Lodowisko: Toruń (Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego)
Sędziowie główni: Bartosz Kaczmarek - Mariusz Smura
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Artur Hyliński

Strzały na bramkę przeciwnika: 31 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1112
Łączna długość kar w meczu: 18 - 12 min.

1 : 0 Artiom Sadrietdinow ( Dienis Sierguszkin ) 5 na 5 11:57
1 : 1 Robert Karczocha 5 na 5 25:02
1 : 2 Siemion Garszyn ( Damian Tyczyński - Robert Karczocha ) 5 na 4 34:23
2 : 2 Jegor Fieofanow ( Jewgienij Jeriomienko - Jegor Szkodienko ) 5 na 4 47:39
3 : 2 Jegor Fieofanow ( Artiom Sadrietdinow - Dienis Sierguszkin ) 5 na 5 59:50

08:14 Kamil Charousek (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
22:47 Robert Karczocha (#88) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:40 Kamil Charousek (#8) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Zahaczenie
32:05 Marek Kaluža (#16) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:05 Bartosz Fraszko (#95) KH Energa Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:05 Dmitrij Kozłow (#57) KH Energa Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
32:34 Jegor Szkodienko (#23) KH Energa Toruń 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:31 Artiom Sadrietdinow (#88) KH Energa Toruń 10 min. Niesportowe zachowanie
46:36 Zagłębie Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:38 Michał Kalinowski (#19) KH Energa Toruń 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)
53:49 Wiaczesław Triasunow (#44) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Przeszkadzanie

KONIEC MECZU!
60 min- GOOOOOL 3:2! Coś niesamowitego, ostatni atak tego meczu, Fieofanow wjechał na pełnej prędkości do tercji i pociągnął z nadgarstka w długi róg!
58 min- Mają ciąg na bramkę torunianie. Ciągle strzelają, ale brakuje wykończenia.
56 min- Zagłębie obroniło się w osłabieniu. Słabo rozgrywali zamek torunianie. Zbyt dużo podań, za mało strzałów.
54 min- kara dla Triasunowa.
53 min- Poczuli krew gospodarze, atakują i szukają trzeciej bramki.
51 min- Energa w pełnym składzie. Speszny doskonale spisuje się w swojej bramce i trzyma wynik.
50 min- W odpowiedzi Sierguszkin. Słupek!
50 min- Bernacki! Poprzeczka!
49 min- Kara za nurkowanie dla Kalinowskiego. Protesty toruńskiej publiczności.
48 min- GOOL 2:2! Fieofanow trącił krążek po strzale Jeriomienki i zaskoczył bramkarza!
47 min- Kara techniczna dla Zagłębia za sześciu na lodzie.
46 min- Sierguszkin był sam na sam z bramkarzem, ale uciekł mu krążek i nie oddał strzału.
45 min- Z niebieskiej wrzucił Fieofanow, Radziszewski nie widział krążka, na jego szczęście ten przeleciał obok bramki.
43 min- Kilka groźnych strzałów Energi, szukają gospodarze wyrównującej bramki.
41 min- Rozpoczęła się trzecia tercja.

39 min- Sadrietdinow kwestionował decyzję sędziów i został ukarany 10 minutami za niesportowe zachowanie.
39 min- Fraszko podawał do Dołęgi, ten miałby pustą bramkę, ale dobrze zablokował obrońca gości.
37 min- Wyraźnie uskrzydleni tą bramką goście. Teraz to oni przejęli inicjatywę.
35 min- GOOL 1:2! Tyczyński zza bramki do Garszyna, a ten zmieścił krążek pomiędzy parkanami bramkarza.
35 min- Prawdziwy ostrzał bramki Spesznego.
33 min- Zagłębie przez ponad półtorej minuty 5/3!
33 min- Przepychanka na lodzie. Zwija się z bólu Kaluża.
32 min- Zagłębie w pełnym składzie. Słaba przewaga w wykonaniu Torunia.
31 min- Za wolno rozgrywają zamek gospodarze. Nie ma czynnika, który zaskoczyłby Zagłębie.
30 min- Charousek faulował. Toruń zagra w przewadze.
30 min- Nahunko! Minimalnie chybił.
29 min- Kotłuje się pod bramką Spesznego. Sikora bliski wyprowadzenia gości na prowadzenie.
26 min- GOOL 1:1! Karczocha upadając na lód zdołał oddać strzał i zaskoczył Spesznego!
25 min- Zagłębie w pełnym zestawieniu.
24 min- Kalinowski i Sierguszkin bliscy zmiany wyniku. Szczęście uśmiechnęło się do Radziszewskiego.
23 min- Energa zagra w przewadze.
22 min- Kaluza spod niebieskiej, poprawiał Karczocha. Speszny nadal z czystym kontem.
21 min- Już groźnie pod bramką Radziszewskiego. Fraszko na raty, ale nadal 1:0.
21 min- Zaczynamy drugie dwadzieścia minut.

Koniec I tercji. Ostatnie minuty tej tercji należały do gości, ale dobrze broni Speszny i utrzymuje wciąż czyste konto.
19 min- Triasunow...spojenie!
18 min- Znakomita okazja Zagłębia...byli we 3 na 1 przed Spesnym, ale przekombinowali i Czech nakrywa krążek!
16 min- Garszyn poprawiał po strzale Charouska, Speszny wciąż niepokonany.
15 min- Sadrietdinow przełożył obrońcę, strzelił ze ściąganej, ale minimalnie się pomylił.
15 min- Szkodienko z niebieskiej, była zmiana toru lotu krążka, ale ten powędrował prosto na siatkę okalającą taflę.
13 min- Groźnie pod bramką Spesnego. Karczocha próbował od zakrystii, ale bramkarz Energi zdołał się przemieścić i dostawić nogę do słupka.
12 min- GOOL 1:0! Sierguszkin przedarł się między trzech obrońców, podał do Sadrietdinowa, a ten w akcji sam na sam z Radziszewskim ulokował krążek pomiędzy parkanami bramkarza!
11 min- Zagłębie w pełnym składzie.
10 min- Uderzał Kalinowski ze środka. Krążek wylądował poza taflą.
10 min- Sędzia Kaczmarek rozkłada ręce. Nie ma bramki.
10 min- Będzie analiza wideo, czy Dołęga trafił do bramki!
9 min- Toruń w przewadze po faulu Charouska.
8 min- Mało ciekawych akcji na razie w Toruniu.
5 min- Groźnie strzelał Garszyn. Krążek minął jednak słupek bramki strzeżonej przez Spesznego.
4 min- Aktywniejsi od początku gospodarze. To oni częściej są przy krążku w tercji ataku.
3 min- Salamon wrzucił z niebieskiej. Złapał krążek Speszny.
2 min- Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Bliski trafienia do siatki był Fieofanow. Obrońcy wyjaśnili jednak sytuację.
1 min- Gramy! Pierwsze wznowienie wygrali gospodarze.

Black Weekend! Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!

46 P. Spěšný (BR1) 60:00 25 23 2 0.92