0 : 1 Adam Domogała ( Mateusz Rompkowski - Filip Drzewiecki ) 5 na 5 01:54
0 : 2 Kamil Kalinowski ( Ondrej Mikula ) 5 na 5 03:43
0 : 3 Ondrej Mikula ( Kasper Bryniczka - Adrian Gajor ) 5 na 5 06:32
0 : 4 Damian Kapica ( Kamil Kalinowski - Mateusz Bepierszcz ) 5 na 5 30:50
0 : 5 Adam Domogała ( Jiří Gula ) 5 na 4 35:40
0 : 6 Ondrej Mikula ( Kasper Bryniczka - Adrian Gajor ) 5 na 5 37:25

19:45 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Atak ciałem - natarcie
21:45 Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:51 Adam Rajski (#61) KS Naprzód 2 min. Trzymanie
33:44 Adam Rajski (#61) KS Naprzód 2 min. Uderzanie kijem
48:29 Łukasz Kamiński (#8) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
50:52 Jiří Gula (#89) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu
59 min - Ostatnie dwie minuty
57 min - Trwa dominacja krakowian w tercji rywali
56 min - Drzewiecki strzela z backhandu, ale spokojnie łapie Bernard
53 min - Zamieszanie pod bramką Koprzivy, ale goście wychodzą z opresji
51 min - Drugi raz gospodarze grają w przewadze, ale ich zagrania są bardzo niedokładne
49 min - Domogała minął obrońców i chciał też położyć bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć
47 min - Kapica objeżdża bramikę i strzela, ale trafia w parkan Bernarda
46 min - Drzewiecki chciał wcisnąć gumę do bramki z ostrego kąta, ale broni bramkarz Naprzodu
45 min - Kolejny raz Bernard popisuje się niezłym refleksem
43 min - Kamiński zza bramki do Drzewieckiego, ten strzela, ale łapie Bernard
41 min - Rozpoczynamy trzecią tercję!

Koniec II tercji
38 min - GOOOL! Bryniczka z bliska pokonuje Bernarda!
36 min - GOOOL! Cracovia wykorzystuje przewagę i Domogała zdobywa bramkę!
34 min - Drugie wykluczenie dla Rajskiego. Zawodnik Naprzodu kijem spowodował uraz jednego z krakowian
31 min - GOOOL! 4:0! Bepierszcz zagrywa tuż przed bramkę do Kapicy, a ten bez problemu zdobył gola strzałem bez przyjęcia!
31 min - Gajor przejmuje krążek i podaje do Mikuli! Broni Koprziva odbijając krążek nad bramkę
28 min - Mimo gry w pełnych składach to Cracovia nadal naciska na rywali
27 min - Kapica przeciągnął Bernarda, ale znów świetnie interweniuje Bernard! Ostatnie minuty to świetne show w wykonaniu bramkarza Naprzodu!
27 min - Bepierszcz z bliska! Bernard fantastycznie broni!
26 min - Rajski fauluje i został odesłany na ławkę kar, Cracovia pierwszy raz dziś w przewadze
24 min - Krakowianie w pełnym zestawieniu
24 min - Kosakowski oddał strzał, który obronił Koprziva
24 min - Uderzenie Sarny odbija Koprziva, ale bez dobitki
23 min - W odpowiedzi Kalinowski, ale broni parkanem Koprziva
22 min - Michał Rybak w świetnej sytuacji, ale nie zdołał skierować krążka do bramki! Szkoda, bo to była świetna okazja!
22 min - Sześciu krakowian na lodzie i będzie kara, odsiadywać ją będzie Bartosz Dąbkowski
21 min - Krążek dla Cracovii!

Koniec I tercji spotkania. Druga tercja będzie prowadzona przez nasz portal
19 min - Kondraszow uderza tyłem z bekhendu. Taki strzał nie może jednak zaskoczyć Miroslava Koprivy.
17 min - Nieliczne kontry gości są powstrzymywane przed dobrze spisujących się defensorów Pasów. Czwarty gol wisi w powietrzu.
15 min - Bychawski z niebieskiej, Kalinowski przecina tor lotu krążka. Dobrze jednak broni Bernard. który zatrzymał już sporą liczbę uderzeń naszych zawodników.
14 min - Dwójkowa akcja gospodarzy. Przed bramką tylko sam Dawid Musioł, który kładzie się na lodzie i kijem przecina podanie. Brawo.
13 min - Dwukrotnie Mikula, później Jachym - obraz gry się nie zmienia i wciąż trwa kanonada strzelecka na bramkę Naprzodu.
12 min - Z niebieskiej Rompkowski, ale zbyt lekko.
11 min - Chwilami można odnieść wrażenie, że Naprzód gra bez jednego zawodnika. Wicemistrzowie Polski cały czas naciskają i zamykają rywali w hokejowym zamku.
9 min - Skrodziuk do Paczkowskiego, ale nasi defensorzy skutecznie rozbijają dobrze zapowiadającą się akcję janowian. Rywale mają trudności z oddaniem choćby strzału na naszą bramkę.
7 min - Michala Kroftę zastępuje Samuel Bernard
7 min - GOL! Dwójkowa akcja Bryniczki z Mikulą i ten ostatni trafia z okolic bulika. Prowadzimy już 3:0!
7 min - Po wygraniu wznowienia z niebieskiej huknął Jachym. Tym razem dobrze spisał się bramkarz miejscowych.
6 min -Brynkus w boczną siatkę. Póki co kibice w Janowie oglądają jednostronne widowisko.
4 min - Gospodarze już na początku spotkania poprosili o regulaminowy czas.
4 min - GOOL! Kolejny gol stał się faktem. Z bliska krążek w siatce umieścił Kamil Kalinowski!
2 min - Od pierwszych minut posiadamy zdecydowaną przewagę. Nie wychodzimy z tercji gospodarzy.
2 min - GOOL! Rozklepana obrona janowian i z ostrego kąta przy prawym słupku krążek między parkanami bramkarza umieszcza Domogała. Brawo!
1 min - Jezek z połowy tafli, ale mocno niecelnie. Po chwili uderza Mikula, ale wprost w bramkarza.
1 min - Zaczynamy! Pierwszy krążek pada łupem gospodarzy.