tyską bramkę... w porę zablokowany Protesenja
12min. - Kogut z trzech metrów w środek bramki
11min. - Rzeszutko przebojowo wdarł się pod bramkę Unii... nikt nie dobija bezpańskiego krążka
10min. - Jeziorski uderzał ale nie sprawił dużych problemów bramkarzowi
10min. - Ciura zza niebieskiej próbował zaskoczyć Saundersa
8min. - Luza przymierzył mocno z niebieskiej, minimalnie obok słupka
7min. - Kotlorz miał okazję ale źle trafia w gumę
5min. - GOOOL!!! Christian Mroczkowski wymanewrował w pojedynkę oświęcimską defensywę i zagrywa do Cichego... krążek nad barkiem Saundersa ląduje pod poprzeczką!
4min. - Długo rozgrywają tyszanie zamek... Novajovsky prosto w bramkarza
2min. - Jeziorski nieprzepisowo zaatakował Wanata... napastnik gości z pomocą kolegów zjeżdża do boksu
1min. - Kotlorz z dystansu... Saunders pewnie broni
1min. - Mocne uderzenie z niebieskiej Ciury
1min. - Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla drużyny gospodarzy

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

31 J. Murray (BR1) 60:00 22 22 0 100