05:17 Adrian Słowakiewicz (#97) KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
16:46 Adrian Słowakiewicz (#97) KH Podhale 2 min. Atak ciałem - natarcie
23:05 Martin Kasperlík (#82) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
25:26 KH Podhale Nowy Targ 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:12 Krystian Dziubiński (#61) KH Podhale 2 min. Przeszkadzanie
35:33 Tomáš Franek (#88) KH Podhale 2 min. Rzucenie na bandę
35:33 Tomáš Franek (#88) KH Podhale 10 min. Niesportowe zachowanie
41:15 Krystian Dziubiński (#61) KH Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
47:44 Kamil Górny (#17) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
55:17 Māris Jass (#3) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
58:22 Martin Kasperlík (#82) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:10 Samu Suominen (#55) KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

62 min. - Goście z przewagą, w drugiej minucie dogrywki Rohtla załatwia sprawę mocnym strzałem w prawy róg bramki Odrobnego. Gol dla JKH! Jastrzębie wygrywa w Nowym Targu.
Dogrywka.
60 min. – Gol dla gości! Wałęga doprowadza do wyrównania. Szybsi byli goście i 24 sekundy przed końcem III tercji dopięli swego.
60 min. – Jabornik uderza groźnie z lewego skrzydła.
60 min. – Będzie kara dla Podhala. Wycofany bramkarz JKH.
59 min. – Paś pod bramką gospodarzy próbował pod poprzeczkę, potem nowotarżanie wychodzili 2 na 1.
59 min. – Będzie jeszcze jedna kara dla gości
58 min. – Wielkiewicz wyjechał na zmianę z boksu i pociągnął mocno spod niebieskiej.
57 min. - Dobry zamek Podhala, strzelał Nattinen, potem jeszcze Willick próbował zawinąć z półobrotu blisko bramki Raszki.
56 min. - Będzie wykluczenie dla gości.
55 min. - Szybka gra, ale bez sytuacji pod bramkami.
54 min. - Jastrzębianie jeszcze podkręcają tempo.
53 min. - Podhale roztrwoniło przewagę, ale dalej prowadzi w tym meczu.
52 min. - Gol dla Jastrzębia. Górny po zagraniu Urbanowicza oddał z pozoru niegroźny strzał po lodzie, który jakimś trafem znalazł się w lewym rogu bramki Odrobnego. Ale będzie sprawdzany? Nie, to czas dla Podhala.
51 min. - Kasperlik próbował z ostrego kąta.
50 min. - Bomba Petterssona po podaniu Suominena, Raszka ruszył bramkę. Gwizdek. Wznowienie w tercji gości.
49 min. – Świetny strzał Suominena spod niebieskiej, efektowna obrona łapaczką Raszki.
48 min. - Tym razem odpocznie na ławce kar gracz GKS. Przewaga Podhala.
47 min. – Jesse Rohtla niebezpiecznie z nadgarstka ze środka, między bulikami.
46 min. – Jakieś spięcie przy boksie gości. Gra niepotrzebnie się zaostrza.
45 min. – Strzał Matusika z dystansu, zablokowany.
44 min. – Seed wprowadził krążek do tercji gości, Nattinen miał szansę.
43 min. - Gol dla GKS! Rohtla do pustej po rozegraniu Jaborika.
42 min. - Paś miał odsłonięty lewy róg bramki Odrobnego po ładnym rozegraniu zamka.
41 min. - Jastrzębie aktywniejsze. Twarda gra, ale fair. Znowu będzie kara dla Podhala.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. - Jeszcze strzał Mrugały zablokowany na koniec tej tercji. Aktywniejsze Jastrzębie w tej odsłonie, ze zrozumiałych względów - goniło wynik i miało kilka przewag. Ale tercja II bez bramek. Po 40 minutach nadal 5:2 dla Podhala.
39 min. - Wielkiewicz z backhandu próbował wcisnąć krążek Raszce przy krótkim słupku. Po drugiej stornie Kostek próbował przebić Odrobnego.
38 min. - Słowakiewicz dorzucał do Dziubińskiego przed bramkę, ale za krótko.
37 min. – Willick wychodził z kontrą wrzucił na bramkę, Raszka w łapaczkę chwyta i dźwięczy gwizdek.
36 min. - Franek pójdzie na karę, za rzucenie na bandę. Wcześniej kilka fauli gości uszło płazem, bez gwizdka, oburzenie na trybunach, ale decyzja sędziego nieodwołalna.
35 min. - Kasperlik sam na sam z Odrobnym. Mijał zwodem, ale WIedźmin broni parkanem.
34 min. - Już w pełnych składach, strzela Michałowski z niebieskiej. Odrobny pewnie się czuje w ostatnich minutach.
34 min. - Jass uderza, ale Nattinen blokuje strzał łyżwą. Jeszcze strącony krążek przez któregoś z napastników odbija Odrobny.
33 min. –Podhale skutecznie rozbija próby wejścia gości do tercji obronnej.
32 min. – Kolejna kara dla Podhala. Za przeszkadzanie. Od razu kocioł pod bramką Wiedźmina, ale bramkarz nakrywa krążek ciałem.
31 min. – Dziubińskie przejął krążek w neutralnej w strefie i pognał na bramkę po ostrym kącie, ale nie wcisnął krążka między parkanami bramkarza,
30 min. – Rohtla uderzał po lodzie, Odrobny broni parkanem.
29 min. – Mrugała do Kamienieu na niebieskiej linii, szybkie podanie i strzał, bramkarz broni parkanem.
28 min. - Podhale przeniosło grę do tercji gości.
27 min. – Napór Jastrzębia w przewadze, ale gospodarze przetrzymali. Rohtla próbował, potem Jaborik. Koniec kary .
26 min. – Suominen huknął spod niebieskiej. Gdyby to było trochę wyżej bramkarz nie miałby szans.
25 min. – Dziubiński dostał świetne podanie na środek od Petterssona. Dwukrotnie podobna akcja w ciągu kilku sekund, ale bramkarz Jastrzębia pokazuje klasę.
24 min. – Seed do Nattinena natychmiastowa bomba Fina, Raszka broni ramieniem.
23 min. - Łukasz Nalewajka z ostrego kąta, Wiedźmin przykrył krótki róg.
22 min. - Potworne zamieszanie pod bramką Odrobnego. Sołtys nie wcisnął krążka do bramki.
22 min. - Dziubiński pociągnął z nadgarstka z lewego skrzydła i tylko zadźwięczał słupek.
21 min. - Niefrasobliwość obrońców Podhala za bramką mogła zakończyć się stratą i groźną sytuacją dla gości.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. - Jeszcze Neupauer próbował ze środka przy wyjściu z kontrą Podhala. Koniec pierwszej tercji. Wysoka skuteczność Podhala i wysoki wynik po pierwszej odsłonie. 5:2 dla Szarotek.
19 min. - Napór Jastrzębia. Iossafov strzelał z ostrego kąta do praktycznie pustej już bramki. Nie ma gola.
18 min. - Podhale w osłabieniu. Zamek Jastrzębia, ale świetne wyjście z kontrą Dziubińskiego. Bramkarz nie zdecydował się na wyjście do krążka. Gol! 5:2 dla Podhala! Bramka w osłabieniu.
17 min. - Kontra Podhala. Svec poczekał, mógł zagrywać na drugie skrzydło, ale huknął z klepy w okienko. 4:2 dla Podhala!
16 min. - Rohtla miał szansę pod bramką Odrobnego.
15 min. - Svec z Dziubińskim powalczyli za bramką po podaniu z niebieskiej rollingiem Sulki, ale goście zorientowali się i przerwali akcję.
14 min. – Franek mocno z nadgarstka z ostrego kąta pod poprzeczkę, wybija łokciem bramkarz gości.
13 min. – Urbanowicz zakręcił w tercji gospodarzy, ale Podhalanie wybijają.
12 min. – Gol dla Podhala! Nattinen przejął bezpański krążek w środkowej strefie i pognał na bramkę Marka. Spokojnie umieścił krążek obok interweniującego bramkarza. 3:2 dla Podhala.
12 min. – Franek z ostrego kąta backhandem niewiele obok okienka.
10 min. - Gol dla Podhala! Świetne zagranie Dziubińskiego zza bramki, Mrugała w odsłonięty róg bramki trafia bez problemu. 2:2.
10 min. - Wałęga wrzucał na bramkę, Paś zmieniał tor lotu krążka.
9 min. - Siuty najeżdżał na bramkę i uderzał z backhandu. Neupauer dobijał. Ruszona bramka, gwizdek sędziego.
8 min. – Neupauer powalczył za bramką. Ostro o bandę. Ucierpiał jeden z zawodników gości.
7 min. - Gol dla Jastrzębia. W zamku się nie udało, ale indywidualna akcja Kasperlika, podniósł krążek z bliska nad interweniującym Odrobnym. 2:1 dla Jastrzębia.
6 min. - Sygnalizacja kary. Nie wiadomo dla kogo. Jeden z gospodarzy odpocznie 2 minuty.
5 min. - Szybkie wyjście Franka, strzał minimalnie niecelny, mimo asysty obrońców.
4 min. – Dziubiński z Worwą rozegrali ładnie, ale strzał kapitana Szarotek broni bramkarz.
3 min. - Gol! Szybkie wyrównanie gości. Iossafov dobija odbity od parkana krążek po lodzie. 1:1.
3 min.- Seed uderzał, Franek strącał przed bramką. Tylko jęk zawodu na trybunach.
2 min. – Bomba Gimińskiego spod niebieskiej.
1 min. - Szybkie otwarcie Podhala. Gol! Jencik z bliska w górny róg po składnej akcji. 1:0 dla gospodarzy.
1 min. - Wielkiewicz z prawego skrzydła zgrywał do środka do Jencika. Minimalny spalony.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale podejmuje JKH GKS Jastrzębie.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723

90 P. Odrobny (BR1) 61:5 35 29 6 0.83